Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Tako je. S tim ¹to, kad sam poslednji put proveravao, taj Mol nije bio ne¹to povoljniji od Motula, Silkolena, a nije ta klasa ulja. Sa druge strane, ba¹ zbog toga ¹to ka¾e¹, èim Nis poène da pravi moto ulja, ja æu samo to da kupujem i sipam (osim ako i oni ne nabiju cenu da bude na 10% do cene Motula).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

resavac

Ja kupio OMV Bixxol 10w-50 1390din/lit. pa ce da vidimo sta kaze sutra menjam ako dozvoli vreme.
Neka je kakvo hoce ali je sigurno orginal za razliku od prosle godine
kada sam kupio neki Ipon koji sam morao posle 500km da bacim jer cim se zagreje ono kao voda.
NE BRZE OD ZIVOTA

BOKYBOY

Citat: resavac poslato 18 April, 2015, 21:33
Ja kupio OMV Bixxol 10w-50 1390din/lit. pa ce da vidimo sta kaze sutra menjam ako dozvoli vreme.
Neka je kakvo hoce ali je sigurno orginal za razliku od prosle godine
kada sam kupio neki Ipon koji sam morao posle 500km da bacim jer cim se zagreje ono kao voda.


...pa imao si Bardal u Komp.co za nesto ispod 1000 din...oridjidji...online prodaja+postarina i stigne ti kuci...

Hohštapler

Citat: resavac poslato 18 April, 2015, 21:33
Ja kupio OMV Bixxol 10w-50 1390din/lit. pa ce da vidimo sta kaze sutra menjam ako dozvoli vreme.
Neka je kakvo hoce ali je sigurno orginal za razliku od prosle godine
kada sam kupio neki Ipon koji sam morao posle 500km da bacim jer cim se zagreje ono kao voda.


[thumb_up]
Aj samo javi kakvi su utisci kad ga izvoza¹ malo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

resavac

Citat: BOKYBOY poslato 18 April, 2015, 21:38
Citat: resavac poslato 18 April, 2015, 21:33
Ja kupio OMV Bixxol 10w-50 1390din/lit. pa ce da vidimo sta kaze sutra menjam ako dozvoli vreme.
Neka je kakvo hoce ali je sigurno orginal za razliku od prosle godine
kada sam kupio neki Ipon koji sam morao posle 500km da bacim jer cim se zagreje ono kao voda.


...pa imao si Bardal u Komp.co za nesto ispod 1000 din...oridjidji...online prodaja+postarina i stigne ti kuci...

znam ali sam hteo da probam ovo austrisko a i OMV ima svoju rafineriju tako da smatram da nije neki buckuris uostalom vreme ce pokazati.
NE BRZE OD ZIVOTA

Hohštapler

Ma bitno je da je ono ¹to pi¹e na pakovanju, a sa ovim na¹im "trgovcima" nikad ne zna¹, a ovo je po mom mi¹ljnju sigurnije.
Ne verujem da æe¹ imati ikakve probleme, èak ¹to vi¹e, mislim da æe¹ i nas nauèiti neèem pametnom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Kakvo je ovo ... cijena oko 8 eura  [neampojma]



Slaninar

Ako je original, odlièno je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

meni se nije svidelo samo zato ¹to mi je menjaè bio pretvrd,  ostalo ne znam.
na oko 1500km sam ga ¹utno iz motora.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: resavac poslato 19 April, 2015, 13:21
Citat: BOKYBOY poslato 18 April, 2015, 21:38
Citat: resavac poslato 18 April, 2015, 21:33
Ja kupio OMV Bixxol 10w-50 1390din/lit. pa ce da vidimo sta kaze sutra menjam ako dozvoli vreme.
Neka je kakvo hoce ali je sigurno orginal za razliku od prosle godine
kada sam kupio neki Ipon koji sam morao posle 500km da bacim jer cim se zagreje ono kao voda.


...pa imao si Bardal u Komp.co za nesto ispod 1000 din...oridjidji...online prodaja+postarina i stigne ti kuci...

znam ali sam hteo da probam ovo austrisko a i OMV ima svoju rafineriju tako da smatram da nije neki buckuris uostalom vreme ce pokazati.


postoje samo tri proizvodjaca ulja...ostali su mesaci i doradjivaci.....shell. bp i lukoil
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

Nisi u pravu
Ovi su mislim veæi od te trojke
https://www.q8oils.com/
ovi su u kom¹iluku
http://modricaoil.com/

banevuk

Ja dodam malo i ovoga, ne mnogo oko 20 ml. po litri na IPONE 15w-50. Bilo je mnogo polemike i biæe i dalje ono mokro kvaèilo i sl. ali evo druga godina sve funkcioni¹e perfektno



BOKYBOY


jevta

Mislim da utiske i komentare moze dati bolje
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1
Mnogo vise se koristi na tom delu planete.Uvoznik je firma u kojoj moj kum to dogovara tako da ako ima interesenata moze se dogovoriti ali najmanja mera je paket koji proizvodjac diktira za kamionska ulja je bure,a za moto je moguce da bude i karton neznam dok ne proverim.

BOKYBOY

Citat: jevta poslato 26 April, 2015, 08:52
Mislim da utiske i komentare moze dati bolje
http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1
Mnogo vise se koristi na tom delu planete.Uvoznik je firma u kojoj moj kum to dogovara tako da ako ima interesenata moze se dogovoriti ali najmanja mera je paket koji proizvodjac diktira za kamionska ulja je bure,a za moto je moguce da bude i karton neznam dok ne proverim.


...ipak cu ostati na ovim nasim *original* uljima...hvala...

jevta

Ja sam razmatrao sa kumom da mi dotera neki paket al mi bilo puno samom ako neko hoce ja sam za neku polusintetiku

Radanovic

I na kraju sam ponovo uzeo Ipone Katanu ... kontam da ono ¹to valja ( u mom sluèaju ) ne trebe mjenjati.

idanijel

ima i ELF kod nas 550din polu sint 680 sint



Hurricane