Glavni meni

sredjivanje wr-a ... ( yamaha wr400f )

Započeo Gile, 15 Decembar, 2010, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile

E pa ovako da predstavim svoj motor , vozim Yamahu WR400F  2000.god , kupljena kao enduro , ali nije mi bilo dosta pa sam napravio josh jedan set felni za supermoto ... Felne su od Yamahe tzr125 , poshto su zhichane mnogo skupe za ovakve prerade [500+ eura] .. Bilo je i nekoliko kvarova ali sve u svemu sam prezadovoljan motorom ... sam ga odrzavam pa sam upoznao vecinu njegovih mana i vrlina ... od opreme ima CRD Absolute Performance izduv , skracen poklopac filtera za vazduh , twin air filter , skracen sraf blokade gasa na karbu , prednja maska od wr `09 ,  prenos je nesto drugaciji od fabrickog (za supermoto 15/45 , za enduro 15/49) na fabrickoj je 14/48! postrosnja od 6 do 9 (sve zavisi od rezima voznje  :D )  ... inace  se bavim pomalo i stuntom , vise rekreativno ... evo neka slicica prerade i voznje
prvobitna enduro verzija


Malo majstorisanja









Supermoto prerada






Konacan supermoto izgled



Malo zezanja






UFF

Lepotica  ;D

Odlicne fotke i jos bolja bicikla  [thumb_up]

Gile


zodiac

Fenomenalan motor, ovo moram da kupim.
Prijatelj je zao drug

davidoff

We won't forget you Marco....


farbach

Imam wr450f sa serijskim auspuhom. Previse je tih. Da li imas ili znas ko ima neki otvoren, moze i fabricki od yzf.

Gile

ajde raspitacu se , mada i ja se razmisljam da zamenim CRD sa nekim otvorenijim .

Abdullah100k

CAMO IS MY FAVORITE COLOR

Gile

joj veruj mi da ga nisam nikada merio ali ne bi trebalo da prelazi 120kg sa tecnostima ... dosta je uzak i povozit motor prema konkurenciji (drz , klx) ... po meni najbolji hardenduro u klasi

Abdullah100k

Ma to, da znamo koliko je okretan kad krene da baca... nesto me ujelo pa gledam da nabavim bes hard enduro da mogu u sumarak.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR

zodiac

WR400 oko 115kg, WR450 oko 105kg. WR400 nisam ni video uzivo, malo mi je neobican podatak o visini sedista (99cm!?), WR450 sam i video i probao, sjajna naprava, ali sediste uopste nije visoko i motor je prilicno sitan (ne bih rekao da je za tebe i Baneta).
Prijatelj je zao drug

Gile

od wr-ova je najextremniiji model wr426f ... izmedju 400 i 450 (pravljen od 2001 do 2003god) , a to za visinu se slazem , stariji modeli su visi i malo krupniji (ne preterano) za razliku od 450 ...  hteo sam da kupim 450 ali se bojim da mi ne bude motor mali ...

Simon69

Dobra ti djunta,svaka cast,i ja sam imao WR450,mogu ti reci da bi ga posedovao opet.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

nemanja

lepo odradjen posao ,jos samo da se vozimo

Gile