Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Bio,sinoæ na roditeljskom u gimnaziji kod mlaðe æere,nisam mogao da verujem koju kolièinu gluposti sam èuo.Idu deca u ©paniju na ðaèku razmenu,pri kojoj otprilike sve sami moramo da organizujemo,od avio karata pa na dalje.Pri tome razmena uop¹te nije sa filolo¹kom gimnazijom nego nekom gde uèe biologiju.Kolko æe to da joj pomogne u daljem ¹kolovanju ne znam al' znam da su mi u startu izbili pet,¹est glava iz d¾epa,da bi deca prièala ©panski sedam dana i da u aprilu imam uzvratnu posetu,gde opet snosim sve tro¹kove.Za tu lovu sam mogao i ja da je odvedem dve nedelje na letovanje u ©paniju,pa da laprda ©panski po ceo dan.

mrle

bio ja sinoæ na roditeljskom u vrtiæu kod ovog najmlaðeg, idu sutra u kostolac, Viminacijum, 3000din. Imaju animatora i ruèak, dete od 5 godina.
Za 1000 æu da sipam gorivo, 1000 da platim karte tamo i za 1000 da kod kaleta svratim sa decom na karaðorðevu.
Ali jbga, idu sva deca, pa æe i on. I tako troje dece sa po dva izleta, isplativije da odem u Dacoviæa konake na produ¾eni vikend.

®or¾


CBRR1

Pa staja da kazem onda, ovi moju decu u vrticu vode u Salatgarden ajsberg centar u Surcinu, vode ih da vide kako se uzgajaju salate, jbte deci od3-5 godina...

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam ovima u vrticu gde ide cera rekao da mogu da im dam po 300 dingzi svakoj da popiju koju kafu...a na izlet ne dam dete da mi vode....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: ®or¾ poslato 26 Septembar, 2018, 11:24
Bio,sinoæ na roditeljskom u gimnaziji kod mlaðe æere,nisam mogao da verujem koju kolièinu gluposti sam èuo.Idu deca u ©paniju na ðaèku razmenu,pri kojoj otprilike sve sami moramo da organizujemo,od avio karata pa na dalje.Pri tome razmena uop¹te nije sa filolo¹kom gimnazijom nego nekom gde uèe biologiju.Kolko æe to da joj pomogne u daljem ¹kolovanju ne znam al' znam da su mi u startu izbili pet,¹est glava iz d¾epa,da bi deca prièala ©panski sedam dana i da u aprilu imam uzvratnu posetu,gde opet snosim sve tro¹kove.Za tu lovu sam mogao i ja da je odvedem dve nedelje na letovanje u ©paniju,pa da laprda ©panski po ceo dan.

[rofl]

Lazic


Gavrolini

Otisao privatno kod lika koji je fizioterapeut dva rukometna prvoligasa. Covek je stvarno mag, namesta zglobove, kicmu, ima u kuci sve one struje i kurce itd... Sve u svemu kao mi je namestio kicmu na mesto ali meni i dalje nije dobro. Ono sto je jos gore kaze da mi je kicmeni stub kompletno u gadnom haosu sto zbog milion udesa i padova sto zbog neznih sportova i njegovo misljenje da cu tek imati problema. Poprilicno sam uznemiren jer vrlo verovatno je motor jedna od stavki na koje cu moci da zaboravim.

Lone Wolf

Ојди до Бање Ковиљаче нек и они кажу своје.
Друго мишљење.
Не може рај на земљи.

Gavrolini

Sledeci koraci su malo terapija stujom...ako ne pomogne ni to onda snimanje.

Lazic


Gavrolini

Stvarno ne znam sta cu sa sobom. Da trazim nesto udobnije od stenare? Sta?

Lazic

Jebi ga, onda jo¹ samo Afrika preostaje...

Gavrolini

Isti je to kurac. Polozaj manje vise isti.

®or¾

Gavro,kao pomoæno sredstvo,ja koristim kremu sa pèelinjim otrovom,lumbalni deo kième,vrat i zglobove porilièno doveo u red,u poslednjih godinu,dve nisam imao ukoèenja.Naravno i odreðene ve¾be,plus kostolomac Neboj¹a iz Beograda i prilièno sam funkcionalan.Takoðe pun q povreda i gluposti [pop]

Gavrolini

Koja je to krema? Ja koristim konjsku crvenu,zelenu,gavez i counterpain...sve su do sad imale efekta ali sad nista ne pomaze.

K0le

Citat: Gavrolini poslato 17 Oktobar, 2018, 09:28
Koja je to krema? Ja koristim konjsku crvenu,zelenu,gavez i counterpain...sve su do sad imale efekta ali sad nista ne pomaze.

Ako si koristio crvenu 'konjsku' za humanu upotrebu, probaj uzeti 'resorbens' mast za upotrebu u veterini. Ista aktivna supstanca, kamfor + jod, s tim ¹to je koncentrovanija i ostavlja malo crvenilo na ko¾i. Al je avion u poreðenju sa onom za humanu upotrebu.

®or¾

Sve su dobre,Ruska " Sofija" je odlièna ali sma provalio braèni par pèelara koji sami sakupljaju otrov i prave kreme.Em su povoljniji em mi se èini da je koncentracija veæa plus rade i terapiju ubodima na ciljana mesta.Poslaæu ti podatke veèeras kada se vratim iz voænjaka,nem podatke ovde [cheers]

®or¾

Meni ni¶ta od tih navedenih ma¾a nije pomagalo,a koristio sam sve,sem ove varijante ¹to je Kole naveo.

Gavrolini