Glavni meni

Aprilia SRV 850

Započeo redoran, 14 Jun, 2012, 12:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

redoran

Juce kupljen u Beogradu, mislim da je prvi prodat u Srbiji placen oko 10k. ide kao nevreme, nisam ga ja kupio na zalost ali moj direktor jeste :) jedini skuter koji bi vozio.

Gašpar

Preteruju veæ sa kubika¾ama na skuterima, ali da je lep, lep je  ;D

sibin

kubikaza i cena su preterane za skuter, lepo izgleda.

Boban600

#3
Redoran, ovo je prvi SRV 850 koji je prodat i to u Novom Sadu, evo slika:






A sledeći je prodat opet u Novi sad, ali bele boje sa abs/atc, evo slike:



I još jedan model SRV 850 abs/atc samo crni je isti taj dan prodat, ali ne mogu sliku da nađem  :(
Taj što ti direktor vozi je četvrti koji je prodat.
Prvi je prodat za 10,500 eura, a ova dva sa abs/atc 11,500 eura   :D
Inače motor je veoma dobar, stabilan, dobro koči, ubrzava kao ne normalan i zvuk je jako dobar kada se stavi Leo Vince ili Akrapovic. :)

pittatore

Za te pare su mogli barem usd vile da stave.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

I moras da podmazujes lanac...

sremac

ljudi pa za te pare moze motor da se kupi. . .  sve preko 250ccm na skuteru gubi smisao. nit je mali, nit je lagan, nit malo trosi, nit moze da se probija kroz guzvu . . .
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

danas su i skuteri na sterodima
otiso svet u qrac

K_A_W_A

#9
Inace i taj crni SRV i ispod taj beli je kupio isti kupac, taj BMW 5 iza je isto njegov, a vlasnik svega je lik u krem/zuto duksu. Moj drugar/kum Zoran. ;) Skoro je uzeo i GL-a novog.  :drka:  A sa tim skuterom on ide sa nama u voznje i skuter ide nenormalno. Oko 200-210km/h. Zoki vozi jakoo dugo i jakoo dobro, tako da njemu retko ko moze sa trkalicom da pobegne.

con3

Svaka cast ,samo siroko :)

Boban600

Citat: K_A_W_A poslato 12 Maj, 2014, 18:30
Inace i taj crni SRV i ispod taj beli je kupio isti kupac, taj BMW 5 iza je isto njegov, a vlasnik sve ga je lik u krem/zuto duksu. Moj drugar/kum Zoran. ;) Skoro je uzeo i GL-a novog. A sa tim skuterom on ide sa nama u voznje i skuter ide nenormalno. Oko 200-210km/h. Zoki vozi jakoo dugo i jakoo dobro motore, tako da njemu retko ko moze sa trkalicom da pobegne.


Tako je K_A_W_A, oba je kupio Zoran :)

ЯЭВОЛУТИОН

to je skuter sa MANOM.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11