Glavni meni

Koje ulje koristite?

Započeo UFF, 05 Decembar, 2010, 15:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

sta ne funkcionise kad ti sekula donese?
i objasni zasto mislis da je bardal bolji od castrola?

Darko

Citat: Hattrick poslato 30 Mart, 2015, 02:22
Citat: castor poslato 30 Mart, 2015, 01:00
Mo¾da ovdje negdje:

http://www.amsoil.com/international/distributor/

Bas cu da pogledam kod ovog Nemackog distributera da li moze neka onlajn prodaja sa slanjem za SRB. [thumb_up]
Prosle godine kada sam gledao njihov sajt, nisu imali ni jednog jedinog distributera u Evropi.
A na Hayabusa.org forumu, barem sto se jedne stvari tice, svi se slazu, a to je da je amsoil dva stepenika iznad svih ostalih ulja na USA trzistu.
Hvala castor. [thumb_up]


decko je rekao da hoce da pogleda neku ON LINE prodaju , pa sam mu rekao da i ne pokusava jer to ne funkcionise ... niej spominjao sekulu


Citat: UFF poslato 29 Mart, 2015, 20:41
jebes ajfon ulje kao i bardal uzmi shell ili castrol


objasni prvo ti zasto je shell i castrol bolji od iphone i bardala

UFF

rekao mi revolucija :)

a on zna vise od nas zajedno



eto lakse i jednostavnije nego da pisem romane ;)

Hattrick

Pa posto se necu naci u Nemackoj bar do maja/juna, mislio sam da je online prodaja sa slanjem za SRB neko najlogicnije resenje. E sada ako ako oni koji su probali tvrde da od toga nema nista, onda to menja stvar iz osnova  :)
Kako ide trgovina sa Sekulom, ne znam coveka, niti na koji nacin ide to preko njega ?  [neampojma]

UFF


Hattrick

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2015, 04:25
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1030.0.html

dodjes mi litar castrola
moze i onaj fals ;)

Hvala Uff-e  [thumb_up]
Ako je Revolucionarni rekao Castrol, onda neka bude Castrola  :D

Darko

Eeee ako je Revolucija rekao Castrol ondaaaa....

Meni Sale iz Nisa rekao Motul 5100 a Havarisani mi rekso Bardal , a i oni znaju vise od nas zajedno... ;)

Doduse , mislim da Sale zna vise od sve nas zajedno , pa puta 6...

Nego i mene mrzelo da pisem

Conti-Moto

Sekula je super lik, posten, tacan i precizan.
Meni licno je donosio neke stvari, imam samo reci hvale.
Ako ti treba broj poslacu ti ga na PM.
Novo !!!
Conti ROAD !!

Darko

O daaaa.... Sekula je profesionalac...slobodno sa njim dogovaraj sta god

UFF

znaci zakljucili smo da je revolucija matori seronja i da nema pojma  [rofl]

a nis je generalni centar za marketing motula, prosto ne mogu da verujem da rec double ester nije pomenuta :D

ja sam jedno vreme u sve motore sipao motorex, pocelo je zbog ktm-a a i znam da je original plus pravi se u svajcarskoj itd...

pa sam uzimao shell preko drugara isto od uvoznika, pa sad od andjela castrol opet licno dovezeno od preko...

ma sve je to isti Q manje vise nego eto nama sluzi da malo kenjamo po forumu

a svaki serviser preporucuje ono ulje za koje ima dobar ulaz i marzu, dok je sljakalo sve sa bell ray-em svi su ga preporucivali, sad kad ga vise nema onda svi preporucuju bardal  [rofl]

pa normalno, kako da preporuce ono sto ne mogu da ti prodaju i zarade :D

doktor

Bikers work is never done!

clutch&brake

ja sam vam davno dao predlog... semenke u aregat pa neka on to drobi koliko mu je potrebno
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo

Pusticemo prvo tebe da primenis tu ideju  ;D

rboban

Ride It Like You Stole It

bigbad86


eclipse4

stavio ponovo bardahl posle shella i motula (da me sad neko pitao sto sam menjao proizvodjaca,reko bih mu "zato sto mi je majstor rekao da je bolji motul" a shell je isao po preporuci kolega sa foruma).....konacno opet onaj stari feeling.....vise ne menjam proizvod,definitivno ostaje bardahl.

za marketing me bas briga i ebe mi se ako najvise ili najmanje zaradju na bardal-u....bitno mi se menjac ponasa mnogo bolje u saltanju a i  tise,a koga zanima marketing ili istina....nek pogleda ovo:

Test Bardahl xtc-c60 vs Motul 300v vs Castrol power 1 racing + additivo antiattrito 1° PARTE

Test Bardahl xtc-c60 vs Motul 300v vs Castrol power 1 racing + additivo antiattrito 2° PARTE

Darko

@ uff - pravi si demagog , ali tankoooooo

Nisam ja rekao to sto si ti sad sve napisao ... Nego eto , ko sto ti imas poverenja u Revolucijino znanje pa si uzeo Castrol , tako ja imam poverenja u Saletovo znanje pa sam uzeo Motul . I ? Sta cemo sad?

Jel to glavna fora , ciji majstor vise zna , to ulje je bolje ?

Tanko , tanko.... Ajmo ispocetka ;)

UFF

ma nisam ja uzeo bre zato sto mi je neko tako rekao :D

uzeo sam jer sam ja dosao do takvog zakljucka nekom svojom matematikom i iskustvom

ne znaci da sam u pravu, nit da nisam, svako nek sipa sta zeli, ne pada mi na pamet da nekog ubedjujem (sve dok me neki od proizvodjaca ne bude placao za to) :)

Hattrick

A ja verujem momcima iz Hamilton Motorsporta, pa ako oni koriste samo Amsoil za njihove Turbo-Nitro-Mega-Giga prerade, bice valjda dobar i za ovu moju matoru skajlabu  :)
Samo jos Sekulu da navatam  ;D

Hattrick

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2015, 20:34
ma nisam ja uzeo bre zato sto mi je neko tako rekao :D

uzeo sam jer sam ja dosao do takvog zakljucka nekom svojom matematikom i iskustvom

ne znaci da sam u pravu, nit da nisam, svako nek sipa sta zeli, ne pada mi na pamet da nekog ubedjujem (sve dok me neki od proizvodjaca ne bude placao za to) :)

A mozes lepo da uzmes MASS kao generalnog sponzora foruma, hvalis 300v, i nakrivis kapu, i ti i dvoglavi arapin  :)