Glavni meni

Pomoc administratora

Započeo dzimika, 05 Avgust, 2012, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

apu

mo¾da æe da zvuèi glupo ali probaj sa avast-om.
ima, za mene, neprejebivu opciju "boot time scan"...

klikne¹ boot time i prilikom restarta skenira sva govna u dos-u... pre nego to govno udahne da te prejebe ;)

Radanovic

jel se mo¾e instalirati windows 7 na komp koji ima 1 giga RAM-a i procesor od 3ghz ???

castor

A ¹to ne bi moglo? Samo æe da mu bude malo RAM-a, pa æe da drlja po disku...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

windows kaze da je to minimum
ja instalirao na 512 i radi :)

ne kazem kako radi samo kazem da radi

castor

It's the ride that matters, not the bike…

OKi


Joker

Ajde ovde da pitam. Kako da skinem sifru sa harda? Potpuno je zakljucan, dok je on prikacen ne mogu ni bios-u da pristupim. Nema trika da pokrenem but ni sa jednim win-om.. Ajde pomoc.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivan1979


mazzi

Kako mislis zakljucan ... BitLocker ili nesto drugo?

castor

Ako je zakljuèan iz BIOS-a laptopa, mislim da æe¹ se namuèiti...
It's the ride that matters, not the bike…

Ivan1979

Bilo kako da je zakljucan hiren  skida sve passworde.....

Joker

Nece ni Hiren, nema trika jednostavno. Probam na foru da otkacim hard i da pokrenem but i samo da ga zakacim, pokrene instaliaciju ali kada dodje do biranja particije, da je menjam i formatiram tu tu mi dalje neda... Znaci, pre svakok buta trazi pass... Nas trojica lupamo glave, Toshiba laptop je u pitanju..

Cim ubacim drugi hard, ulazim u bios lagano...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mazzi

ako ubacis taj disk u drugi racunar i formatiras ga?

Joker

Probao.. Ubacim u drugi laptop i ista stvar. Ni tu ne mogu da pristupim vise bios-u. Ma svasta je probano..  Sada cu da probam da hard ubacim u kejs pa na usb preko drugog racunara i hiren-a da probam. To mi jedino preostaje posto smo bez ideja..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

perlx

A da pitate vlasnika za sifru? :P

mareskin

Citat: Joker poslato 04 Februar, 2015, 17:08
Probao.. Ubacim u drugi laptop i ista stvar. Ni tu ne mogu da pristupim vise bios-u. Ma svasta je probano..  Sada cu da probam da hard ubacim u kejs pa na usb preko drugog racunara i hiren-a da probam. To mi jedino preostaje posto smo bez ideja..

Mora da mo¾e¹ da ga formatira¹ kad ga prikaèi¹ preko USB - SATA adaptera ili ako ubaci¹ u neki dektop raèunar.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Kao sekundarni disk nece.. Ne dozvoljava.. Ostaje ovo da probam, cekam da uzmem kejs...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

castor

Pitanje je ¹ta mo¾e¹ da uradi¹, jer se ti podaci upisuju na slobodnom dijelu diska koji se nalazi ispod nultog sektora i nije dostupan nikome praktièno osim BIOS-u. Ako se dobro sjeæam, rje¹avalo se to po gradu prije koju godinu za nekih 50-100 evriæa...
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

Ako mu je metnuta sifra to je u firmware-u diska i moz se slikas.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Ima neko neki ventilator viska, crko mi na kucistu?