Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

Mene svaki dan izbacuju iz takta jbg🤣😉😉😉😉
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

lord_oblivion

CB400N '81 i CM400T '83 (valjda), ELF 20-50 savr¹enstvo, menjaè telepatski ¹to ka¾e Laziæ, nema pregrevanja, nema preterane potro¹nje.
Ovaj moj kinez 2008 ne trpi taj isti ELF, probao 1000km i pre¹ao na Ipone 15-50. Samo ¹u¹ti.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: OKi poslato 23 Februar, 2018, 15:03
A ¹ta ja da ka¾em  [veryangry] [panic]







Jutros sam se neplanirano smrz'o, al' malopre u¾ivancija... ;D Dve nedelje ne provozah motor... :o

Hohštapler

Ptuj, SLO, juèe.


Ja jutros stigao kuæi, ovo ovde je bahami za ono tamo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Jbni abdejt widowsa [glavazid] Izgleda da sam kod poslednje instalacije zaboravio da ugasim u menadzmentu autmatski update(mozda, mada to obicno radim odma, bas me cudi da posle ovoliko vremena proradi update, moguce da je i sam nekako aktiviran), i krene on tako da odbrojava, tipa "kliknite vi ili cemo mi da vam ucinimo uslugu i sami vam restartujemo komp a Vas ko jebe" :) Aj kliknem ja sam, mislim ubrzacu proces.... kad je to krenulo da odbrojava... i cekam, cekam, cekam... prekunulo me na polovini posla, pa se restartovao par puta itd itd... koliko je trajalo kaze cinjenica da sam par pesama pronasao i odslusao s fona.... i kad se najzad zlotvor upalio taskbar pun ko posle svezeg sistema, iz starta pobrisano sve sto sam ranije dodao, a desktop posle porvog refresha nabacan ovako  [ljutko]


(drmao sam telefon da zamutim sliku... cenzura na balkanski nacin :) )

Lazic

Tra¾enje parkinga pola sata u pola 4 ujutru... [glavazid]

MIGE


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ne mo¾e troje odraslih na motor... :)

edit:
Na kraju se parkirao na "zelenu" povr¹inu sa idejom da se pomerim ¹to ranije ujutru ako zalutaju komunalci... Naravno spavao do 2 popodne, neki nadobudni kom¹ija mi podigao brisaèe i ako tuda samo kuèiæi prolaze i seru, odem do pumpe i prodavnice i opet tra¾i mesto 20 minuta... U pola 4 popodne... :o

Hurricane

...a sebe isto smatras jednom odraslom osobom od te tri, jel da?   [rofl]

[srce]

pittatore

Kod mene pridjes svom autu i odmah se nacickaju barem dvojica da pitaju da li izlazis.

Lazic

Pakao... Koliko je bilo lepo pod sankcijama, sa Vidikovca u Zemun za 15 minuta... I mesta koliko hoæe¹...






Citat: Hurricane poslato 24 Februar, 2018, 19:36
...a sebe isto smatras jednom odraslom osobom od te tri, jel da?   [rofl]

[srce]
Mislio sam na gabarite... :) :-*

Hattrick

"Jok, sisao da uzmem cigare iz kola" - Smore se na keca  [rofl]

PECA BMW

pa bre u kolima bar imas grejanje , moz se vozikas u krug sve dok neko ne krene u 5 na poso ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Grejanje radi na pare...











Citat: Hattrick poslato 24 Februar, 2018, 19:53
"Jok, sisao da uzmem cigare iz kola" - Smore se na keca  [rofl]
[rofl][rofl][rofl]

mali_zmaj

zajebao se sinoc pa bio do devet navece kod majke,kad dodjoh kuci jedva nadjoh parking,u drugoj ulici!!!! picvajz i kod nas!!!  a mogu mislit kod vas!!!??
jin-jang

Lazic

Da bre, kao u zatvoru... Kad doðem kuæi, ako nije moguæe motorom ne idem nigde...

Gavrolini

Stigla mi nova rucica kvacila za klx....ne odgovara. Pu mater mu jebem reko sigurno nosac nije orginal, nekako ga izbrusim razbusim (razjebem) da nekako naguram rucicu da kako tako radi posao. Radi ali nije to to. Onda kad je vec kasno pogledam na netu kako izgleda nosac i skontam da je bio original i da su mi verovatno pogresnu rucicu poslali. I eto sad imam neorginalnu rucicu i razjebani orginalni nosac :)

Lazic