Glavni meni

Kampovanje

Započeo zmiya, 02 Jul, 2012, 16:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Planiram da idem na neki odmor,pa razmatram neke opcije za kampovanje..Da li je neko bio u skorije vreme u kampu na Peruæcu i da li postoji neki kamp na planini Tari(onaj stari kamp ne postoji vi¹e)?
Ima neki kamp "Viljamovka"(alkoholièari se zamoljavaju da ne komentari¹u  :P ) u Kremni,zna li neko ne¹to o tome?

Taraba

Ne znam ni¹ta o kampovima ali ako Lalajko ka¾e da ponese¹ tariguz, predla¾em da ga poslu¹a¹.
[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

Sve ¹to ka¾e Lalajko,moj biv¹i brat napaæeni,rob zarobljeni,sve slu¹am,a radim kontra..

MIGE

Citat: Taraba poslato 02 Jul, 2012, 16:44
Ne znam ni¹ta o kampovima ali ako Lalajko ka¾e da ponese¹ tariguz, predla¾em da ga poslu¹a¹.
[cheers]
LALAJKO me podseca na Nadu Macuru  [facepalm]

zmiya

Joj ¹ta mu rekooooo....

pit

Citat: zmiya poslato 02 Jul, 2012, 16:46
Sve ¹to ka¾e Lalajko,moj biv¹i brat napaæeni,rob zarobljeni,sve slu¹am,a radim kontra..

    Sta fali Lalajku...bio ti dobar kad te vodio u sumu i ucio osnovnim koracima off-rouda ....i sad kad si naucio Lalajko bivsi prijatelj...eeeeeeee breeeee

zmiya

Dobar je on..A dobar i kobili treba..

zmiya

Po¹to kod nas ima malo kampova da vrede,tj skoro da ih i nema,a takodje nema ni sajtova o tome,evo jednog slovenaèkog sajta gde se mo¾e naæi dosta o kampovima na celom Balkanu,imaju i utisci kampera,slike..

http://www.avtokampi.si/default.asp

zmiya

A ovo je kao na¹a kamping asocijacija

http://www.camping.rs/novisrb/


Ivan1979

Jel ovo za svadbu?  ;D

zmiya

Vala ko¹ta ko za svadbu.. 800e i to na akciji..inaèe je 1200..

zmiya

Ovo sam video u jednoj radnji u Poljskoj,i odlièna je stvar a nije ne¹to ni preskupa,mislim da je 60 e...


Portable shower-Quechua.


lord_oblivion

Ja imam ovaj portabl tu¹ od 18L i sasvim je dovoljan za dvoje :



©to se tièe kampa na Tari, mo¾e¹ da se zabode¹ bilo gde po planini, niko ne brani  :)
Pro¹le godine èuo sam da ima jedan veliki kamp na Peruæaèkom jezeru ali mi se vi¹e svidelo da prespavam na Zaovinskom tako da ga nisam tra¾io.
Gore na Predovom krstu, u okolini planinarskog doma, bilo je zabranjeno paljenje vatre.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF


zmiya

Citat: lord_oblivion poslato 17 Decembar, 2013, 08:41
Ja imam ovaj portabl tu¹ od 18L i sasvim je dovoljan za dvoje :



©to se tièe kampa na Tari, mo¾e¹ da se zabode¹ bilo gde po planini, niko ne brani  :)
Pro¹le godine èuo sam da ima jedan veliki kamp na Peruæaèkom jezeru ali mi se vi¹e svidelo da prespavam na Zaovinskom tako da ga nisam tra¾io.
Gore na Predovom krstu, u okolini planinarskog doma, bilo je zabranjeno paljenje vatre.

Imam i ja takav tu¹,neraspakovan,samo ne znam gde sam ga zaturio. Bio sam veæ na Tari,na Zaovinskom sam i ja kampovao..a paljenje vatre je svuda zabranjeno..


perlx

Mckinley Oregon 3 sator ?

zmiya

Ne seæam se koji je model,a Mckinley je 100%..