Glavni meni

Beograd - Prijepolje - Herceg Novi (preko Zabljaka)

Započeo ProjectLord, 24 April, 2012, 00:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ProjectLord

Konacno sam uzeo koji dan odmora i resio da malo pobegnem od svega  ;D

Destinacija Herceg Novi preko Pljevalja i Zabljaka.

Pravac  Bg - Prijepolje magistralom preko Ljiga sam prosao bez problema, kez sa lica nije spadao dok me na Zlatiboru nije uhvatila kisa  :( , ali nema veze - vredelo je :). Put je generalno ok, nema rizle, samo su radovi na kracoj deonici posle Ljiiga, ako se ne varam.

E sad, u planu mi je da krenem 24-25.04 iz Prijepolja, a voleo bih da obidjem i Nacionalni park Durmitor, pa mi treba savet u vezi ove putanje:

http://g.co/maps/qxka4

Kakav je put, da li ima snega, rizle, da li promeniti neki pravac? Da li vredi obici Nacionalni par Durmitor? Sta bi valjalo jos obici usput?

losmi

ja sam prosao preko durmitora pre 7 dana,i bilo je snega pored puta,i to ne malo,rizle i odrona ima,ne znam koliko ti je pametno da ides motorom...

ProjectLord

Heh, toliko sam se uziveo ovde da sam totalno zaboravio da se javim  [yahoo]
Samo da vam kazem da sam ipak krenuo 24.04. preko Jabuke, Zabljaka i Durmitora. Doduse nisam planirao da idem preko Durmitora, omasio sam neko skretanje  [doh] ali nema veze jer se nisam pokajao, pejzazi su nestvarni! Uzivao sam u svakom kilometru puta. Inace put je bio ekstra, nema rizle, rupa, snega, sto se ne moze reci za put preko Jabuke, Crnogorci su bas spremili put za sezonu i to je veliki + ! Moja preporuka za tu rutu. Policajci me nisu drndali, nisu cak ni trazili da skinem kacigu, ali zato me je zaustavila svaka patrola, njih 3 ukupno ako se ne varam :P
Elem, nemam mnogo slika iz pravca ka CG, jer sam kasno krenuo iz Prijepolja (oko 15h) pa sam malo zurio da ne bih vozio po mraku. Trebalo mi je oko 4-4:30h sata voznje da stignem. U povratku cu se potruditi da uslikam predele malo vise.
Za sada kacim par slicica, uzivajte:

Herceg Novi


Drug i kolega sa foruma Zoltan na barci:


Jos uvek su zelene :)


Plaze su jos uvek puste, mada ima ljudi



Za sad toliko, kad se vratim za Bg bice jos. Jedan veliki talas iz Djenovica!  [talas]  :)

Zoltan

Evo ga i juce, jos je ovde a dosao na dva dana  :D

cika zuba

Djenoviæi....  [clapp]   [clapp]
Vidimo se u avgustu!!  [hello]
[/

UFF