Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

i pre nogo neko prosere mudrost da je to u redu neka svrati do prvog automehanièara i pita ga koliko ko¹ta da mu pogleda auto i ka¾e ¹ta treba da se zameni i koliko ko¹ta da se poso uradi.

tehnièki pregled samo pregleda vozilo i ka¾e ¹ta treba da se zameni ali ne menja. automehanoèar i ako zacepi cenu za ruke on ne¹to radi - stvara - popravlja. pregled èesto i neæe da naplati ili uzne neki dinar al 5000 neæe ni jedan. velike su razlike izmeðu rada i èek da bacim oko.

francuzi bi sru¹ili ajfela da im tek tako skoèi cena sa 1200 na 1500. ne samo da bi sru¹ili ajfela nego bi zapalili pola nemaèke tek radi reda

Major


Lazic

Neko gadno trovanje, 48 sati sraæka povraæanje i temperatura... Na momente istovremeno... Pakao...

Major

Virus vlada. Oko mene je bar 10 ljudi imali iste siptome..

aæimo

Kole, vreða me tvoj stav da su neki drugi krivi za sve ovo, a zapravo je tvoja generacija dovela do stanja u kome smo.  Molim te da taj duh kojim se ove sline vode da ne prenosi¹ u forum.

El Jefe

Citat: Laziæ poslato 17 Decembar, 2018, 09:43
Neko gadno trovanje, 48 sati sraæka povraæanje i temperatura... Na momente istovremeno... Pakao...
Или сте читали новине или сте гледали телевизију госн Лазичу.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Vidi stvarno, juèe sam ceo dan ukr¹tao rogove sa mojim bratom idiotom... :o I dalje je idiot...

Hurricane

Uh, evo i mene stomak zaboleo iz momenta pri samoj pomisli na va¹e rogatanje

ЯЭВОЛУТИОН

zasto se uopste nervirate oko stvari na koje nemate uticaj....da je zivot lep zvao bi se uzivanje a da je zemlja kako treba zvala bi se raj....a gospodar te zemlje bi bio bog....dakle bez nervoze....vi ne razumete ni proteste u francuskoj...mislite da su oni na zapadu i da zive do jaja...buni se sirotinja...tamo ne dele penzionerima 3000 jednokratno, tamo nema dzabalebarenja a smanjili su im socijalna davanja od koji su mnogi ziveli bez rada....tamo ljudi ne mogu da prezive...ladno im a mora se greju na nesto...ove proteste neko finansira i organizuje....sve je isto kao 5. 0ktobra ali sestog nece biti....ka sto nije ni bilo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Tako je Rev,neæe sa ovim idiotima,¹to su kao veliki " opozicionari" biti ni petog,a ne ¹estog oktobra

Lazic

Po kolièini sudskih presuda Milo¹eviæevoj ekipi, kao i ovima posle, cenim da æe i ovi tako da proðu... Kad se ona Barbara blamirala u sutdiju B bio djv dr¾ao monolog od pola sata koliki je Ðilas kriminalac, onda ga sa'ranio bot iz publike pitanjem, za¹to nije u zatvoru...







Citat: Hurricane poslato 17 Decembar, 2018, 12:58
Uh, evo i mene stomak zaboleo iz momenta pri samoj pomisli na va¹e rogatanje
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Traume sa Tare... ;D

UFF


mrle

Citat: UFF poslato 13 Decembar, 2018, 14:05
desno je "poznati profesionalac" operisao duplo duze, kaze nisu ista pa je morao  :wtf:  [neampojma]
mislio sam prvo da je nesto zasrao pa ispravljao gresku
cak i da jeste dobro je ispravio jer je zasio osnovu jace, bar se meni tako cini pa se desno bas brzo podiglo jer je imalo bolji oslonac da kazem
levo stoji savrseno 12-24h posle skidanja fisbajna i onda sutra vec padne  [sutirakamen]
tako da cu vezivati jos malo ali da zadovoljan sam i kako je sekao tj kako je ispalo
sto su duze teze je da se podignu jbg i sad mozda izgledaju predugacke dok je mali ali mislim da ce sledece godine biti savrsene kad mu se prosiri i poveca glavudza  8)

Citat: UFF poslato 18 Decembar, 2018, 14:46
[bejzbolka]


http://i.postimg.cc/W4kBcm38/2018-12-18-133915.jpg




polomio uvo.

A d¾emper mu nisi dobro i¹trikao, ne ide samo "klot", za ranflu ide¹ i "frket", najbolje "klot-frket"

Slaninar

Citat: mrle poslato 18 Decembar, 2018, 15:20
A d¾emper mu nisi dobro i¹trikao, ne ide samo "klot", za ranflu ide¹ i "frket", najbolje "klot-frket"

[rofl] [clapp]   [thumb_up]

Ili: za¹to volim ovaj forum.   [srce]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

vrlo moguce :D

posalji mail kanadjanima u kineskoj fabrici i objasni im manu u proizvodu uvaljuju falsh robu majku im

http://i.postimg.cc/50wYn57T/2018-12-18-152908.jpg

mareskin

Citat: UFF poslato 18 Decembar, 2018, 16:29
vrlo moguce :D

posalji mail kanadjanima u kineskoj fabrici i objasni im manu u proizvodu uvaljuju falsh robu majku im
...

Najbolje da prodaju i odgovarajuæeg psa uz d¾emper :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

®or¾

 [rofl] Paja ga boli da nosi d¾emper,iskidao bi i kevlarski [neampojma]

Lazic


Gavrolini


Hattrick

Citat: ®or¾ poslato 18 Decembar, 2018, 17:20
[rofl] Paja ga boli da nosi d¾emper,iskidao bi i kevlarski [neampojma]

Pa normalno, Doberman bajo, da ga vide ortaci iz kraja da nosi pederski dzempercic kao pudlica, da ga drkaju ceo zivot. :D