Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac


doktor

Citat: bucko poslato 13 Mart, 2018, 00:13
Ili kad ti u sinus udje miris babine carape [rofl]

jbg. u nedostatku rena, mozda moze da pomogne...ko prvi proba neka javi!
Bikers work is never done!

mareskin

Citat: doktor poslato 13 Mart, 2018, 14:25
Citat: bucko poslato 13 Mart, 2018, 00:13
Ili kad ti u sinus udje miris babine carape [rofl]

jbg. u nedostatku rena, mozda moze da pomogne...ko prvi proba neka javi!

Ko nema babu neka se javi meni za èarape.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Èiste bre bile èarape... :o Vunene, domaæe... ;D

milomir22

Citat: mareskin poslato 13 Mart, 2018, 16:13
Citat: doktor poslato 13 Mart, 2018, 14:25
Citat: bucko poslato 13 Mart, 2018, 00:13
Ili kad ti u sinus udje miris babine carape [rofl]

jbg. u nedostatku rena, mozda moze da pomogne...ko prvi proba neka javi!

Ko nema babu neka se javi meni za èarape.

Dajes garanciju da miris probija i najgusce sline?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bucko


El Jefe

Бурмут чисти синусе врло ефикасно. Проверено више пута. Дал још има на трафикама, немам појма
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: El Jefe poslato 14 Mart, 2018, 12:23
Бурмут чисти синусе врло ефикасно. Проверено више пута. Дал још има на трафикама, немам појма

Kokain pogor¹ava stanje koliko vidim po Aci Lukasu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Свака будала има своје весеље.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

Zakacim na tv neku nasu emisiju o nekom tipa humanitarnom sredjivanju stana kuce, adaptaciju u fulu, ne znam koja je emisija na prvoj tv, znaci izbace sve, ugrade sve novo, namestaj, kuhinja, kuhinja kupatilo, sve potpuno, napune kuhinju, frizider, sve...

Troje dece ima covek, i jedan sin prvo sto je rekao da jedva ceka od svega u novom stanu je da proba SLATKISE...

Jebem ti zivot

Lepo to sve BMWi, lambordziniji i avioni, ali ponekad izdvojite i neki din neko random dete da se osladi.. [thumb_up]

MIGE


Lazic

©eæer nije zdrav... I ja ponekad uhvatim te emisije pa skapiram koliko mi je u stvari dobro... Imam dugove, ali ¹to mi reèe pokojni tast, imam i kuèeta i maèeta... Doslovno... I dva tinejd¾era kretena, i stan i auto(16 god.) i motor(22 god.), i jo¹ kukam na vlast... Dodu¹e vlast nema ama ba¹ nikakve veze sa tim, osim dela o dugovima... Biv¹a devojka mi davno rekla, èovek je jedino biæe koje plaæa za ¾ivot na Zemlji... A predsednik reèe, struja mora da se plati, ba¹ me briga da li imate para... I onda kad pozivam na oru¾je, tajac...

MIGE

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2018, 16:13
©eæer nije zdrav... I ja ponekad uhvatim te emisije pa skapiram koliko mi je u stvari dobro... Imam dugove, ali ¹to mi reèe pokojni tast, imam i kuèeta i maèeta... Doslovno... I dva tinejd¾era kretena, i stan i auto(16 god.) i motor(22 god.), i jo¹ kukam na vlast... Dodu¹e vlast nema ama ba¹ nikakve veze sa tim, osim dela o dugovima... Biv¹a devojka mi davno rekla, èovek je jedino biæe koje plaæa ¹to ¾ivi na Zemlji... A predsednik reèe, struja mora da se plati, ba¹ me briga da li imate para... I onda kad pozivam na oru¾je, tajac...
cek,bre...zaboravio si na mene i uragana  :'(  i nas imas,idemo u paketu

Lazic

Dva tinejd¾era kretena, ¹ta misli¹ na koga sam mislio... :D :-*

MIGE


Hattrick

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2018, 16:13
... I onda kad pozivam na oru¾je, tajac...

I oruzje mora da se placa :D

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

kuku i motiku nisu oporezovali a i kocice ne moramo da uvozimo iz slovencov....jeste kvalitet ali ne zasluzuju...na neomascen da ih nabijemo i bog da ih vidi

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lawyer

U PU Beograd veæina OSL dovuèena iz zapizdine, pade¾ ne znaju da ubodu. Naèelnici gradskih op¹tina takoðe, samo za vrtiæe i penzionere o¹tetili bud¾et za nekoliko milijardi kamate (glavnicu ne raèunam).
Otiæi æu na dedovinu, da o¹trim ovo kolje. Nadam se samo da æe biti dovoljno glogova, jer bolje nisu zaslu¾ili.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Mart, 2018, 22:28
kuku i motiku nisu oporezovali a i kocice ne moramo da uvozimo iz slovencov....jeste kvalitet ali ne zasluzuju...na neomascen da ih nabijemo i bog da ih vidi


Kako su krenuli, to ih i èeka... Samo dok ovom narodu dogori verovatno æe proæi jedno 20-30 godina...