Glavni meni

Kupujem TV ili monitor

Započeo Silvana, 29 Jun, 2012, 14:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Silvana

Kao ¹to naslov ka¾e, kupujem TV ili monitor sa ulazima DVI-digitalni, ili HDMI, ili scart-AV. Da bude, moliæu, malo oèuvaniji, s boljom slikom.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Major

Cisto da pripomognem.. Koliko para si spremna da izdvojis?

Silvana

Ne mnogo, klincu treba da igra plejstej¹en. Ne znam ni sama. Vidim u drugom oglasu monitor za 15 evra bez odgovarajuæeg izlaza i komentare nekih kako bi trebalo da naprave popis, zato sam i pomislila da bi se moglo naæi ne¹to...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Silvana

Irena stalno pravi popis u Liliju, a  Taraba i Laziæ nikako da raskrèe tu komp opremu... :D :D :D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

zozon

     Imam ja TV u super stanju, cijena ... nije vrijedno pomena
      ;D

DaChaS

Dok ne kazes koliko bi dala za monitor tesko da ces dobiti ponudu ali ....hdmi za 15 e tesko da ces da nadjes

Silvana

Èekaj da vidim za koliko æe mi mu¾ prodati TV  [watching]

©to te¹ko? Ko ima da proda i ¾eli da se re¹i vi¹ka, ponudiæe i reæi bez koliko ne da. Ne razumem se, ovaj oglas treba da prati moj sin  [neampojma]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

bora63

Uh! [stop] Pa kako da on (sin ) prati oglas kad dete treba da izadje a ne da sedi kuci pored racunara i slusa kojekakva lupetanja!  [neampojma]
Jednostavno,mladost a ti mama nauci sta je :"DVI-digitalni, ili HDMI, ili scart-AV" nece bas nesto mnogo da ti koristi ali nece ni da steti ......
A ako li budes dobra sa muzicem,sigurno ce te se i dogovoriti oko li TVa  [hello]

Silvana

Èuj, nauèi. Gledam da zaboravim i ono ¹to znam, da se ofarbam u plavo, pa i ja malo da u¾ivam...  :P
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

bora63

Jaje ili kokos ???  [neampojma]
Plavusa ili crnka ???  [neampojma]
Xmmmm,kad li ce se te dilemice razresiti ???[rofl]   [nono]

Major

Jaje!
Plavusa i crnka!
Reseno!
;D

UFF

silvana jesi li kupila tv?

ili si gledala u zid poslednju polovinu decenije?  [rofl] 


jer tema je i dalje aktuelna pa hajde da pitam ima li neko semu za neki novi nadrkani veliki tv 55" recimo i npr oled a da je bas povoljno?

od preko tipa nov u kutiji upola cene bez garancije...

koristim ga SAMO KAO MONITOR pa mi je bitan kvalitet slike a smart wifi blutut android i ostala govna mi ne trebaju nit koristim (mada znam da ako kupijem veci tv ne moze bez tih govana)

Kanarinac

Evo i ja bih upola cene ako ima  [rofl]

UFF

pa lupio sam upola ali nesto povoljno novo bez garancije, sta kao nikad nisi kupio tako go pro? :D NEOTPAKOVANU

Kanarinac

Kupujem ih stalno, ali nisu upola,a imaju i garanciju. Iz Madjarske te izlazi 30ak% jeftinije nego kod nas, a imas garanciju :)

Bori¹a

ja jurim 32'' tv kao monitor a sve danas cu sutra cu i nikako da odem [rofl] a hbo go bleji dokon

UFF

garancija je inaternacionalna ili moram da saljem za suboticu da prodavac nosi za madjarsku? jer jebo to ako je ta varijanta
za LG recimo (i nije 30% vec dosta manje bar za modele koje sam ja gledao i uporedjivao cene winwin - kupujemuvaljujem)

Kanarinac

Koliko znam Lg priznaje garanciju kod nas. A cene KP su uglavnom madjarske. Ja sam uzeo iz Madjarije TV i ispao je 30% jeftiniji od najjeftinije radnje

idanijel


UFF