Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 03 Mart, 2011, 02:42
Kao odgovor na pitanje dali ima neko resenje za FREEWIND-a postavljam slike produzenog vizira i jos sa dodatkom za one bas visoke.


Pozdrav Ivane,, culi smo se prosle nedelje za Freewinda al me ujeba ovaj sneg i led   [veryangry] pa nikako nisam mogao da se dosankam  [glavazid] . Cim se sranje otopi cujemo se i pravimo ovaj sa deflektorom   [thumb_up]

Pozdrav i  [cheers]


YOman

Da li imas kalup za TDM 900 iz 2003.god?
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

IVAN-VIZIRI

Imam evo jednog mog vizira uradjenog kao replika mra ali vecih dimenzija
iskoristili smo i tu klackalicu pa dodali i to krilce samo je i ono uradjeno vece od originala
ispostavilo se na kraju da je dovoljan samo donji deo kad je tako produzen

Shomi NS

Mnogo je lepsi uzivo.

[attachment deleted by admin]
A.C.A.B.

YOman

Pisem u ovoj temi iako objekat mog pisanja nije Ivanov proizvod, ali zbog nekih prica u poslednje vreme koje se ipak odnose na ono cime se on bavi.

Narucio sam Kappa vizir za moj motor preko firme Motoland u februaru. Cena mi je odgovarala, i  oblik najprihvatljiviji od svih aftermarket. Zatamljen naravno! ;)

Juce mi jave-vizir stigao. Ja danas brze bolje...parice u dzep, pa u Motoland po poslednji deo koji sam planirao da nasrafim na motor. Pozdrav za ljude u Motoland-u...sjajni kao i uvek!

Medjutim, Kappa-in vizir, ne da nema blage veze sa tim kako bi to trebalo da izgleda, nego sam izgubio citavo suncano popodne skidajuci i srafeci ga, i .... stoji krivo, falc nije na mestu, rupe nisu na mestu...gde gresim... GDE GRESIM?!

Jedino logicno resenje sam video u odlasku kod majstor Ivana, koji je za kratko vreme utvrdio da ja nigde nisam pogresio, vec da je vizir los, tj.los odlivak, da rupe nisu na mestu...itd. Par minuta "prilagodjavanja"...i Eto ti brendiranog vizira!

Sad je da kazemo sve OK......a zakljucak donesite sami.   [veryangry]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

castor

Jovane, zna¹ i sam da ti je za tu Kappa-u ostalo nekoliko plavih okupatorskih novèanica u d¾epu, a sa Ivanom si problem oèigledno uspje¹no i brzo rije¹io...
It's the ride that matters, not the bike…

Silvana

Bile Sandra i ja juèe kod Ivana. Ovako izgleda moj vizir, a Sandrin æe se videti naknadno. Moj je vizir veæ viðen, ali je ovaj drugi unikat.   [kralj]



Svaka èast. Stvarno sam ostala bez reèi kad sam videla rezultat. [klanjam_se]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Lazic


Sandra

Malo sam se ulenjila.... idem da skljocnem pa postavljam.
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

Uradjen bas onako kako treba. Ne trese, ne bruji, ne zvizdi, ne pravi turbulencije, itd.
Odlicno cuva i mene i stomak  ;D

Hvala Ivane
Necu da ti kazem ,........ celavi....

svetac

ako je ovako mali vizir dovoljan da te sacuva celu...................  [klanjam_se] [klanjam_se]

Sandra

Citat: svetac poslato 11 April, 2011, 20:44
ako je ovako mali vizir dovoljan da te sacuva celu...................  [klanjam_se] [klanjam_se]

To uopste nije tesko s obzirom na moju visinu!  [pomazi_me]
Necu da ti kazem ,........ celavi....

UFF

 Mislim da sam te video u nedelju na motoru u bulevaru..
a ti rece da vise ne vozis zbog bebe  ccc

Sandra

Citat: UFF poslato 12 April, 2011, 09:30
Mislim da sam te video u nedelju na motoru u bulevaru..
a ti rece da vise ne vozis zbog bebe  ccc

[zvizdi]

Ovo su poslednji trzaji! Sve mi je tesno, ali zelja za voznjom je prevelika. A i moje voznje su sada isklucivo kratke. Kuca, pijaca, drugari,....

Necu da ti kazem ,........ celavi....

Lazic

#94
xexexe, prava MotoManijakinja, sa sve malim MotoManijakom... [yahoo] [cheers] ili malom Manijakinjom...

Dzigi Boy

Sta ljude tera da ovako unakaze motocikl???? Ne kapiram sto uopste sedaju na motocikl ako im toliko smeta vetar???


http://www.motomanijaci.com/index.php?action=dlattach;topic=959.0;attach=10340;image

UFF

Nista bez soferke sa postarskog skutera

dzigi nisi cuo da promaja ubija?

Phobos

Citat: IVAN-VIZIRI poslato 03 Mart, 2011, 23:31
Imam evo jednog mog vizira uradjenog kao replika mra ali vecih dimenzija
iskoristili smo i tu klackalicu pa dodali i to krilce samo je i ono uradjeno vece od originala
ispostavilo se na kraju da je dovoljan samo donji deo kad je tako produzen
Koliko kosta da mi napravis samo krilce za TDM 850 stari tip sa dva fara?

Lazic

na mail, covek ima bebu, retko je na forumu...

svetac

#99
pitanje,moze li se postojeci vizir malo pri vrhu saviti ka gore? u protivnom ide novi!  [doh] vizir za burgmana 400('99),malo duzi od standardnog? cena? nesto poput ovoga!
http://www.njuskalo.hr/image-w450/skuteri-preko-50/suzuki-burgman-400-cm3-slika-1120865.jpg