Glavni meni

Vodic kroz Alpe.....

Započeo Charuga, 08 Decembar, 2010, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹a bmw

 [clapp] Alal vera Èaruga, zbog ovog tvog vodièa idem ove godine jo¹ jednom u Alpe!  [thumb_up]
Two wheels, one life

Charuga

Po statistici to je samo 2% Evrope...ali kakvih 2%....predeli kakvih je u modernom svetu sve manje. Prostire se od zapada prema istoku na 1200 km. a od severa prema jugu 250 km. Njima se moze pohvaliti osam Evropskih drzava.
Kada imate iza sebe toliko godina a i kilometara....kada vam se u kacigu odavno i nepovratno uvukao sum vetra...kada mislite da ste izvezli sve ono sto valja....vreme je za ovakvo nesto......
Nezaboravite da su nekada planine bile prepreke, putevi su povezivali a prevoji su bili nuzna zla...danas je drugacije, planine su izazov, putevi zabava a prevoji vrhunac dozivljaja na dva tocka. Daljine su nekada odbijale putnike a u danasnje vreme...ponekad pozelimo....da nemaju kraja i da se nikada ne zavrse.
Cesto mi je ovo putovanje u glavi....cini mi se da ce me u srcu zauvek ostaviti mladim........
kriza je sve veca...godine se neumoljivo gomilaju.... ali zelja za putovanjem i ljubav prema dva tocka je ostala ista......ako bude srece, bar jos jednom pravac....ALPI

Charuga


mi¹a bmw

Two wheels, one life

castor

Ja se nadam da æu za koji dan da obiðem barem jedan ili dva oko Lugana.

Hvala na informacijama, a ovo je plan za 2017. za put... ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Kako ovo ne videh 5 godina... ??? :o ;D

dr32

Stvarno kakav tekst. Bravo!
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Charuga

Citat: Laziæ poslato 11 Avgust, 2015, 12:06
Kako ovo ne videh 5 godina... ??? :o ;D

...nisi stigao od domacih i stranih guza i cica...eto sta unistava danasnju omladinu.... [samoubistvo]   [yahoo]

Lazic


castor

Citat: castor poslato 06 Avgust, 2015, 20:40
Ja se nadam da æu za koji dan da obiðem barem jedan ili dva oko Lugana.

Hvala na informacijama, a ovo je plan za 2017. za put... ;)

Obi¹ao 4-5 komata, èisto da se javim. Opis "pute¹estvija" ovijeh dana… Samo da se nakanim.

Èaruga, ako si jo¹ tu ili kad bude¹, mogli bi da se vidimo da porazgovaramo malo na ovu temu. Fala!
It's the ride that matters, not the bike…

Charuga

Tu sam nemrdam...a tema je jedna od omiljenih....



https://vimeo.com/136484002

dr32

Eto mene od subote u Alpima, bice vise na putu ka Italiji, ako si i dalje na forumu bas bi mi znacilo tvojih saveta, pod broj jedan kako se na takav put spakujes onako spartanski i sta sve nosis od alata i sta smatras za neophodno pri duzim putevima?
Ovo je moja tema, ako stignes, pisi gde bilo
http://www.motomanijaci.com/index.php?topic=24024.new#new
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

sachmo


Charuga

Citat: Charuga poslato 03 Avgust, 2015, 10:32
Po statistici to je samo 2% Evrope...ali kakvih 2%....predeli kakvih je u modernom svetu sve manje. Prostire se od zapada prema istoku na 1200 km. a od severa prema jugu 250 km. Njima se moze pohvaliti osam Evropskih drzava.
Kada imate iza sebe toliko godina a i kilometara....kada vam se u kacigu odavno i nepovratno uvukao sum vetra...kada mislite da ste izvezli sve ono sto valja....vreme je za ovakvo nesto......
Nezaboravite da su nekada planine bile prepreke, putevi su povezivali a prevoji su bili nuzna zla...danas je drugacije, planine su izazov, putevi zabava a prevoji vrhunac dozivljaja na dva tocka. Daljine su nekada odbijale putnike a u danasnje vreme...ponekad pozelimo....da nemaju kraja i da se nikada ne zavrse.
Cesto mi je ovo putovanje u glavi....cini mi se da ce me u srcu zauvek ostaviti mladim........
kriza je sve veca...godine se neumoljivo gomilaju.... ali zelja za putovanjem i ljubav prema dva tocka je ostala ista......ako bude srece, bar jos jednom pravac....ALPI
Kakav sam kreten....mislio da sam za otpad pa zavrsio letos u Africi motorom...ali Alpi....eh...bar jos jednom....

Lazic

Citat: Charuga poslato 19 Februar, 2019, 20:42
Daljine su nekada odbijale putnike, a u dana¹nje vreme... Ponekad po¾elimo da nemaju kraja i da se nikada ne zavr¹e...
[srce]