Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Kakav crni ¾ilet, oba cela zadnja stakla, breeee... :o Elem, danas sam se naterao da ih oèistim, taman sam posle dva meseca i novu nalepnicu zalepio... Znaèi pakao, naizmenièno, benzin(bezolovni), aceton i teènost za stakla uz pomoæ sunðera za sudove(onom zelenom stranom), krpe i ruku nekako skoro oèistih... Ako ni¹ta rade prozori... ;D
Da sam mogao da skinem stakla pa da ih stavim horizontalno sigurno bi mnogo br¾e oèistio... Zaprepastila me debljina lepka, trljam i mislim da vi¹e nema ni¹ta i onda polako poèinje da se ukazuje staklo... :o Znaèi kao u karate kidu pola sata po prozoru, wax on, wax off... :o ;D

UFF

http://www.youtube.com/watch?v=zamE9cvC6u0#

[rofl] ali samo na filmu, u stvarnosti bi dobio po picki
da li ce moja ruka pravom putanjom brze da stigne do tvoje glave nego sto ce tvoja kruznom putanjom moju da skrene?
pored toga ja prvi napadam,  [doh] kao sto rekoh samo na filmu

Hurricane

grrrrrrrrrrrrrrr

jebem ti aliekspres, po¹iljke koje sam poruèio pre 35 dana su juèe u 15h bile u po¹ti 300m od stana i vraæene su nazad sinoæ u 21h bile na letu za Kinu

nedostajalo je prezime mojom krivicom i broj stana njihovom gre¹kom...


[ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko]





CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 05 Decembar, 2018, 15:26
Citat: Laziæ poslato 04 Decembar, 2018, 20:44
Ostatke lepka od nalepnice sam skidao nekim vla¾nim maramicama za bebe, ono je bilo stra¹no, jednim potezom rastvori lepak i pokupi ga... :o Pomislio sam, ¹ta ovo uradi bebi, bog te... :o :D

Ovaj lepak nije hteo ni da mrdne... Mada priznajem da se ne bavim zadnjim staklima svaki dan... :D Probaæu Mer... :D :-*
Zvuèimo k'o neke ¾ene... :o ;D ;D ;D

nov ¾ilet re¹i sve probleme a posle medicinski benzin

ma kako da ne, a grejaci na zadnjim staklima...

megaidiot


balcan girl

toliko su mi losi rezultati da postoji mogucnost da mi odloze operaciju i da mi sjebu sve planove  [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'( :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


viper

Citat: balcan girl poslato 06 Decembar, 2018, 19:41
toliko su mi losi rezultati da postoji mogucnost da mi odloze operaciju i da mi sjebu sve planove  [veryangry] [veryangry] [veryangry] :'( :'( :'( :(

Uh neznam sta bih ti rekao, drzi se.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

ne zna se ko je ludji :D ja sto mislim da mi je dobro ili svi ovi doktori koji kazu da mi nije dobro :D :D gleda ova mene u laboratoriji i kaze jel imas bolove, rekoh ne, kako bre ne, pa lepo ne, kaze to je nemoguce :D pa bre sto da lazem ne boli me nista :D kaze pa kako te ne boli rekoh jebem li ga ne boli :D pa kako se oseæas? rekoh super, samo sam malo prehladjena :D kaze ona nema sanse i gleda me bledo :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

planove za sta?

udajes se? idemo na svadbu? :D

balcan girl

za motooor bree :D doduse nadjoh jednog mozda me vodi za kanadu :D da vozim grtalicu hahahaha :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

®or¾

Upravo mi kom¹ija koji ¾ivi pored mog voænjaka javio,da se brdo gde prave jebene ¾elazniçke tunele,obru¹ilo na prugu izmeðu Karlovaèkih vinograda i Èortanovaca.Saobraæaj u prekidu do daljnjeg.Bravo za Zoranu i ekipu.Jebote cela Fru¹ka je klizi¹te oni prave tunele,ne ka¾em da je neizvodljivo ali...... [samoubistvo]

viper

Ma ona ni za pusenje kite nije strucna, a kamoli za pravljenje tunela.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Citat: balcan girl poslato 07 Decembar, 2018, 01:11
za motooor bree :D doduse nadjoh jednog mozda me vodi za kanadu :D da vozim grtalicu hahahaha :D :D :D :D :D
Ne grtalicu, vec grtal'cu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Sto krivite Zoranu, zar ne znate da je sa Babicem dole u Grdelici? Preselili se dole dok ne zavrse ono tamo kliziste

®or¾

 ;D E ,D¾imika sad mi ja lak¹e.Znaèi ipak nije ona kriva,nemo¾' ¾ena da se iskida i trèi od klizi¹ta do klizi¹ta ;D
Ipak oèekujem da ¹to pre stignu i ovamo vazduplohovom,jbg ovo je meðunarodni saobraæaj u pitanju [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

a da je posaljeno na olimpijadu...umetnicko klizanje.....odvalila bi...brdo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flavius Valerius Aurelius

Retko pada, al' kad padne, taman da ukenja stvari. Mora se selim u Bobanov kraj....



Lazic


Boban_m

Sad je 23 C, ali sutra ce biti strasnih 19 C, samo da znate da nije sve med i mlijeko ;D Doduse, za vikend se vraca na 24-25C...