Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta


mi¹ko_kolo


Hurricane


Glava Dole

Ako nema slike s kacigom nije se ni desilo [rofl]

Lazic

Citat: Hurricane poslato 08 Mart, 2018, 11:09
al sam pokisao na motoru malopre  [rofl]
I ja jutros... :) A i popodne æu kako pada... :D

Biker-Boy

Posle 4 meseca pauze, danas provozam motor, i u prvih 10km sam morao dva puta da se sklanjam skroooz na desnu liniju da izbegnem kretencine koje obilaze vozila i jebe im se sto ja idem iz suprotnog pravca  [ljutko] [bejzbolka]
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

neradni dan, suncano, lepo, provozali se do Novog Sada i u povratku ortaku riknu lamele, drugom ortaku se slosilo, trecem ispao motor ispred gajbe a mene pocinje da cepa temperatura

Lazic

Da ste vozili cele zime kao neki... ;D


Moj kom¹iluk nije mogao da se opusti... :D

Hurricane

On topic

Na 200+ uz uredno blicanje X5 koji mi ulazi u tockove i ne jebe ni 5%

Redak momenat da mi suzaki proguta knedlu na 6-7krpm i on morao da mi srusi sneska

mali_zmaj

Jebeni sinusi koji se upalili!!  Mozak me boli,ali onaj za koji nisam mislio da postoji u ovoj mojoj blentari!!  Znaci nema sta ne pijem od tableta,prosjecni narkoman bi mi zavidio,al bas!! 
jin-jang

jevta

Ja sam odustao od lekova inhalacoje bosiljkom èim poène da se zapu¹ava i za sada funkcioni¹e

doktor

Za sinuse inhalacija renom...provereno resava stvar. Narenda¹ otprilike jednu supenu ka¹iku rena i kada voda provri, stavis unutra i odmah se inhaliras, ono sa pe¹kirom preko glave. Nerealno kako poma¾e.
Bikers work is never done!

mali_zmaj

NIsta ganjam ren ili bosiljak,jebem li ga,ma ja sam to fasovao od kad sam se doselio u B.Luku.. B. Luka je bila vazdusna banja nekad. E pa napravise branu i ode sve u rac.  Vlaga i prasina postase ogroman problem!!  Meni je iz godine u godinu sve gore i gore!! Gomila ljudi se zali na respiratorne probleme!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

jedna banjalucanka mi se svojevremeno zalila da ne moze da dise...da ga vadim....davno to bese...ali moguce je da je jos tada pocinjalo to se respiratornim...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole


mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Citat: doktor poslato 11 Mart, 2018, 19:55
Za sinuse inhalacija renom...provereno resava stvar. Narenda¹ otprilike jednu supenu ka¹iku rena i kada voda provri, stavis unutra i odmah se inhaliras, ono sa pe¹kirom preko glave. Nerealno kako poma¾e.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Sad si me podsetio na scenu od pre 30 godina... Dolazim iz ¹kole, ulazim u stan, poèinjem da plaèem kao od suzavca... :o Ne znam ¹ta se zbiva, ne mo¾e da se izdr¾i u stanu, pogledam u kuhinju, æale sa maskom za ronjenje i disaljkom na koju je navukao babinu vunenu èarapu, renda ren... :o :o :o  [rofl] [rofl] [rofl]

Tad si mogao na prelazu izmeðu Konjarnika i mml(danas vi¹e nema njiva i livada) da naðe¹ ren na 2 metra od ulice... Kojom je tada prolazilo 3 auta na dan, danas kolona ceo dan...

doktor

Mo¾' da zamisli¹ ¹ta se de¹ava u sinusu kad uðe ren...sve ¾ivo pobegne glavom bez obzira...
Bikers work is never done!

bucko

Ili kad ti u sinus udje miris babine carape [rofl]

Glava Dole