Glavni meni

Moto-manija

Započeo iva749, 31 Jul, 2012, 14:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iva749

Dadose mi flajer juce na semaforu momci iz kombija..  ;D

http://moto-mania.rs/

Svracala nisam, al imaju zanimljivu ponudu.. :D

Tihi_ZR

Da kombi nije bio narandzast mozda?  :)

iva749


clutch&brake

drugari u motomanijji 50% popusta na teflon creva. ako nekome trebaju.... da zna... svaki dinar valja usicariti... pozdrav 8)
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Stuntoholic

Veoma fini i ljubazni, prekljuce zvao, covek koji pravi creva nije bio tu i rece mi gospodja koja radi da ce me zvati sutradan da se dogovorimo za mere creva, tako je i bilo. Dogovorili se juce oko detalja, danas stiglo sve po dogovoru. Sve u svemu, preporuka. ;)
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

nenadlaza

#5
Pre neki dan kupio kacigu od 169e nista ne ide uz kacigu tako mi rekli u prodvanici cak ni krpica to sam sazno tek kad sam platio racun.Svidjami se politika firme al nikad vise tamo.

Dukags

Citat: nenadlaza poslato 22 Jul, 2017, 22:22
Pre neki dan kupio kacigu od 169e nista ne ide uz kacigu tako mi rekli u prodvanici cak ni krpica to sam sazno tek kad sam platio racun.Svidjami se politika firme al nikad vise tamo.
Da ti bude lak¹e Roda je pri kupovini novih Yamahi davao samo privezak. Danas ga nema nigde na tr¾i¶tu.

nenadlaza

U pitanju je gest ja kad sam kupovo skuter 1000e sipo jedva litar goriva.Tako je kod nas nemaju miris za biznis ne znaju da mali gest dosta znaci.

Glava Dole

Pogledaj neki unboxing svoje kacige na YT pa pogledaj da li inace ide krpica ili sta si vec ocekivao ili samo to sto si i dobio... sumnjam iskreno da su oni ista vadili, msm zasto bi se iko brukao zbog krpice? A zasto bi ista i dodavali u fabricki paket ako ne ide uz nju, nije njihova obaveza, eventualno ako je nagalseno da je neka akcija, kupis ovo na poklon dobijes ono itd... al to je druga prica... tako uzeli laptop u tehnomaniji pre god ipo dana i na poklon isao powerbank... i ovi se prave blesavi, mi trazimo, kao pa nema ga vise na stanju ovo ono... keva, fala bogu, jezik 2m... digne frku, trazi sefa i odjednom se stvorio jos samo jedan(koji je verovatno ostavljen za nekog njihovog)... ovde, iskreno, sumnjam da je to slucaj, ali proveri u svakom slucaju :)

nenadlaza

#9
Milose drugi put procitaj sta je napisano krpica je bila onako usput pomenuta cisto figurativno ja sam napiso cisto omako jer sam ostavio neciju platu tamo tako sam ja napiso moje misljenje.Nigde ne pise da je akcija niti se spominje bilo kakav gratis deo-stvarcica.Ovde je rec o gestu prodavnice i nemam nameru bilo sta da proveravam.

mazzi

Ne znam zasto si bilo sta ocekivao, i u drugim radnjama gde su kacige daleko skuplje ne dobijes nista. Ja sam kod njih kupio Windstoper i ljudi su bili bas, bas ljubazni. Cak sam dosao sa vaucerom koji sam dobio pre vise od godinu dana i nikakav problem nisu pravili.

Gavrolini

Do sad sam kupio mnogo novih kacig i sem zadnje cross fly koja je top klasa(uz nju sam dobio rezervni kacket i vrecu i torbu) nikad nista sem vrece nisam dobio. Krpicu obicno dobijem uz naocare ali uz kacigu nikad. I ne znam sta si jos uopste i ocekivao da dobijes.

Dukags

Da li ste vi ikad kupovali moto opremu i u pravim radnjama?
Uvale ti reklamnig svega i svaèega da ih se seti¹ i doðe¹ opet.
Kod nas je generalno problem, ne samo nabeðenih biznismena, ¹to bi da dobiju a dr¾e stisnutu ¹aku...
Jo¹ kad u Francuskoj u Hondinoj radnji su mi uz kacigu dali sva¶tane¹to gluposti (¹e¹ir, privezak, nalepnice, meraè dubine ¶are,..) Ne ko¹ta preterano, verovatno su to veæ uraèunali u cenu kacige ali ja se i dan danas seæam ljubaznosti,  poslovnosti, a ne kad ode¶ negde kod maminog biznismena a on bi i kesu da ti ne da za ono ¹to si kupio jer ¹tedljiv... A posle vidi¹ ni¹ta u¹tedeo nije nego stipsa pukla. Jer kome posle pada na pamet, sem ako na svetu nema niko drugi nego samo njegova prodavnica moto opreme ili motora da odeu radnju gde ostavi nekoliko hiljada evra za nov motor a on se kao iskesi i pokloni privezak, a pri tome nije jeftiniji od drugih koliko i za taj privezak. Nije to pekara niti se moto oprema ili motori kupuju svaki dan pa mora¶ kod amatera i jo¶ da ga hvali¶?



Hohštapler

...uzgred, 169e kaciga je budzet klasa... ne vredjam, samo kazem.
A mislim da ni uz najskuplje Arai, Schubert i ostale ne ide poklon...

ps
kod Contija u NS sam bio dobio privezak za kljuceve kad sam kupio gume! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Kod Contija sam dobio privezak zato ¹to eto, nisam kupio ni gume :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 23 Jul, 2017, 14:22
...uzgred, 169e kaciga je budzet klasa... ne vredjam, samo kazem.
A mislim da ni uz najskuplje Arai, Schubert i ostale ne ide poklon...

ps
kod Contija u NS sam bio dobio privezak za kljuceve kad sam kupio gume! :)

a ja kupio polovnu shoei, dobio sve sto je bilo u kutiji, i tamni vizir sa pinlockom... jefto hvala, kupujem i sledecu shoei od tebe kad ti dosadi [rofl] [yahoo]

Gavrolini

Mozda je covek ocekivao da ako kupi kacigu od 169e dobije i oralnu zavrsnicu.  Aman covece kaciga od 169e jedva da spada u srednju klasu. Trazio si kacigu, platio si kacigu, dobio si kacigu. Jel nesto treba da bude u paketu a nije? Izgleda da si ti navikao da uvek nesto dobijes mufte.

bobangsxr

Citat: Dukags poslato 23 Jul, 2017, 14:19
Da li ste vi ikad kupovali moto opremu i u pravim radnjama?
Uvale ti reklamnig svega i svaèega da ih se seti¹ i doðe¹ opet.
Kod nas je generalno problem, ne samo nabeðenih biznismena, ¹to bi da dobiju a dr¾e stisnutu ¹aku...
Jo¹ kad u Francuskoj u Hondinoj radnji su mi uz kacigu dali sva¶tane¹to gluposti (¹e¹ir, privezak, nalepnice, meraè dubine ¶are,..) Ne ko¹ta preterano, verovatno su to veæ uraèunali u cenu kacige ali ja se i dan danas seæam ljubaznosti,  poslovnosti, a ne kad ode¶ negde kod maminog biznismena a on bi i kesu da ti ne da za ono ¹to si kupio jer ¹tedljiv... A posle vidi¹ ni¹ta u¹tedeo nije nego stipsa pukla. Jer kome posle pada na pamet, sem ako na svetu nema niko drugi nego samo njegova prodavnica moto opreme ili motora da odeu radnju gde ostavi nekoliko hiljada evra za nov motor a on se kao iskesi i pokloni privezak, a pri tome nije jeftiniji od drugih koliko i za taj privezak. Nije to pekara niti se moto oprema ili motori kupuju svaki dan pa mora¶ kod amatera i jo¶ da ga hvali¶?





Ja kupio pre jedno 3 meseca u Louisu u Nemackoj alpinestars cipele za zenu, kacigu za zenu, pantalone , jaknu, rukavice i blutut komunikaciju za dve kacige i jos neke sitnice .. sve ukupno nesto malo preko 1000 eura i kad sam im platio oni meni dadose samo racun i aj zdravo

Kanarinac

Ja moju kacigu platio 500 evra, dobio kacigu, kutiju,vrecu, neki silikon za gume i krpicu (sve to fabricki ide). Sto kazu ljudi, 169e je mozda i najjeftinija full face kaciga na ttzistu,a da nisu chong lee marke.

Pre neki dan u moto ringu covek kupuje neki Sym motor,koji im stoji par godina. Dobio je navodno nabavnu cenu, onda hoce da promeni kofer za veci i tu dobije popust i uzme kacogu koja je bila na akciji 9000 din i tu jos trazi popust i kao mogli bi lanac za dz da mi date. Jebem ti takve ljude, dao 2000 evra ko da je kucu dao

Dukags

Da je govna ko nema 2000€ u d¾epu  [rofl] [rofl] [rofl]