Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

sremac

za motore ne verujem da znaju i tu ce se prolaziti osim mozda fajteri, pa koliko njih za jel nesto fabricko ili ne ?

inace drugar radi na tehnickom, ne pustaju ljude s razlicitim bojama elemenata primer auto beo krilo crno, i sa korozijom al to resavaju tako sto imaju par sprejeva pa zafarbaju karton i nalepe i tako slikaju. . .
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Ivicat

Citat: dzimika poslato 20 Jul, 2018, 17:14
Citat: Ivicat poslato 20 Jul, 2018, 08:08
Juce cujem od drugara da je morao da skida 17-ice sa 308-ice i da stavlja 16-ice kako bi prosao tehnicki! Ali nema veze, tesi me to sto znam da uplacene pare idu u prave ruke :D

To je stavio neke aftermarket 17? Ili original? Kako oni znaju koje gume taj auto nosi?

Rekose mi da gledaju nalepnicu na autu (nekim autima je na poklopcu za gorivo). Meni su nalepnice na srednjem stubu ali se pominju samo dve dimenzije. Takodje, validno je i u uputstvo za taj auto.

Hattrick

Najebace Streetfighteri i Cafe raceri.

Biker-Boy

Pa ako kroje zakone u skladu sa EU, kontam da nebi trebali , jer tamo ima gomila takvih motora uredno registrovanih
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Da kroje zakone u skladu sa EU, bili bi tehnicki pregledi kad je auto nov, pa posle prvi posle 4 godine, pa svaki sledeci na po 2 godine intervala. I motori ne bi uopste imali tehnicki pregled.

dzimika

Da kroje zakone kao u EU mnogo toga bi moglo vise da se registruje bez AMSS i atestiranja i ostalih idiotarija, ti sada ni pravljenu prikolicu ne mozes da registrujes kod nas a kamoli da prepravis auto nekako
Sad nijedan onaj tjuning stajling auto nece moci da se registruje jer nema originalne delove, sto je potpuni idiotizam jer sva ta kola u EU su regularno registrovana

u svakom slucaju, sve one koji su pisali ova pravila treba kolektivno obesiti za muda da po banderama po celom gradu

Lazic

Citat: Glava Dole poslato 20 Jul, 2018, 17:39
Cisto izivljavanje [ljutko] Ja onda nema teorije da yamahom prodjem po novom ako se nesto ne ublazi u medjuvremenu... zadnja guma je 160 a fabricka mislim 130, samo ako necu da stavim na tolku motorcinu tu od bicikle kakva god joj ciklistika bila... vec i onako ruzan rep(najruzniji deo na motoru) mi fali da unakazim dodatno tom uskom gumom... nikad nisam bio pozer nit estetista al to vec ja licno ne bih mogao da progutam... i broj rama cu morati da presmirglam malo, jedva se providi jer je neki pajser zafarbao kad je farbao ram i broj... providi se i vidi se da je to to al u AMSSu recimo nisu hteli da puste prilikom poslednje rege... sad tek nece hteti nigde... cujem jebu u zdrav mozak zbog najvecih gluposti, vec cuo zbog kakvih gluposti su ljudi vracani... sve sto utice na bezbednost do mojega... ulubljenja, matirao lak, razlicita boja nekih delova i te zajebancije... postao estetski a ne tehnicki pregled [ljutko] Ispada da onda ni keva potpuno ispravan auto sa 42.000km na satu nece moci da registruje zbog ulubljenih, potpuno funkcionalnih, suvozackih vrata. Mnogo to utice na bezbednost, odvlaci paznju u saobracaju pa neko moze da sleti s puta skenirajuci kraickom oka ulubljenje  [facepalm] [facepalm] [facepalm]
Jeb'o te, tako sam se oseæao pre 25 godina, taèno je bio estetski pregled... I onda odem u ©vedsku i vidim u saobraæaju registrovanog Volvoa 244 trulog da se videlo kroz auto po dijagonali, sa odvaljenim loncem kako grmi ulicama Helsinborga sa sve Jamajèaninom za volanom...

Hattrick

Esi mu rekao: giv mi som èip vid, you niga madafaka ?   [rofl]

Hohštapler

...a najbolji fazon niko ne spominje...
Ovaj novi pravilnik nije nigde spominjan u medijima, bar ja nisam èuo, a izglasan je pre par meseci kad je poèela fama oko periodiènih regirtracija...
Gde je kuglica gde je kuglica - opaaa!
Vec milion puta sam rekao, kad èujem da æe ne¹to da pojeftini, znaaaam da æe mi jebat mamu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Hoh¹tapler poslato 21 Jul, 2018, 07:35
...a najbolji fazon niko ne spominje...
Ovaj novi pravilnik nije nigde spominjan u medijima, bar ja nisam èuo, a izglasan je pre par meseci kad je poèela fama oko periodiènih regirtracija...
Gde je kuglica gde je kuglica - opaaa!
Vec milion puta sam rekao, kad èujem da æe ne¹to da pojeftini, znaaaam da æe mi jebat mamu!


A za pu¹aèe lepa vest da su cigare poskupele 10 din.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Hattrick poslato 21 Jul, 2018, 02:32
Esi mu rekao: giv mi som èip vid, you niga madafaka ?   [rofl]
Ne al' sam se prvi put osetio kao Afrikanci nekad... 2003-æe godine odavde si u ©vedsku mogao da ode¹ samo uz debele garancije, na aeorodromu u Kopenhagenu me doèeka parket na izlazu iz aviona i dva ¹altera, jedan prazan, na drugom u redu ceo avion, na praznom pi¹e graðani EU, na drugom svi ostali... Nisam mogao da izdr¾im pa prokomentarisao i izazvao neopravdan bes ostalih putnika, levi je za ljude, desni za stoku... Al' nisam ni Dancima ostao du¾an, odmah sam spopao pandura pored sa komentarom, koliko se razumem u geografiju, Srbija je u Evropi, ¹ta je ovo sad koji kurac... Nije mu bilo ba¹ prijatno... I onda rege Jamajèanin u raspalom kr¹u ispada da je veæi Evropljanin od nas... Pakao... Tad sam iz radoznalosti u prolazu bacao pogled na imena na interfonima zgrada, oko 20% stanara je svuda bilo sa Balkana, svi lepo prome¹ani i Srbi i Hrvati i Bosanci(muslimani), Albanci... Oèigledno mo¾emo da ¾ivimo zajedno kad se ne pitamo ni¹ta...

K0le

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2018, 12:24
Citat: Hattrick poslato 21 Jul, 2018, 02:32
Esi mu rekao: giv mi som èip vid, you niga madafaka ?   [rofl]
Ne al' sam se prvi put osetio kao Afrikanci nekad... 2003-æe godine odavde si u ©vedsku mogao da ode¹ samo uz debele garancije, na aeorodromu u Kopenhagenu me doèeka parket na izlazu iz aviona i dva ¹altera, jedan prazan, na drugom u redu ceo avion, na praznom pi¹e graðani EU, na drugom svi ostali... Nisam mogao da izdr¾im pa prokomentarisao i izazvao neopravdan bes ostalih putnika, levi je za ljude, desni za stoku... Al' nisam ni Dancima ostao du¾an, odmah sam spopao pandura pored sa komentarom, koliko se razumem u geografiju, Srbija je u Evropi, ¹ta je ovo sad koji kurac... Nije mu bilo ba¹ prijatno... I onda rege Jamajèanin u raspalom kr¹u ispada da je veæi Evropljanin od nas... Pakao... Tad sam iz radoznalosti u prolazu bacao pogled na imena na interfonima zgrada, oko 20% stanara je svuda bilo sa Balkana, svi lepo prome¹ani i Srbi i Hrvati i Bosanci(muslimani), Albanci... Oèigledno mo¾emo da ¾ivimo zajedno kad se ne pitamo ni¹ta...

Malo nas je al' smo govna :D

El Jefe

А у Лондону на аеродрому црнци и индуси, само они знају енглески језик.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Ista stvar je i kod Francuza, i oni su biv¹im kolonijama dali moguænost naseljenja i dr¾avljanstva... Ko ih jebe, zaslu¾uju da ih kolonije pojedu...

Hattrick

Citat: mareskin poslato 21 Jul, 2018, 11:02
A za pu¹aèe lepa vest da su cigare poskupele 10 din.

A pusacice ostala ista tarifa ?

Lazic

Kilo duvana na pijaci i dalje 1500 dinara... :o ;D To je oko 5 boksova... ;D Jo¹ oko 500 kinti za prazne cigare, doðe pakla oko 40 dinara... :D Samog sebe bi bacio na robiju koliko kradem dr¾avu... :D

Hattrick


Lazic


Hattrick


OKi

Citat: Laziæ poslato 22 Jul, 2018, 00:35
Kilo duvana na pijaci i dalje 1500 dinara... :o ;D To je oko 5 boksova... ;D Jo¹ oko 500 kinti za prazne cigare, doðe pakla oko 40 dinara... :D Samog sebe bi bacio na robiju koliko kradem dr¾avu... :D
Pu¹i¹ KRD®U sa ili bez sarkazma :P ???