Glavni meni

Viziri iz Srbije by Ivan

Započeo Lazic, 13 Decembar, 2010, 00:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Takodje pre neke dve godine...od tad samo aliexpres

UFF

hostapleru sto nisi zvao mene, bio bi ti gotov juce (gavro takodje)
ivan je super lik, ne znam sta mu je

Kanarinac

Znaci neko mora da zove tebe, da bi covek uradio posao i da mu se plati. Ako dodje sa strane dobija odjebavanje?

Gavrolini

Da jurim vezu da bi mi neko napravio vizir koji cu lepo i da platim...ne pada mi na pamet. Jebe mi se za njegove vizire

Hattrick


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Znam ga skoro deceniju, mogu slobodno u njegovo ime da se izvinem za odjebe, èovek je umetnik a telefon mu zvrèi toliko da sam ja par puta po¾eleo da ga olupam o pod... Jednom prilikom nismo mogli za pola sata da progovorimo 45 sekundi... :o
A da je okrugao pa na æo¹e, jeste... ;D

A i vi, jeste manijaci ili devojèice, odma' kuknjava... ;D

dzudi

Ajd onda vi koji ga znate sredite preko veze jedan vizir za yamahu fazer 600,2003g :)

UFF

bas kao sto lazic kaze, umetnik covek

jedan moj motor je stajao kod njega par dana i nista nije uradio tj imao je i kad i sa cime ali nije bio zadovoljan idejnim resenjem a ne zeli da pravi nesto sto mu se ne svidja, kaze teraj ovo kuci pa cu ti se javiti za par dana ili nedelja kad se probudim u sred noci sa slikom kako vizir za njega treba da izgleda i to nije prvi put da je odbio musteriju i novac, cesto mu traze nesto bas jednostavno za napraviti sto on smatra ruiznim i nece da pravi

i jedna od prednosti kad radis nesto sto niko drugi ne ume i kad nemas sefa i firmu je sto em ne moras da juris rokove ili kolicinu i ne MUSTERIJA NIJE UVEK U PRAVU :)

ne poredim moj posao sa njegovim ali meni tako dodje lik pa kaze dajem ti toliko odmah u kesu, ko zna kad ces prodati... meni smesno da sam se brinuo i da mi je frka ne bi ni investirao i zarobio novac u tu robu, rekoh prodacu sigurno i prodacu po ceni koju trazim samo mozda ne danas i mozda ne tebi

onda lik kaze kako se ne cenkas pa moras nesto da mi spustis
ne moram
ma moras musterija je uvek u pravu
hoces sad da te isteram iz dvorista da vidis da musterija nije u pravu bar u mom slucaju? :)

ne pravdam ga, ko zna sta mu se desavalo kad ste ga zvali ili mu pisali i kakva je prethodna iskustva imao a i da su bila slicna i losa nije ok da zbog toga napusava vas ali eto moze mu se, i posao mu nece stati jer ne prodaje on ulje za motor vec proizvodi nesto jedinstveno svojim rukama i ja ne znam da jos neko radi isto sto i on

mozda mu dokurcilo da se smara sa nasim kupcima koji izmisljaju i izvoljevaju, najvise radi za strance i ne moze da postigne koliko mu traze

kad god me je neko zvao pa sam ga odveo ili najavio Ivanu taj manijak je na kraju bio zadovoljan, a ako se vec druizimo i znamo zar vam nije tako lakse

MIGE

moje pare,moja pravila..on pravi,ja kupujem...prosto...on se javi na telefon i dogovorimo se ili se ne dogovorimo...nije tesko,zar ne/?

milomir22

#409
Sve je to ok, po ponasanju mu ocigledno ne zapinje, a i realno nije u obavezi da pravi sve i svakom. Ali je u obavezi da odgovori pristojno na mail, poruku, poziv i kulturno odbije/prihvati posao. Najvise mrzim kada me neko zavlaci, brate, postenije je da kazes nekom da ti se ne isplati to da radis i gotovo, a ne ono dodji za 5 dana, pa cemo videti, pa onda odes, a on ti kaze dodji za 15 dana, u guzvi sam.

Ivana ne znam, iznosim svoja iskustva sa auto-servisima, jedan me je zavlacio kao majmuna mesec dana, drugi su makar bili posteni i rekli mi da im se ne isplati to da rade i da se bakcu s tim. Treci mi je malo vise naplatio (bio je malo zaguljen posao, a i nisam ocekivao ni od koga da mi radi dzabe), ali je covek zavrnuo rukave i uradio. Zato i jeste najjaci auto-elektricar u gradu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

previse ocekujete....on ne radi serije vec unikate...neki put ide brzo a neki put se iskoplikuje i ume da potraje....kome ne odgovara nek kupi puig i gotovo....meni malo ide na onu svar sa nekom pricom...ali niko nije bez felera....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Ja ne kukam. Realno mi se jebe i za njega i njegove vizire. To je bilo odavno i nisam ni pominjao, cak se ne secam ni za koji motor sam trazio. Nazvao ga telefonom. Nije mi se svideo i cao.  E sad po meni pravljenje vizira nije grana umetnosti ali vi koji mislite da jeste ste mu verovatno i napucali ego. Tako je i Boban iz zemuna bio jedini za sedista pa sad vise nije...nece ni Ivan za vizire verovato doveka biti jedini. A i da bude ,koga zabole dok je brace kineza.

ada

Dali ima neko link na aliju ili negde da porucim nastavak vizira za v stroma.


Kanarinac

Realno, o kakvoj umetnosti pricamo? Lik pravi jebene vizire za motore? Farbach se recimo bavi umetnoscu, Ivan tesko. Sto kaze gavra na aliju ih pun kurac pa biraj. A to sto radi za strance, trebali bi da se seti gde je i kako poceo i kome je radio i pocetku. Pun mi kurac tih sto misle da su jedini

Hurricane

..molim da se ovde promeni naslov u

Viziri iz Srbije by Ivan - the Artist

Glava Dole


Lazic

Citat: Kanarinac poslato 14 Jun, 2018, 02:46
Realno, o kakvoj umetnosti pricamo? Lik pravi jebene vizire za motore? Farbach se recimo bavi umetnoscu, Ivan tesko. Sto kaze gavra na aliju ih pun kurac pa biraj. A to sto radi za strance, trebali bi da se seti gde je i kako poceo i kome je radio i pocetku. Pun mi kurac tih sto misle da su jedini
Ma ne misli Ivan da je jedini, problem je ¹to fizièki ne mo¾e da postigne i da radi i da se javlja i da odgovara na poruke, a kao svaki mali privrednik nema para za sekretarice/pomoænike, itd...

Èovek je vrlo na mestu ¹to se tièe bitnih osobina, roðeni brat mu je dr¾ao Blue moon u Panèevu, dosta nas ga zna, lepe trenutke smo proveli tamo...

aæimo

Dva puta mi pravio vizir za trafiku i oba puta odradio extra brzo i dobro. Medjuljudski odnosi su druga prièa.

mali_zmaj

Lo¹e iskustvo sa njim...,kad sam maltene galamio,ako se to u mailu mo¾e,odgovorio preko one stvari... Moja gre¹ka ¹to sam bio mlad i neiskusan i uop¹te se upustio u dogovore i posao... Trebao sam nanju¹iti lo¹ stav...
jin-jang