Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Који ли је идиот измислио  израз зимске радости.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


viper

Citat: El Jefe poslato 18 Decembar, 2018, 21:44
Који ли је идиот измислио  израз зимске радости.
Zimske gadosti, ko voli sneg i zimu da bog mu celog ¾ivota bilo.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Jbt, sve vam smeta, kome ne odgovara klima slobodno moze da se preseli, nije odjednom u srbiji poceo sneg da pada, oduvek je tako

Gavrolini

Vreme je bas kako treba za ovo doba godine. Svi sad nesto veliki bajkeri pa kukaju sto ne mogu da se vozaju a u sezoni predju 500km. Lazica ne racunam. On se jednostavno nikad ne racuna. Kad sam bio mladji i zdraviji sneg mi uopste nije smetao da se vozim. Sad me realno zabole tuki da se vozam. Polako cackam oko motora, narucujem delove, svadjam se sa kinezima, kurirskim sluzbama...zabave ima samo ako ti treba :) dok ne predje 15 stepeni i ne pomisljam na voznju.

MIGE


nesic1

Evo sas mycity foruma , koga interesuje moze da baci oko, cini mi se da zemlje oko nas nisu potpisale, nisam sad za kompom da proverim, ove sto su potpisale narod se polako buni protiv toga,

_____________
Бриселу су управо одржане масовне демонстрације против пакта "Маракеш" које је у Србији, уз одобрење Вучића, потписао министар за социјални рад Зоран Ђорђевић."

____________
Ovde ka¾u, da je Makron dobio pismo od nekoliko oficira. Stavljaju mu na du¹u ekonomsku situaciju u zemlji i da podpis konvencije o imigraciji u Marake¹u nije dobra stvar, 
da je to protiv demokratije i da je to IZDAJA, 
i da tra¾e, da se o njoj izjasne Francuzi na referendumu.
Generali se bune protiv toga. 
Evo stranice generala Martineza, ima celo pismo. Lako preve Google i dosta tacno. 

https://volontaires-france.fr/lettre-ouverte-au-president-de-la-republique/

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

idanijel

Ovaj vozac autobusa magarac sto pobi decu u Ni¹u.😞
Razumem i da sletis sa puta,al voz da ti izleti,pa nije ker majku mu,pa da ga nevidis i ne cujes.

El Jefe

Мислим да није крив возач. Криви смо ми који смо министарку саобраћаја увезли из Тузле, утовили је да има преко 100 кила, плаћамо јој поред огромне плате и посебног шминкера, а не плаћамо железничара да подиже и спушта рампу.
Друштво за заштиту од животиња

CBRR1

Citat: El Jefe poslato 21 Decembar, 2018, 20:00
Мислим да није крив возач. Криви смо ми који смо министарку саобраћаја увезли из Тузле, утовили је да има преко 100 кила, плаћамо јој поред огромне плате и посебног шминкера, а не плаћамо железничара да подиже и спушта рампу.

Amin!!!

idanijel

Ma ok.ali vozis pun bus dece,a imas 31god. Kako bi ih iz vukovara,iraka izveo u vreme rata...

CBRR1

Citat: idanijel poslato 21 Decembar, 2018, 20:31
Ma ok.ali vozis pun bus dece,a imas 31god. Kako bi ih iz vukovara,iraka izveo u vreme rata...

mislim da je u pitanju bus a radnicima, n sa decom valjda..ali nije ni bitno, tuga.

idanijel

Djaci srednje skole vise od polovine putnika.

Lazic

Pri tom je potpuno pregledan prelaz, èak su deca u busu vikala da ide voz... Ako nije bio siguran morao je da stane...

Kostić

ovog 'novinara' koji sklapa ove tekstove u tom kuriru treba ubiti jer je gori od svih najgorih. nego batica vozaè kolko godina ima? njemu smrtna kazna

idanijel


CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 22 Decembar, 2018, 06:00
ovog 'novinara' koji sklapa ove tekstove u tom kuriru treba ubiti jer je gori od svih najgorih. nego batica vozaè kolko godina ima? njemu smrtna kazna

Cemu smrtna, nije mu namera bila da pobije decu, e sad uslovi saobracaja itd itd... Jadne porodice i ta deca, sacuvaj Boze.

CBRR1

Citat: idanijel poslato 21 Decembar, 2018, 22:32
Djaci srednje skole vise od polovine putnika.




ok ok, nisam juce ispratio..

Kostić

vozi ljude - autobus i jedina pravda je kanap. ko vozi ljude nema pravo na gre¹ku. zamisli da pilot pogre¹i... ma¹inovoða... sve je to isto.

nego, ja na pijac duznem kafu (30 sekundi plafon) dolazi komunalna septièka ekipa ka¾e furaj odma. jok bre po zakonu smem tri minuta a treba mi 30 sekundi i ne smetam na ulici. nema, ka¾e srba, vi¹e tri minuta., tri minuta pet hiljada.

aha, ok.

allaahu akbar!

¹trecnu se srba i razrogaèio oèi

jel ti frka, a?

uæuta srba ja odem

evo smejem se pola sata :)