Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Kod sbb-a dok sam ja radio bilo je dovoljno na kopiji LK napise vlasnik saglasnost tom nekom ko ce potpisati, znaci nikakve overe ili nesto slicno
Samo imaju cake, a te cake su da niko zivi ne procita ugovor a ovi koji ti ga daju ti ne kazu sve detalje, cake su bile da ako ne zahtevas pre isteka da se ugovor automatski obnavlja za isti period, da pre isteka promo perioda moras da iskljucis dodatne pakete i tako neke stvari, ja sam recimo sve te stvari napominjao ljudima, ali zbog velikog broja prituzbi mislim da su ukinuli neke stvari ali naravno dodali druge

Slaninar

Citat: dzimika poslato 09 April, 2019, 12:25
Kod sbb-a dok sam ja radio bilo je dovoljno na kopiji LK napise vlasnik saglasnost tom nekom ko ce potpisati, znaci nikakve overe ili nesto slicno
Samo imaju cake, a te cake su da niko zivi ne procita ugovor a ovi koji ti ga daju ti ne kazu sve detalje, cake su bile da ako ne zahtevas pre isteka da se ugovor automatski obnavlja za isti period, da pre isteka promo perioda moras da iskljucis dodatne pakete i tako neke stvari, ja sam recimo sve te stvari napominjao ljudima, ali zbog velikog broja prituzbi mislim da su ukinuli neke stvari ali naravno dodali druge

Ranije je, kod lokalnog provajdera kablovske (ne seæam se je li bio KDS, ili SBB dodu¹e) bilo jo¹ "lep¹e" - bila je caka u ugovoru da ako ne tra¾i¹ raskid pisanim putem, automatski se produ¾ava na jo¹ pet godina. I ne prihvataju ako tra¾i¹ izmenu te stavke kada potpisuje¹!

U MTS-u su se krstili kad sam pitao da na tenane proèitam ugovor pre potpisivanja, ali je bilo kao "OK, sedite tu u èekaonici, proèitajte, pa doðite" - uz kolutanje oèima.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Postalo je tako da na potpisivanje bilo kog ugovora moras advokata da vodis, mada kod nas nista nije normalno pa sto ocekivati sa su ugovori normalni

mrle

Citat: pajche poslato 08 April, 2019, 16:38
Pa kad je potpisivan ugovor za adsl sa njima na kevino ime rekli su slobodno vi potpisite(tj. ja), ne mora ona licno ni da dodje ni nista, a tako ce isto biti i za raskid ugovora. Posto je ona invalid prikovana za krevet i nema mrdanja. E sad kad je doslo vreme za raskid, kazu mora licno da dodje i da im donese opremu. Ili da joj dovedem notara do kreveta, da mi da ovlascenje, a to onda kosta ihaaj, jos + sad je u banji tako da bismo morali notara u banju da vodimo. Govna lazljiva nadam se da ce ih vucic sahraniti i onda da ce zajedno u svojoj crvotocini da uzivaju.
potpisao si kuriru koji je doneo, a ne bi smelo.
Po¹alji mail na [email protected] kao molbu, ¾albu, nemoguænost dolaska zbog imvaliditeta... kad to uradi¹, javi se na pp.

mrle

Citat: Slaninar poslato 09 April, 2019, 12:48
Citat: dzimika poslato 09 April, 2019, 12:25
Kod sbb-a dok sam ja radio bilo je dovoljno na kopiji LK napise vlasnik saglasnost tom nekom ko ce potpisati, znaci nikakve overe ili nesto slicno
Samo imaju cake, a te cake su da niko zivi ne procita ugovor a ovi koji ti ga daju ti ne kazu sve detalje, cake su bile da ako ne zahtevas pre isteka da se ugovor automatski obnavlja za isti period, da pre isteka promo perioda moras da iskljucis dodatne pakete i tako neke stvari, ja sam recimo sve te stvari napominjao ljudima, ali zbog velikog broja prituzbi mislim da su ukinuli neke stvari ali naravno dodali druge

Ranije je, kod lokalnog provajdera kablovske (ne seæam se je li bio KDS, ili SBB dodu¹e) bilo jo¹ "lep¹e" - bila je caka u ugovoru da ako ne tra¾i¹ raskid pisanim putem, automatski se produ¾ava na jo¹ pet godina. I ne prihvataju ako tra¾i¹ izmenu te stavke kada potpisuje¹!

U MTS-u su se krstili kad sam pitao da na tenane proèitam ugovor pre potpisivanja, ali je bilo kao "OK, sedite tu u èekaonici, proèitajte, pa doðite" - uz kolutanje oèima.  :)
ima¹ sve na netu, ne mora¹ tamo da èita¹

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Dokumenta-i-uputstva/Ugovori

Slaninar

Citat: mrle poslato 09 April, 2019, 13:00
ima¹ sve na netu, ne mora¹ tamo da èita¹

https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Dokumenta-i-uputstva/Ugovori

Glupavo mo¾da zvuèi, ali moja logika je - s tim preko Net-a se upoznam da znam ¹ta dogovaram, da li uop¹te da pristanem. Ali svakako proveravam ¹ta pi¹e na papiru koji trenutno potpisujem.
Mo¾e se desiti da to na Netu ne a¾uriraju, ili da ne¹to izmene u meðuvremenu - to je pet minuta vi¹e, obièno jednom u dve godine, ili reðe.  :)

U svakom sluèaju, kad prodamo/raspièkamo Telekom, tek æemo onda u¾ivati u "raju slobodne konkurencije".  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: PECA BMW poslato 09 April, 2019, 01:17
Citat: pajche poslato 08 April, 2019, 16:17
Govna iz MTS, ako iko razmislja da li na bilo koji nacin da predje tamo - NEMOJTE. Klasicni vucicevci lopovi i lazovi

Ni ja nisam prosao bolje neki dan .

Dosli mi na vrata i nude neki paket (Iptv , fiksni , adsl) uzmem ja to i odmah kod mene u stanu potpisemo sve i sve na moje ime ( fiksni se vodio na caleta) i to tako teralo godinu dana .

Ugovor pri kraju i odem da sad vratim fiksni na caletovo ime i da izbacim Iptv jer mi nije potreban i onda sok ,
da bi vratili fiksni na caletovo ime tu mora gomila papira i potpisivanja i cuda nekih ali ajd i nekako da razumem .
Ali da bi otkacio Iptv moram da podnesem zahtev za raskid ugovora ja kazem cekaj ja necu da raskidam nikakve ugovore jer jednostavno ugovor je isteko i ne zelim da ga produzim ali kazu ne moze to tako .
Moras mesec dana pre isteka ugovora da podneses zahtev za raskid ugovora a onda kad ugovor istekne onda potpisujemo da smo ustvari ugovor raskinuli ? ?
Posto bese nake bas mlada koja i nema pojma o tome kakvi su prevaranti svako dalje ubedjivanje sa njom bi bilo uzaludno .
Definitivno cu sa njima smanjiti saradnju na minimum .
kad hoæe¹ da raskine¹, zvaæe te slu¾ba za zadr¾avanje korisnika, ponudiæe ti pogodnosti kojih nema u ponudi.
Ako ne prihvati¹, raskida¹ iptv. Onda æale samo sa liènom kartom ode u poslovnicu i ka¾e da hoæe da se taj i taj broj vodi na njega, nikakvi papiri, èuda, muda.

Ivicat

Uz stare albume Riblje Corbe smo odrasli. Njihove pesme su bile neizostavni deo svih zurki, svakog druzenja, svake pijanke. I kada smo bili veseli i tuzni, pevali smo njihove pesme.

Tacno je da su glumci i pevaci, samo zabavljaci naroda. To im je zadatak. Tako su vaspitavani. Samo sto kod nas je lestvica toliko niska, da cak i oni izgledaju pametno.

U sta se Bora pretvorio? U klovna. U ono o cemu je i sam pevao:

https://www.youtube.com/watch?v=dh4PC6xeAi4#

Dreknu veliki gospodar tvor
dajte mi ludu hitno na dvor
svakom je kralju potrebna luda
kad mesto bubrega prodaje m***

On je kralj pajaca
svetla tacka na horizontu
on je vecito nasmejana faca
zabava za vojsku na frontu

Ref.
Veliko, veliko hvala
necu da budem dvorska budala
nadjite drugog, ko vas j***
ja sam budala samo za sebe

On je samo covek od krvi i mesa
ali cudotvorac koji cini cuda
on ce biti nasa omiljena blesa
on ce biti samo nasa dvorska luda

On ce nasu volju pribliziti svima
to ce biti njegov drustveni zadatak
on je rodoljub u sluzbi rezima
Ckalja, Maksim Gorki, Paja Patak.

Nije ni cudo sto stari rimljani tim zabavljacima nisu dozvoljavali ni da glasaju.

Slaninar

Citat: Ivicat poslato 19 April, 2019, 08:36
U sta se Bora pretvorio? U klovna. U ono o cemu je i sam pevao:

Osim ako, kad izaðe na binu, ne odradi:  :)

https://www.youtube.com/watch?v=snoBwtl6OnI#
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Bilo bi divno, ali nema ¹anse... Odavno je on oblajznuo... :(

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2019, 09:03
Bilo bi divno, ali nema ¹anse... Odavno je on oblajznuo... :(

Ajde, ne gubi nadu!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

stilgar

Silom prilika sam isao do Paracina do malopre. Reka autobusa hrli u susret glavnom gradu, mozda AV oce da zameni stanovnike glavnog grada umesto opozicije da su mu tu biraci i ljubitelji, a o Bori necu reci nista ruzno da ne kvarim uspomenu, bog da mu dusu prosti.

Lazic

Citat: Slaninar poslato 19 April, 2019, 11:02
Citat: Laziæ poslato 19 April, 2019, 09:03
Bilo bi divno, ali nema ¹anse... Odavno je on oblajznuo... :(

Ajde, ne gubi nadu!  :)
©ta sam rekao? :(



Ontopic:
Du¹ica Spasiæ... Znam je od kad je imala 16 godina i bila prase debelo... I ona prodade obraz za siæu...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 19 April, 2019, 18:49
Silom prilika sam isao do Paracina do malopre. Reka autobusa hrli u susret glavnom gradu, mozda AV oce da zameni stanovnike glavnog grada umesto opozicije da su mu tu biraci i ljubitelji, a o Bori necu reci nista ruzno da ne kvarim uspomenu, bog da mu dusu prosti.
za mene je bora umro posle pesme "pogledaj dom svoj andjele".....posle toga se bacio na politiku i batalio emocije...osim prema novcu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Nije danas, sinoc, borim se da zaspim, a u parku ispod prozora deca tipa 11-12-13 godina pevala zokija sumadinca

Pa majku mu jebem, ajd sto pevaju ali odakle taj neukus

Otpevali su celu onu retardiranu pesmu najmanje deset puta, horski onako

Idite bre pusite, pijte alkohol, drogirajte se, razbijajte prozore na skoli, nesto..

Sve bih to razumeo ali ovo ne kapiram

Celo jutro mi zvoni pesma u glavi

Biker-Boy

 verovatno su i bili drogirani, i pijani :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


UFF

a sto si se borio da zaspis?
zbog njihovog pevanja? :)

mareskin

Citat: Hurricane poslato 26 April, 2019, 10:18
Nije danas, sinoc, borim se da zaspim, a u parku ispod prozora deca tipa 11-12-13 godina pevala zokija sumadinca

Pa majku mu jebem, ajd sto pevaju ali odakle taj neukus

Otpevali su celu onu retardiranu pesmu najmanje deset puta, horski onako

Idite bre pusite, pijte alkohol, drogirajte se, razbijajte prozore na skoli, nesto..

Sve bih to razumeo ali ovo ne kapiram

Celo jutro mi zvoni pesma u glavi

U mom kraju èim poraste¹ do ivice stola poèinje¹ da pije¹ ljutu rakiju. A ova dana¹nja omladina pije pivo sa limunom i slu¹aju Zokija  [prebicute]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾