Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Pametno, sto je sigurno-sigurno je [rofl]


Lazic

Do sada su mi sva piva preko 7% imala blagi ukus na povraæku... ©to nije toliko stra¹no dok ne pretera¹ pa blgi ukus povraæke izazove pravu povraæku... ;D

Boban_m

Teoretisi dok ne dodjes, onda cu te pitati. Mi definitivno na Balkanu pijemo najgora piva.

Lazic


UFF

badvajzer koje pijem se pravi u ceskoj i uvozi ga zanas odatle (ne pune ga u jebenom apatinu po licenci uz dodatak kukuruzne krupice za stocnu hranu koju ne prikazuju na etiketi)
a sto se evrope tice cesi su izmislili pivo, ne nemci bar kad je u pitanju pilsner

Kostić

skoro ceo svet tura krupicu u pivo al nije do nje, no do lo¹eg alkohola. sme¹no je to ¹to rusi prave bolje pivo od pola sveta... a pivo u èe¹koj i slovaèkoj nema nikakve sliènosti sa pivom koje se pravi u èa¹koj i slovaèkoj, ali za izvoz u serbiu... tako da od te¹im se napravljeno u èa¹koj a kupio kod nas u radnje, d¾aba rados

megaidiot


UFF

ma pusti kostu da ti on objasni  [rofl]

castor

©to se mene tièe, Bad je kurac...
It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

Bud ti mozda nije "legao", ali je jako kvalitetno pivo po ok ceni. Sve sto se puni kod nas je, manje-vise, ubrzano i niko ne postuje standard koji imaju u maticnoj zemlji. Drug zivi u Holandijama  ;D i kaze da je tamo hajniken jedno od najlosijih piva sto imas da kupis.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

bad je DZABE po ceni za ono sto daje, dosta skuplja piva kod nas u takodje dosta losija, ali ok necemo o ukusima, meni jednostavno bas prija i mogu da popijem koliko god zelim bez negativnih efekata ujutru

mrle


Biker-Boy

Evo jedno kvalitetno fiksanje u Grckoj :)



I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

Citat: UFF poslato 17 Jul, 2017, 10:31
ma pusti kostu da ti on objasni  [rofl]

ene mu milomir objasnio. a ti si zeleni zube inaèe probo bar 200 razlièitih piva pa si posto neki ekspert degustator? ja ne znam dal sam okru¾io na 400 za ¾ivota  [neampojma]

Kostić

ali ok, neæemo o ukusima. a neæemo ni o kvalitetu. nemamo mi te ¹kole da o tome razvijamo teorije


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 12 Septembar, 2017, 22:13
ali ok, neæemo o ukusima. a neæemo ni o kvalitetu. nemamo mi te ¹kole da o tome razvijamo teorije
za dobru svinju nema losih pomija. nasao sam neko 'belo' za 49 centi i to mi je sasvim super, mada vidim da ga slabo svabe kupuju.
ali badvajzer je svuda isti.

UFF


UFF