Glavni meni

Zalu¾ani - 25.,26. 08

Započeo Radanovic, 03 Avgust, 2012, 16:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic


25. i 26. avgusta æe na stazi Zalu¾ani biti odr¾ane , drugi put za redom , trke za prvenstvo Srbije , kao i za prvenstvo RS / BIH .
Organizator trke je TINTOR RACING TEAM

Radanovic

Kru¾na staza u Zalu¾anima ponovo æe biti teren na kome æe snagu svojih ma¹ina odmjeriti preko stotinu moto vozaèa. Trke za nastavak ©ampionata RS, ©ampionata Srbije i Otvoreno prvenstvo poèinju 24.08. kada æe takmièari imati slobodne treninge. Narednog dana na programu su kvalifikacije, dok je finalni dio takmièenja planiran za nedjelju, 26. avgust.

"Trke u Banja Luci predstavljaju jednu od odluèujuæih borbi za generalne plasmane, jer je bodovna razlika trenutno minimalna i mnogo toga jo¹ mo¾e da se promijeni", rekao je Dra¾enko Tintor, predstavnik Tintor Racing Team-a, koji je ujedno i organizator ovog sportskog dogaðaja.

Druga trka za ©ampionat RS i peta trka za ©ampionat Srbije voziæe se u klasama 600 Happening RS, 600 Happening Srbija, 1000 Happening RS, 1000 Happening Srbija. Trke Otvorenog prvenstva, u kojima æe uèestvovati brojni regionalni i evropski klubovi, voziæe se u klasama 125 SP, 600 SuperStock i 1000 SuperStock.

Obzirom da se radi o takmièenju koje donosi va¾ne bodove u ukupnom poretku za ovu sezonu, neizvjesnosti i uzbuðenja neæe nedostajati. Zato æe ovo nesumnjivo biti adrenalinski sportski dogaðaj i idealna prilika za u¾ivanje zaljubljenika u moto sport.

Radanovic


Radanovic


Gašpar

Radanoviću, šta se događa? :)

Mad Max

radanovic-u i ti se ulenjio kao gaspar il se uhvatio piva i rostilja pa rezultate i ne postavljas, ajde bre ljudi, pa gde vam je profesionalnost :)
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Veljo, čuo sam da je šaka jada vozača u BL. Čekam Radanovica da potvrdi.


Pišem ti sad PP, imam nesto da ti pričam...

Radanovic

U 125 prvi starta Dominik Nervo .
Tu su jo¹ Gajiæ,Novosel,Vanja,Rakiæ,Vugrinec,Vuliæ
U 600 h 3 vozaèa  :D , Blagojeviæ , Paun i Miletiæ .
600 ss Cvrle , Moèibob , Todorov i Miron .
U 1000 h æe sutra biti dobra trka . Prvi starta Vrejiæ , a od ostalih vozaèa tu su Tintor , Radule , Pop , Luka i Mrdakoviæ .
Dojkiæ sa ZX-10R u petak na treningu pao na ulazku u ¹ikanu , sa njim je sve OK.
U 1000 SS - Milovanoviæ , Kule , Vuka¹in , Mrsi i Ne¹a Peri¹iæ voze

Danas je vo¾ena jedna , a sutra æe biti vo¾ena druga trka za prvenstvo RS/BIH
U 1000 pobjedio Sale Babiæ ispred Gorana Keèana i Dragana Ðukiæa .
U 600 pobjedio Rapo Danijel ispred Miladinoviæ Milana i Dragana Vasiæa .

Mad Max

ima dovoljno vozaca za jednu klasu, gde su svi, a zex
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic

Rezultati trka

125
1. Renato Novosel
2. Nikola Gajiæ
3. Martin Vugrinec
4. Dominik Nervo
5. Vanja Jelisavèiæ
6. Ðorðe Rakiæ
7. Bogdan Vuliæ

600 Hepening
1. Du¹an Blagojeviæ
2. Nemanja Paunoviæ
3. Dalibor Miletiæ

600 SS
1. Nenad Stojanoviæ
2. Vedran Moèibob
3. Miroslav Milojeviæ

1000 Hepening
1. Vladimir Popoviæ
2. Dejan Raduloviæ
3. Dra¾enko Tintor
4. Luka Kajuniæ
5. Nedeljko Mrdakoviæ
NF Bojan Vrejiæ

1000 SS
1. Milo¹ Milovanoviæ
2. Dragoslav Peri¹iæ
3. Vuka¹in Bajiæ
4. Goran Stojanoviæ
5. Nenad Peri¹iæ

Brrka

Vrhunska trka, a razmisljao sam da dodjem :D

Gašpar

I ja isto, ali sam ipak ostao duèim  ;D

Radanovic

Zaboravi rezultate za Hepening RS/BIH

600
1. Danijel Rapo
2. Dragan Vasiæ
3. Milan Miladinoviæ

1000
1. Sa¹a Babiæ
2. Goran Keèan
3. Dragan Ðukiæ


Bila je dobra trka u 125 , Gajiæ je cjelo vreme bio Novoselu na repu . Nervo imao neki problem sa motorom dok se nalazio na prvom mjestu .

Odlièna trka u 1000 hepening .
Vrejiæ koji je startao sa prvog mjesta , pada u drugom krugu .

Radanovic


Brrka

Najsladja mi voznja bilo dok sam gledao KUleta iza njega, prosto se divim kako sam ofarbao taj motor :D :D :D