Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



UFF

A gde je vizir za moj bivsi beli MT-03 ? :)

IVAN-VIZIRI


Gašpar

Mozes da okacis sliku onog vizira za Z750 o kom smo pricali u Pancevu?

IVAN-VIZIRI

Evo ali on je kopia puiga po donesenom slomljenom uzorku

IVAN-VIZIRI




UFF

Cij je ktm 690 sm?
Ni migavci ni retrovizori mu nisu fabricki a izgleda da je u dobrom stanju...
Na sta si mu kacio vizir?
Niste valjda busili masku?

Lazic


IVAN-VIZIRI

Znaci sve ove slike prikazuju modele vizira koje nemozete kupiti po belom svetu jer su moj dizajn
postavicu jos koju mada stalno kreiram nove po vasoj zelji a uz moju pomoc.....

Da napomenem jos i to da svaki vizir koji sam ja uradio mozete po zelji izmeniti bez troskova
to kazem jer me ljudi pitaju dali mogu da recimo skratim ili probusim,iskrivim i slicno i koliko ce to da kosta!

                  NE KOSTA NISTA IZMENA MOG VIZIRA !

                       [dobarpost] [dobarpost] [dobarpost]
ZIVELI !!!

Strahinja992

Ivane poslao sam ti mail,ali mi nisi odgovio!? Vidim da to radis,a meni je potreban vizir za Yamaha tzr125 '90god.... imas i slike u poruci!!!!! hvala :D
:D

IVAN-VIZIRI

Nije stigao mail verovatno nisi dobro napisao ili si napisao onaj sa greskom sto je Lazic postavio :)
evo slika slicne Yamahe jer nisam uslikao kad sam radio takvu kao tvoju
vidi se kvalitet izrade i boja koju nudim za dalji dogovor mozes me pozvati na mob da se ovde ne dopisujemo ( 064 2 847 847 )


Strahinja992

Ma opusteno za boju.. to je nebitno... :D reci mi gde se nalazis,i jel ti treba moja maska?? ili kako wec.. moze li brzom postom??? :O
isto i koliko bi kostalo to zadovoljstvo :D hwala...
:D

IVAN-VIZIRI

Novo iznenadjenje  *O S M O M A R T O V S K O*

SVIM CLANICAMA FORUMA KOJE POSEDUJU MOTOR ( SA SAOBRACAJNOM NA SVOJE IME )  07, 08 I 09.03.2011 RADIM VIZIR ZA NJIHOVOG LJUBIMCA PO CENI OD 2000 din

[slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet] [slavlje] [vatromet]


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Sandra

evo i ja se prijavljujem za taj osmomartovsko iznenadjenje!
Silvana ,draga, mozemo zajedno da odemo, pa na kafu!
[sunce]
Necu da ti kazem ,........ celavi....

Silvana

Eh kad bi bilo  [sunce], ali ne ka¾u tako! Sneg. Tek 20. 3. prorièu 16 stepeni C.
Kafa svakako  [talas].
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

IVAN-VIZIRI

#79
Kao odgovor na pitanje dali ima neko resenje za FREEWIND-a postavljam slike produzenog vizira i jos sa dodatkom za one bas visoke.