Glavni meni

Putovanje-od 15 do 17 dana sever ili jug

Započeo TOECUTTER71, 12 Jun, 2012, 19:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TOECUTTER71

Evo vako, znam da je pomalo zaludno, ali sam ipak odluèio da stavim temu, Ja+dva, maximalno 3 motora, sve ukupno =4 Bike-a...ako ima'l koji da je zainteresovan (ozbiljno) da ide ili prema Alpima(i da se isti obidju uzdu¾ i popreko, pa povratak preko jadranske magistrale i crne gore) ili prema u Grèkoj, meni Svejedno, Sa tim da ako bi se i¹lo prema u Grèkoj, onda bi se mo¾da malo manje vozilo, a vi¹e otpadalo Na'plaa¾u...Kolièina potrebnog novca je izmedju 800 i 1000€(so tim da hranjenju iskustveno, cena mu opada ako se za potrebe iste napravi zajednièka kasica prasica, pa èak i sme¹taja)Datum kada bi se moglo iæi ..¹to se mene tièe , je sve od 4/5 jula, pa do druge pole augusta, trajanje putovanja od 14 do 16 dana.
Ja sam trebao da idem sa èovekom zvanim Buca, ali mi njegov termin nikako nije i¹timao jer on je sada krenuo ili ovih dana, a ja do kraja meseca imam u firmi posla preko glave,I da mi se to nije desilo verovatno bih sa njim i¹ao...ali ¾ivot netkom majka nekom maæeha [blahblah]...Uglavnom...zli D¾igor obeæava neku Grèku(u smislu da bi i¹'o) ali nije mi siguran...u razloge neæu ulaziti, ako bude super, jer sa njim sam pre¹ao puno kilometara..ali otom po tom....Pa hajdete ako ima neki ovaki...neka se javi..pa da se putuje. [clapp]

TOECUTTER71

Mali Update, Èovek po imenu ili Nicku mrXfon...se prijavio za put...put Alpi...Ide sa devojkom, i manje vi¹e planira isti veæ dve i pol godine tako da se ide sigurno, ako je jo¹ neko "pravo" zainteresovan, treèi motor bi bio idealna kombinacija...14 jul je datum za kretanje, koji se ne mo¾e pomerati zbog Godi¹njeg kojeg je mrXfon uzeo i najavio gazdi u napred...pa eto tako, dva motora za sada idu, Ajde nek se apojavi jo¹ jedani  motorcikli(tri puta ..poma¾e i sl).