Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

 Извини им се и реци да нећеш више никад.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

pa koji kurac pises bilo sta i doprinosis majmunima?
da su ti bar dali sendvic pa da razumem  [rofl]

Hurricane

èek èek, jel zajebavate da cenzuri¹u postove na motoforumu u ime aktuelne kretenvlasti?

Biker-Boy

Vec odavno to rade, nije nista novo, ali u zadnje vreme su preterali s tom cenzurom,
vec 11 godina sam aktivan na BJB forumu, i nikad nije bilo proseravanja ko ovo danas sto rade, jebo ih vucic da ih jebo
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

a jel su oni u partiji ili se samo plase?

mi¹ko_kolo

Мислим да је то друго. Мада...

milomir22

Mozda imaju neku korist...
Vise puta su mi brisali postove.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Sigurno su u nekoj sprezi, nebi se valjda toliko cimali da brisu postove forumasa.
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

mislim da je pravilo bez politike, ali ako kazes da nam je drzava sranje to nije politika vec realnost, ali realnost boli

UFF

 [rofl] vec vidim novu temu:

"Direktor BJB-a dobio pare od Vucica za cenzuru i uvlacenje u bulju"




viper

😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Ja prvi bi voleo da zivimo u normalnoj uredjenoj drzavi, i da nas boli kurac da pricamo o politici, ali to je jednostavno nemoguce, politika je upletena u sve sfere i direktno nam utice na zivote... sto nebi bio problem da je vode normalni ljudi, a ne gomila krezubih lopuza...
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika


Biker-Boy

Bas bi voleo da vidim da li bi obrisali kad bi napisao "Ziveo vucic - najbolji predsednik!!"  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Biker-Boy

Sam sebe sam izbacio iz takta, debilcina smotana izginuh u rodjenoj kuci, izlazim iz sobe i okliznem se na jebeni laminat, sutnem prag i sjebem palac...  [glavazid]  :'(  [veryangry]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ko zna za¹to je to dobro... Æuti i trpi... :D

eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 14 Mart, 2019, 14:00
Vec odavno to rade, nije nista novo, ali u zadnje vreme su preterali s tom cenzurom,
vec 11 godina sam aktivan na BJB forumu, i nikad nije bilo proseravanja ko ovo danas sto rade, jebo ih vucic da ih jebo

otidji proveri mozda su te vec i banovali  zbog ovog sto si ovde napisao [rofl] [rofl]

Biker-Boy

To bi bilo malo previse jer znaju oni od prije koje je moje misljenje o njihovom vodji :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ne bi bio prvi banovan tamo zbog pisanja ovde... :o