Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

Citat: nesic1 poslato 11 Decembar, 2018, 10:36
Ne znam da li je klikbejt, ali na spisku zemalja koje nisu potpisale nema srbije, na tv se o tome ne prica nista, narod pojma nema, da ne kacim sad milion linkova bila je i vest da se u obrenovcu adaptira ono prihvatiliste sta vec da imaju ljudi konfor da zive, dakle polako, imas na tv bilo da mali migrant posao u skolu kod nas, protiv dece nemam nista ali polako, integracija u nase drustvo a posto nista nismo naucili do sada za neku godinu jovo nanovo

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

...onda nisam dovoljno upucen, procitao sam samo ovo sto si okacio....a da bih imao neki stav o tome, morao bih da znam sta pise na tom papiru sto su potpisali...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

Jebeni Royal Expres kurirska sluzba koja mi nije dostavila paket danas, kako ce sutra da izvise za pare, mozda ni sve za otkup im necu dati a kamoli postarinu da platim

Hattrick

Citat: zVuk poslato 11 Decembar, 2018, 21:24
...onda nisam dovoljno upucen, procitao sam samo ovo sto si okacio....a da bih imao neki stav o tome, morao bih da znam sta pise na tom papiru sto su potpisali...

U tom papiru izmedju mase ostalih stvari pise, da se priznaje novi tip migranta, takozvani "klimatski migranti", i da je svaka drzava potpisnica duzna da ih primi i tretira ih u istoj ravni sa politickim azilantima. Sto znaci vise nece morati dokazivati da su verski, politicki ili ratno progonjeni, vec jednostavno "mnogo mi je toplo kuci", i bup, mogu da se stalno nasele gde hoce, bez vize, bez dokumenata, bez icega, imaju sva prava, pa i mnogo, mnogo veca od domaceg stanovnistva. Naravno to vazi za drzave potpisnice, koje od trenutka potpisa, moraju bespogovorno da se drze onoga sto su potpisali. Ovo je maestralni finalni cin. Nisam nikada ni pretpostavljao da smo mi Evropljani ustvari ovoliko glup narod. Alah Akbar.

eclipse4

terajmo govna sa vlasti pa smo resili i problem tih nepozeljnih gamadi


viper

Ako se ovo nastavi, za 20 godina evo novog problema slicnom onom sa kosovom.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: Hattrick poslato 12 Decembar, 2018, 20:29
Citat: zVuk poslato 11 Decembar, 2018, 21:24
...onda nisam dovoljno upucen, procitao sam samo ovo sto si okacio....a da bih imao neki stav o tome, morao bih da znam sta pise na tom papiru sto su potpisali...

U tom papiru izmedju mase ostalih stvari pise, da se priznaje novi tip migranta, takozvani "klimatski migranti", i da je svaka drzava potpisnica duzna da ih primi i tretira ih u istoj ravni sa politickim azilantima. Sto znaci vise nece morati dokazivati da su verski, politicki ili ratno progonjeni, vec jednostavno "mnogo mi je toplo kuci", i bup, mogu da se stalno nasele gde hoce, bez vize, bez dokumenata, bez icega, imaju sva prava, pa i mnogo, mnogo veca od domaceg stanovnistva. Naravno to vazi za drzave potpisnice, koje od trenutka potpisa, moraju bespogovorno da se drze onoga sto su potpisali. Ovo je maestralni finalni cin. Nisam nikada ni pretpostavljao da smo mi Evropljani ustvari ovoliko glup narod. Alah Akbar.
Rumunija, Bugarska.... nisu potpisali to.

megaidiot

slabo ko zeli da se zadrzi kod rumuna i bugara, pa i kod nas, srecom.
jel madjarska potpisala? to bi me iznenadilo

®or¾

Dok je Orban tatko,te¹ko da æe Maðarska uop¹te da razmatra takvu moguænost.Pa oni ne jebu ni ove ¹to be¾e iz ratomzahvaæenih podruèja,a ne ove novokomponovane klimatske migrante.Bobane ako je pretoplo u Majamiju sad mo¾e¶ da se vrati¹ kao klimatski migrant

viper

Citat: megaidiot poslato 13 Decembar, 2018, 11:05
slabo ko zeli da se zadrzi kod rumuna i bugara, pa i kod nas, srecom.
jel madjarska potpisala? to bi me iznenadilo

Samo se ti tesi, pogledaj malo po selima u vojvodini, ima ih sve vise.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

Citat: viper poslato 13 Decembar, 2018, 13:50
Citat: megaidiot poslato 13 Decembar, 2018, 11:05
slabo ko zeli da se zadrzi kod rumuna i bugara, pa i kod nas, srecom.
jel madjarska potpisala? to bi me iznenadilo

Samo se ti tesi, pogledaj malo po selima u vojvodini, ima ih sve vise.

veæ sam pisao.
Sve ovo ¹to se gradi, ekskluzini stanovi, mega centri, molovi... to je za bogate arape. A ona sirotinja koja æe biti proterana iz evrope, migranti, oni æe naseliti srpska sela ili male napu¹tene gradove gde æe kao i svaki pakistanac da radi za nekoliko dolara.

viper

Seoba srbalja se ponavlja, nazalost doslo vreme da trazimo novu domovinu.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

Citat: Hattrick poslato 12 Decembar, 2018, 20:29
Citat: zVuk poslato 11 Decembar, 2018, 21:24
...onda nisam dovoljno upucen, procitao sam samo ovo sto si okacio....a da bih imao neki stav o tome, morao bih da znam sta pise na tom papiru sto su potpisali...

U tom papiru izmedju mase ostalih stvari pise, da se priznaje novi tip migranta, takozvani "klimatski migranti", i da je svaka drzava potpisnica duzna da ih primi i tretira ih u istoj ravni sa politickim azilantima. Sto znaci vise nece morati dokazivati da su verski, politicki ili ratno progonjeni, vec jednostavno "mnogo mi je toplo kuci", i bup, mogu da se stalno nasele gde hoce, bez vize, bez dokumenata, bez icega, imaju sva prava, pa i mnogo, mnogo veca od domaceg stanovnistva. Naravno to vazi za drzave potpisnice, koje od trenutka potpisa, moraju bespogovorno da se drze onoga sto su potpisali. Ovo je maestralni finalni cin. Nisam nikada ni pretpostavljao da smo mi Evropljani ustvari ovoliko glup narod. Alah Akbar.

da li je to potpisala neka od boljih evropskih zemalja?
i ako jeste mozemo li mi da emigriramo kod njih bez papira? :D
a ako nisu oni zasto bi smo onda mi?  [neampojma] [srednjiprst]

nesic1

pa treba negde ovi migranti da se nabiju, mogu oni da prime ali ne mogu sve, negde cini mi se da ce 59milke da dodju u evropu, pametni ne potpisuju a mi posto se niko ne buni potpisace ovi na vlasti stoka i strpace dobre pare u svoje dzepove, e sad od migranata kad se slikaju za novine guraju se zena i deca jer to prodaje novine a ako pogledas bolje vecina sve omladinci 20-40 god, dakle muski ratno sposobni ljudi, ne treba on da radi ovde nista, nije zato dosao, a iako radi imace veca prava i subvencije i zato otvarace firme pa ce srbi da rade kod njih za smesne pare, oni nece da rade sigurno, pa kad se zapate, integrisu u institucije, probiju kroz politicke vode ajde jovo nanovo pa sve iz pocetka, progon srba, ubijanje, ratovi. Dovoljno je da vidis da se srbi razoruzavaju, ovo sa preregistracijom oruzija, pa nameti, dazbine, svako ko hoce legalno oruzije oni mu deru kozu s'ledja i onda ljudi vracaju, dakle razoruzava se narod. A da nas brani nema ko, nasa vojska je u qrcu, policija i onako, sada drpa ko sta stigne jer znaju sta se sprema, kada bude doslo vreme da padnu glave politicara gurnuce narod u rat da gine da bi spasili svoja dupeta, a narod ko ovce i zlatne ribice, pameti nema

svajcarci potpisali nisu recimo, puske nose kuci sa vojnog roka, a i gde ces da emigriras, nemci su obrali bostan, tamo ima prvo da bukne, i po ovim boljim zemljama

Lazic

©vajcarska u teoriji ima najozbiljniju vojsku u Evropi a i ¹ire...

megaidiot

a u realnosti im treba pogledati fudbalsku reprezentaciju

nesic1

Ma jebo svajcarce, treba narod da se opasulji i pobesi govna, nema bolje dok svi politicari ne sjasu, isto imate i one gradnje mini hidrocentrala, uniste reku, prirodu, lepotu, a za malu dobit, cini mi se 800 hidrocentrala sto znaci 800 unistenih reka a dobit je manje od 3% u energetskom smislu, pa to samo debil moze da radi, isto izvori vode se poklanjaju, a voda ce za XX godina biti skuplja nego benzin, svi pricaju ma neka ide kosovo dosta smo ga izgradjivali i odvajali a u stvari ovi izdajnici su pravili takvo stanje da bi se narod odrekao njega, inace kosovo sa prirodnim bogatstvima vredi 500M a srbija sa vojvodinom 200M, kosovo je u pocetku bilo samo kosovo polje posle su mu dodavane opstine da se poveca njegova povrsina

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

Lazic

Govoreæi o ratovima zbog vode... Skoro 32 godine od pesme koju sam slu¹ao sa 13 godina, 11 godina od obrade... ©teta, ne naðoh bolji snimak... E moji Zemljani, glupi li ste... :(


https://www.youtube.com/watch?v=UC-KzgRxeLg#

nesic1

ukratko:
" Politièar Neboj¹a Krstiæ nekada¹nji savetnik predsednika Srbije Borisa Tadiæa, danas poznat po bliskim vezama sa re¾imom Aleksnadra Vuèiæa izneo je ekstremistièki stav da migranti trebaju da nasele srpska sela."

"Pored plana Vuèiæa za masovno naseljavanje migranata, poslanica SNS Ljiljana Malu¹iæ je prilikom dono¹enja novog zakona o azilu kojim je olak¹ana masovna migraciju u na¹u zemlji, a Srbija se obavezala da iz novca poreskih obveznika finansira socijalnu pomoæ za azilante, saop¹tila da njena vlast planira da deli besplatne kuæe migrantima.

„Svako ima neku praznu kuæu, toliko ima praznih kuæa po Srbiji mislim na desetine hiljada, i lepo natalite nam je pao mislim da smo jedna od zemalja koja je pri kraju lestvice u Evropi“ rekla je Malu¹iæ o planu da se migranti masovno naseljavaju po Srbiji."


"Stav Krstiæa se podudara sa izjavama Aleksandra Vuèiæa da njegova vlast planira da nadoknadi mlade koji odlaze iz zemlje sa prilivom migranta, dok je poslanica SNS Ljiljana Malu¹iæ poruèila da migrantima treba dodeliti napu¹tene kuæe po Srbiji.

Potpisivanje pakta UN predstavlja kontinuitet sa politikom vlade Srbije, jer je predsednik Srbije, a ujedno i predsednika SNS Aleksandar Vuèiæ izjavio da dr¾ava ima plan da ostvari nulti migracioni saldo to jest da desetine hiljada mladih koji odlaze iz zemlje zamene migrantima o èemu je i javno govorio na pres konferencijama."

https://dnevnagazeta.rs/2018/12/12/nebojsa-krstic-srpska-sela-treba-da-kolonizuju-migranti-foto/

Kostić

#25779
rekoh ja pre deset godina da èoek oæe da bure tito. zameniæe narod  [klanjam_se][kralj] [samoubistvo]

lo¹a istina je da je taj recept uspeo kod æope zahvaljujuèi upravo narodu koji je sa kosova pohrlio u beograd pa ostala prazna zemlja. sad se istorija ponavlja opet zahvaljujuæi narodu. nije onaj ni lud ni glup

a ni narod nije glup. pametni odo¹e preko osta selo u beograd a selo u beograd je najvi¹i nivo inteligencije