Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Ima mnogo laksih nacina da se tim psima oduzme zivot, ako su to zasluzili... To sto je taj uradio uopste nije humano.... Znam jednog lika Koji uvek ima nekoliko psa Ali kad mu neki od njih ne treba vise on ga izgladnjuje do smrti, pitao Sam ga vise puta zasto ih ne upuca puskom (lovac je)
Ili da ih pokupe sinteri.... Ali njega zabole, Radi Po svome

zVuk

Citat: Biker-Boy poslato 19 Februar, 2018, 10:10
Te zivotinje su najmanje krive, sa vlasnicima koji ih izbacuju na ulicu se treba obracunati i lupati im astronomske kazne, da se spreci ta praksa kupovanja stenaca i izbacivanje na ulicu kad odrastu, to jest kad dosade razmazenim vlasnicima,
ali realno nazalost nema tu nekog da kazem humanog resenja, uvek neduzne zivotinje izvuku deblji kraj, u mnogim zapadno evropskim metropolama je resen taj problem i nema pasa lutalica zato sto ih pohvataju, i drze se nedelju dve dok se ne pojave vlasnici ili eventualni udomitelj, i ako se niko ne pojavi psi se uspavaju, a u slucaju da nadju psa sa cipom, vlasnik je najebo i dobija pozamasnu novcanu kaznu i vraca mu se ljubimac.

...upravo tako, sto znaci da su dusebriznici iz veterinarske ambulante trebali da se obrate sinterskoj sluzbi (ako to uopste postoji u pancevu) ili da ih vode svojim kucama, a ne da ih hrane i podsticu mnozenje istih na ulici....

Citat: Laziæ poslato 19 Februar, 2018, 10:14
@zVuk:
I da izujedaju moju decu, mada je to prilièno nemoguæe, ne bih ih sigurno nahranio ekserima...  [ludak] Kakvo opravdanje za opasan psihièki poremeæaj...

...a sta bi ti uradio..?? ...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Jebem li ga... U sluèaju lutalica verovatno ni¹ta, zavisi koliko su agresivni... Ali ja nisam merodavan, nauèio sam decu kako da izaðu na kraj sa èoporom kerova, a i nas familijarno ne diraju ¾ivotinje...
Okreni obrni problem je u ljudima, kerovi su nam saputnici hiljadama godina...

UFF

Citat: Laziæ poslato 19 Februar, 2018, 10:14
@zVuk:
I da izujedaju moju decu, mada je to prilièno nemoguæe, ne bih ih sigurno nahranio ekserima...  [ludak] Kakvo opravdanje za opasan psihièki poremeæaj...

nahranio bi ih olovom, vrucim, licno, jebo sintere

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2018, 05:36
Novac ne cuvam u banci, vec ulazem u licence "4" za tocenje alkohola, koje se kupuju slicno kao taxi licence.

hocu i ja, uvedi me u posao :D

Lazic


Grof

Registracija za jebenog Borata 22000 dinara, 22000 majki im jebem, treæina vrednosti jebenog auta, koji nikom ne treba, je registracija auta..... serem im se i u registraciju i u dr¾avu [veryangry] [veryangry] [veryangry]

milomir22

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2018, 05:36
Novac ne cuvam u banci, vec ulazem u licence "4" za tocenje alkohola, koje se kupuju slicno kao taxi licence. Vec pune 3 decenije nema novih na trzistu, niti ce ih biti, vec se transakcije vrse iskljucivo izmedju vlasnika onih koje postoje na trzistu.


Ovo mi poznato, kao da sam vec cuo negde, nema novih, vec samo preraspodela izmedju postojecih. A da, setih se, bitcoin.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Ili etherium, ili Litecoin, ili Ripple, ili Dash, ili Monero, ili jedan od ostalih 1500 Alternativnih koina.  :) Neka hvala.  :)

Jedino gotivim Fuck Token, koji ce omoguciti lakse transakcije sa zenskim svetom sirom planete, ako ti prigusti za snosaj, a nemas kesha kod sebe.  [rofl]

https://coinmarketcap.com/currencies/fucktoken/

mali_zmaj

Citat: zVuk poslato 19 Februar, 2018, 09:14
Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2018, 20:25
Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2018, 15:25
Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!! 

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.
Da postoji pravda takav bi bio eliminisan sa lica Zemlje...

....a da vam nije mozda palo na pamet da su ti psi MOZDA napali/izujedali necije dete na primer...??  sta biste vi uradili da vidite da psi napadaju neko dete..??...a i ovi dusebriznici iz veterinarske ambulante su mogli da ih udome ako im je stalo do tih kerova.....a na kraju krajeva ni ti veterinari nemaju pojma sta ti psi rade kad se njima zavrsi smena i odu kuci....

Ako je pas izujedao nekog,a drzava ne cini nista, pistolj pa metak u celo!!!  A ne ekser i misomor!!!
jin-jang

milomir22

Moraju hirurski da mi vade zub koji nikada nije izbio iz vilice (pa mu je posle 30 godina doslo da se upali) i da operisu cistu na zubu pored njega. Muku cu da vidim i jos puknem 100-200 evra. Jbm ti zube, sve cu ovo da povadim i da stavim kastanjete, ima samo da klapce.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2018, 20:51
Citat: zVuk poslato 19 Februar, 2018, 09:14
Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2018, 20:25
Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2018, 15:25
Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!! 

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.
Da postoji pravda takav bi bio eliminisan sa lica Zemlje...

....a da vam nije mozda palo na pamet da su ti psi MOZDA napali/izujedali necije dete na primer...??  sta biste vi uradili da vidite da psi napadaju neko dete..??...a i ovi dusebriznici iz veterinarske ambulante su mogli da ih udome ako im je stalo do tih kerova.....a na kraju krajeva ni ti veterinari nemaju pojma sta ti psi rade kad se njima zavrsi smena i odu kuci....

Ako je pas izujedao nekog,a drzava ne cini nista, pistolj pa metak u celo!!!  A ne ekser i misomor!!!

...kako da ne....svi imaju pistolje u kuci, a i pas ce da stoji mirno i ceka da ga pogodis u celo,,,,a usput napravis i sebi sranje jer si pucao na ulici....a i velika je verovatnoca da i da ga ranis, pa opet umre u najstrasnijim mukama....nema razlike izmedju metka i eksera...osim sto pucanjem rizikujes zatvor...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot

kad izvadis pistolj na psa to je pokusaj ubistva

mrle

malo tresnuo jutros u Drajzerovoj. kada sam ustao bilo solidno vreme, kreæem na posao, malo zabelelo, kad me uhvati meæava, i bus stao u drajzerovoj i napravio kolonu, ja re¹io da je obiðem i pri povratku u svoju traku, zakaèim dublji sneg, belu liniju, jebem li ga, i ode u piruetu, pobe¾e toèak.
Samo sam malo tresnuo i ustao, pomogao mi lik iz auta da podignem motor. Upalio i nastavio sa 5km/h.

Ivicat

Kod mene u selu se ne vade pistolji na pse lutalice. Vec lovacke puske.

megaidiot


Hurricane

Show mrle, zamisljam piruetu  ;D , zimske carolije

mali_zmaj

Citat: zVuk poslato 20 Februar, 2018, 05:05
Citat: mali_zmaj poslato 19 Februar, 2018, 20:51
Citat: zVuk poslato 19 Februar, 2018, 09:14
Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2018, 20:25
Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2018, 15:25
Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!! 

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.
Da postoji pravda takav bi bio eliminisan sa lica Zemlje...

....a da vam nije mozda palo na pamet da su ti psi MOZDA napali/izujedali necije dete na primer...??  sta biste vi uradili da vidite da psi napadaju neko dete..??...a i ovi dusebriznici iz veterinarske ambulante su mogli da ih udome ako im je stalo do tih kerova.....a na kraju krajeva ni ti veterinari nemaju pojma sta ti psi rade kad se njima zavrsi smena i odu kuci....

Ako je pas izujedao nekog,a drzava ne cini nista, pistolj pa metak u celo!!!  A ne ekser i misomor!!!

...kako da ne....svi imaju pistolje u kuci, a i pas ce da stoji mirno i ceka da ga pogodis u celo,,,,a usput napravis i sebi sranje jer si pucao na ulici....a i velika je verovatnoca da i da ga ranis, pa opet umre u najstrasnijim mukama....nema razlike izmedju metka i eksera...osim sto pucanjem rizikujes zatvor...


Pa ni¹ta onda ima da ih ¹opamo otrovom i ekserima i staklom....  jbg.   Pa ti ako misli¹ da æe se na¹e dru¹tvo eto veæ sutra srediti i da æe ¹interi da se provrijedne..,dr¾ava postane humana i sreðena,a nemarni vlasnici ka¾njeni.. jbg.  A za mene je metak human..  Ja ovako ti u klin...  Samo da kontrira¹..,naði rje¹enje humano,pa pi¹i Vladi ili AV.., a ja æu Dodiku ovdje....,pa eto ako nas poslu¹aju,super!!   Pozz.... 
jin-jang

zVuk

....ja prvi nikad ne bih mogao da ubijem zivotinju ni na koji nacin....poenta mog pisanja je da ne treba osudjivati nekoga dok ne cujes i njegovu stranu price....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Poenta tvog pisanja je da ti je dosadno, kakva druga strana prièe nekoga ko hrani kuèiæe ekserima, to odma' na banderu i æao... ;D

Da sam ja normalan rekao bih, odma' na psihijatrisko posmatranje i u ludnicu, ali to je veæ tro¹ak...

Nego, mogo bi neki dan da svrati¹ na domaæu i buksnu, da malo lak¹e padne ovaj kraj zime... Ako si u Bg... :D





zVuk

....ne znam sta bih ti reko, a da posle ne raspricas....
Ko se ljuti, uleti mu kruti