Glavni meni

Slikajte pivo ispred ekrana sa pivom

Započeo Kengur, 20 Jun, 2012, 01:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


UFF


Lazic


Boban_m

Bavaria je bolja od Hajnekena 3X. Jedino od Hajnekena me boli glava.

milomir22

Mene ubi glavudza od celog apatinskog asortimana, sta li mu mecu, ne znam, ali popio 2 ili 20, ujutru cu imati glavobolju. Od ovih nasih low-cost, zajecarac je broj 1 definitivno, a to je slicno kao i ovaj srpski hajneken.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

©to bi ja voleo da me od Hajnekena boli glava... ;D

Boban_m


Lazic


UFF

uzeh danas gajbu laskog i gajbu amstela za promenu

ovaj amstel kurac ziv nema co2 uopste

prosto mi sad smesno kad neko kaze amstel pilsner (setih se huricane-a) ili tuborg (kosta stara kajla klosar) je dobro pivo  [rofl]

pa to bre nije pivo, to je voda sa etiketom piva, gde su im mehurici?  ko ne voli mehurice ne treba da pije pivo :D


Glava Dole


Lazic

©ta ti je Srbenda, ode u Ameriku i opet otvara pivo upaljaèem... ;D

Kostić

pio sam ovaj cortes u novom sadu, olja na¹la u nekoj radnji, nije skupo a nije ni lo¹e. od dobrog piva glava ne boli kad se prepije¹, a to ¹to je kao voda, pa i bavarija je kao voda, pa nije lo¹e. vrhunsko pivo je skupo kod nas, al opet ga ima. ¹ta sam sve pio u zemunu kod drugarice u onoj njenoj radnji pa ja ne znam...

inaèe, ruska baltika je ¹ampanj pivo, nema ogrebimigrlo mehuriæe a inaèe je jako i mnogo dobro, pa to nije merodavno za kvalitet. a nemci i dan danas prave pivo sa nekim ¹vajs kurcem, koji stoji na dnu i ispu¹ta neki kurac mehuriæe, zaboravio sam kako ga zovu nemci. to grebe grlo al pivo nije lo¹e.

jedino lo¹e pivo je srpsko pivo pa koje god da je. jer mi pravimo ðubre a ne pivo

jebali vas ti tranzistori od mnogo para.... ;D tranzistor je tranzistor...

Hurricane

Citat: UFF poslato 07 Jul, 2017, 01:21
uzeh danas gajbu laskog i gajbu amstela za promenu

ovaj amstel kurac ziv nema co2 uopste

prosto mi sad smesno kad neko kaze amstel pilsner (setih se huricane-a) ili tuborg (kosta stara kajla klosar) je dobro pivo  [rofl]

pa to bre nije pivo, to je voda sa etiketom piva, gde su im mehurici?  ko ne voli mehurice ne treba da pije pivo :D

Amstel je sada kurcina, kad se pojavio i neko vreme je drzao kvalitet, sad je bulja


Boban_m

Citat: Milos96 poslato 07 Jul, 2017, 11:14
To ovaj? :)
Ovaj, samo moj nije mini ;D
! No longer available

Ali necemo o tome dalje u ovoj temi ,greota.

Lazic


UFF

smanjili flajku na 0.4 a povecali otvor grla da lakse i brze sklizne samo da ti uzmu pare majku im

elem meni bas bas prijalo, sutra cu da javim amerikancu da li me je bolela glava ali ne verujem da ce (izgleda da ima bar jedna stvar kvalitetnija u srbistanu nego u amerikama :D)


http://s2.postimg.org/6gta2gix5/20170710_231857.jpg

Lazic

Znaèi mora¹ da popije¹ 5 da bi popio 4... [facepalm]

UFF

sjebo 6 za svaki slucaj :D

i nista glava, odlicno je