Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Nikad nisam dobacio, volim to lepo da ka¾em i vidim da ¾enama ne smeta.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lone Wolf

Лик је можда и пијан, а такви су и агресивни. Зато је твоју другарицу био страх, зато нико није ни реаговао.
Тражи проблеме и једва чека да неко одговори, ти или неко други.
Добацују најчешће најпримитивнији и најагресивнији, дно људско али врло агресивно и опасно.
Знају да на тај начин изазивају страх, то и хоће, да застрашују, да виде како дрхтиш, не да заводе.
За њих је најбоља шака у фацу, али то није за девојке.
Девојке најбоље тотално да изигноришу, без трунке реакције, то је за њих највећи ударац.
Они и очекују реакцију слабијих од себе, то им је терен.
Не може рај на земљи.

balcan girl

kapiram sta mi kazes wolf al to ne znaèi da cu da ignorisem, zasto sto normalnih treba da ispasta zbog jednog nenormalnog :D bolje da ga nema zar ne :D mislim ubijamo i besne pse zar ne :D sta fali onda jos jednom besnom psu da bude pa pa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini

Sahrani prvo sve te sto si do sad pobila...

viper

Opa ovo je opasna prozivka 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

pa s obzirom da sam sahranila kompletnu porodicu i da nemam nikog drugog mislim da sam to uspela zar ne? :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Auh 🤔

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Evo jedne na temu sisa😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gavrolini


Lazic


balcan girl

a ne axe :D to je dezodorans :D a sto se toga tièe jos uvek se prièa da sam ubila svoju sestru pa eto :D inaèe opet sam isla u sud :D oæu flipnem od one vojvodjanske banke :D al nadam se da je sad gotovo sa tim inaèe æu sledeæi put ja njih da tuzim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

balcan girl

e mogu da ti kazem da prvo sto svaka zena uradi kad udje u kucu je da ga skine :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lone Wolf

А што га и носе?
Већина има оне мале, па ако су мале бар нека су слободне... не контам то присиљавање.
У ствари имам теорију: жене носе врло неудобну одећу, танге, штикле, тесно, грудњак како би их било лакше наговорити да се скину.
Оно, смајли, без призива гнева....
Не може рај на земљи.

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 Avgust, 2018, 10:06
Citat: balcan girl poslato 09 Avgust, 2018, 07:57
ali po¹to vi kazete da je to kompliment  ;D ;D onda æu ja od sad to da smatram komplimentom i to znaèi da sam sad pièka kosmièka a do sad to nisam bila jer mi niko nije dobacivao :D  [rofl] [rofl] :-[ :-[ [andjeo] [andjeo]

pa sad verovatno imas dosta vece sise nego pre
gresim li? :)


a za doktorsku tezu je bolja tema koliko muskaraca sad koji zive sa devojkom/zenom sednu da pisaju a to nisu radili pre dok su ziveli sami :D

navodno su sad shvatili da tako manje prska
ko zna mozda su pre i na ulici tako dobacivali pa sad shvatili da je seljacki tj bili prevaspitani [rofl]

Ne znam, meni je od malena, po¹to sam radio sve po kuæi, to za prskanje bilo oèigledno. Ako nema pisoar, sednem - sem na prljavim, javnim WC-ima. Jebiga, papuèar sam.  :)

Dobacivanje mo¾e biti i seljaèki i cool - zavisi ko i kako ga upuæuje i kome.

Meni je na primer bilo zabavno jedno jutro, zorom, idem nekim raspalim bajsom na posao, prolazim pored koleginice koja pe¹aèi i dobacujem: "Maèko, hajde sa mnom"
I ona mrtva hladna odgovara "Produ¾i..."
- "©to? Pogledaj kakve toèkove imam!"
"Nisi moj tip..."

Ljudi se beèe na ulici, ne veruju kakav seljak. Umirali smo od smeha posle u kancelariji.  :)
#thuglife
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DraganPavlicevic

Vi o sisam (¹to je lepa tema), a ja o prevarantima. Elem, moj drug ode na more u Bar sa ortacima i devojkama; dva motora i prateæe vozilo. Tamo iskopa jednu jamahu r 1 i kapari¹e je za mene. Motor 06. god. sa 11500km, cena 1.500e.Motor nije vo¾en zadnje tri godine jer je vlasnik umro. Poslao slike; motor nov, bez ogrebotine. Ka¾em ortaku da naðe majstora koji æe uraditi kompletan servis na motoru i kupiti sve ¹to treba kako bih ga bezbedno dovezao u BG. On naðe majstora tek u Kotoru, doveze ga u Bar, a kada je majstor video jamahu, e tada poèinje igranka; majstor zna motor, zna da su se dva brata toèkirala na njemu, da su pali gde je jedan od braæe poginuo, gde je motor razbijen. Na motoru je potpuno nova i originalna plastika, ali mlaðe dve tri godine. ©asija je iskrivljena i ma¹ina lupa. Prodavac ka¾e da to lupanje nije ni¹ta i da je ram prav. Majstor uzme kofu vode i prospe po betonu, zatim motor naveze na mokro, a zatim po suvom betonu ostanu tragovi toèkova koji se razilaze, kao kada kuèe trèi. Moj drug se najebe majke prodavcu, a ovaj mu zapreti reèima da je do¹ao u CG i da mo¾e da najebe. Tek tu je moj drug Miki pukao, i da nije bilo majstora, prodavac bi sada bio u bolnici. Ja juèe kupio kartu za veèera¹nji bus do Bara. Ne dao mu bog da sam puko put do tamo. Sada bih verovatno bio u lokalnom zatvoru, a gnjida bi bio u bolnici.Eto, toliko o prevarantima.

Glava Dole

Citat: balcan girl poslato 09 Avgust, 2018, 10:09
yo milose si tu? :D izvini za sinoc preterala sam bila sam nervozna :D ali i to æemo uzivo :D

[thumb_up]

Ostoja

Citat: balcan girl poslato 09 Avgust, 2018, 07:57
ali po¹to vi kazete da je to kompliment  ;D ;D onda æu ja od sad to da smatram komplimentom i to znaèi da sam sad pièka kosmièka a do sad to nisam bila jer mi niko nije dobacivao :D  [rofl] [rofl] :-[ :-[ [andjeo] [andjeo]
©ta kosmièka, vaseljenska bre...
Pusti kretene, previ¹e ih je okolo, misle da su oni facu a da su istovremeno privukli tvoju pa¾nju..
A sise ti ne komentari¹em, ne zato ¹to ja ne bih nego je Tina pored mene pa æe i ona... [rofl] [rofl]
U kraju odakle potièem ka¾u: ®ena bez dupeta i sisa je kao selo bez po¹te i osnovne ¹kole....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mali_zmaj

Milo¹e najeb'o si!!  Paz ¹a ti velim!!   ;)
jin-jang