Glavni meni

Metzeler tourance exp

Započeo MILJAN, 20 Jun, 2012, 14:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Namontirah.Rano je za neke decidne zakljucke ali...
Nisam nesto odusevljen.Ima vece pradanje u nagibu od fabrickih.imam vibracije na upravljacu.vratio se u servis.balansirali ponovo.sada nema vibracija,koje su se osecale kada  jednom rukom drzim upravljac.Vibracije se pojave tek kada pustim upravljac ali traju 3 sec i prestanu.Mozda je do balansiranja opet ali za toliko mi nije bitno.na 150 je sve  stabilno.u krivini imaju solidan hvat.samo mi je neprijatno to naglo propadanje pri nagibu.Mozda mi treba vremena da se naviknem.Gume su skupe ali vaze za bolje u toj klasi.Pa cu videti jos.Javicu iskustva za dalje...

Cave ab homine unius libri

AndreyRR

prava srbenda sve sto je skupo je najbolje,pa nije uvek tako  ;D ;D

kepo

Citat: MILJAN poslato 20 Jun, 2012, 14:52
samo mi je neprijatno to naglo propadanje pri nagibu.Mozda mi treba vremena da se naviknem.

nova je guma, zato lako pada¹ u nagibu

Gvozden

Cek da malo "sednu", kad obrijesh slonce eto veselja 8)

doktor

Meni se to naglo padanje u zavoj bas i svidja kod ovih guma za razliku od bridgestona koji se vozi "oblo".
Bikers work is never done!

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 20 Jun, 2012, 15:47
prava srbenda sve sto je skupo je najbolje,pa nije uvek tako  ;D ;D
Nije ba¹ tako.-...Proèitah dosta o njima...imao sam 4 godine fore da odluèim.. tako da..
Citat: kepo poslato 20 Jun, 2012, 15:48
Citat: MILJAN poslato 20 Jun, 2012, 14:52
samo mi je neprijatno to naglo propadanje pri nagibu.Mozda mi treba vremena da se naviknem.


nova je guma, zato lako pada¹ u nagibu
naravno..Prethodna guma je izgubila oblik na taj naèin da je drugaèije upadala u nagib..Zato napisah i da æe mi trebati vremena...

Citat: doktor poslato 20 Jun, 2012, 18:47
Meni se to naglo padanje u zavoj bas i svidja kod ovih guma za razliku od bridgestona koji se vozi "oblo".
Veæ se navikoh danas.. Solidno " lepe" u krivini...Bridgeston je klizao solidno....
Citat: Gvozden poslato 20 Jun, 2012, 17:55
Cek da malo "sednu", kad obrijesh slonce eto veselja 8)
Krenulo je brijanje...Ove godine idem preko grane na malo ozbiljnije ture, pa æu izbaciti ovde,nadam se objektivno, moje iskustvo sa ovim gumama..
Cave ab homine unius libri