Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Grof

jebo me dan da me jebo kada sam u oglas stavio da mo¾e zamena za moj auto.... navuko sam sebi bedu neviðenu na vrat, da sam pomislio da postoji toliko ljudi koji svoj dinar di¾u u nebesa a moj im ne vredi ni pi¹ljiva boba ... pa za 40+ godina sam jo¹ uvek budala i naivac....  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]

stilgar

Citat: Grof poslato 18 Februar, 2018, 00:53
jebo me dan da me jebo kada sam u oglas stavio da mo¾e zamena za moj auto.... navuko sam sebi bedu neviðenu na vrat, da sam pomislio da postoji toliko ljudi koji svoj dinar di¾u u nebesa a moj im ne vredi ni pi¹ljiva boba ... pa za 40+ godina sam jo¹ uvek budala i naivac....  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
pa izmeni oglas ukini zamenu i mirna bosna :) kad ti predloze zamenu reci da ponovo procitaju oglas :)

Zeljkamp

Sada razumes zasto se u oglasu napomene da je cena u zameni veca za par stotina evra. ;)
TwinZ Auto & Moto


mali_zmaj

jin-jang

UFF

Hattrick & bobangsxr

slazem se sa vama ali posto vas znam licno interesuje me da li vi stvarno sav svoj novac od par stotina hiljada eura drzite negde u steku?  :wtf:

pa to negde moze da izgori sve sa vasom zivotnom ustedjevinom, moze neko da ga ukrade, da ga sjebe neka vremenska nepogoda/katastrofa itd

slazem se da su male sanse ali nije u pitanju 100e pa kao rizikovacu ko ga jebe

ja drzim u banci, manje su sanse da ce da obiju njih nego mene

najbolje bi bilo da mogu da drzim u neoporezivim nekretninama (da me nista ne kosta i da ne moze da se odnese, samo ne znam kojoj jer nemam dovoljno da kupujem stanove koji su oporezivi a vozila gube na vrednosti-poenta je da je sigurno zadrzi i pomalo vremenom da raste)

bobangsxr

Ma ja Sam vecinu krknuo u Beton... Ostalo nesto sitno, ne moze da se Kaze da Sam svorc Ali ako neko hoce da me opljacka nece mnogo da se ovajdi [rofl]

bigbad86

Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!! 

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.

misa-pei

Kad sam imao lovu :D :D :D lepo sam uzimao sef u banci. Nije bilo preskupo, pare su sigurne, niko ne mo¾e da mi ih zapleni 'za potrebe dr¾ave' niti da nestane sa parama. Ako propadne banka, sefovi ne propadaju sa njom, uvek mogu da izvuèem svoje.

A ono, zlato i te fore... Kad ga kupuje¹, skupo, preskupo. Kad prodaje¹, prodaje¹ po ceni lomljenog zlata. Ako zagusti, svi nude zlato, tako da opet gubi vrednost.
Država je najveći neprijatelj naroda

milomir22

Citat: bobangsxr poslato 18 Februar, 2018, 14:07
Ma ja Sam vecinu krknuo u Beton... Ostalo nesto sitno, ne moze da se Kaze da Sam svorc Ali ako neko hoce da me opljacka nece mnogo da se ovajdi [rofl]


Sto bi rekla moja komsinica koja ima veliku porodicu a izuzetno su siromasni i skromno zive, posto su lopovi opljackali prvu kucu do njene: "Hvala Bogu te nisu usli u nasu kucu, nacisto bismo se obrukali!!!".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2018, 15:25
Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!! 

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.
Da postoji pravda takav bi bio eliminisan sa lica Zemlje...

mali_zmaj

Nemam para,nemam problema..,sto sam imo, oslo u motor,mos me jebat,nes dinar izvuc iz mene,samo neku bolescugu navuc!!! Trenutno virusnu bradavicu,koju sam palio azotom,ima jos jedna tura paljenja za dve sedmice,boli mamicu joj j..em,sepam kao Quazimodo!!  Srecom do sezone cu je popalit totalno,ona ce mene zajebavat mamicu joj...,kako mene svaki andrak mora.....
jin-jang

bigbad86

Imas kod kineza jeftino lemilice za 300-400 dinara :D

Hattrick

Novac ne cuvam u banci, vec ulazem u licence "4" za tocenje alkohola, koje se kupuju slicno kao taxi licence. Vec pune 3 decenije nema novih na trzistu, niti ce ih biti, vec se transakcije vrse iskljucivo izmedju vlasnika onih koje postoje na trzistu. Kasnije te licence dugorocno iznajmljujem Diskotekama, Barovima i Restoranima, koje kupe ili iznajme lokal, ali ne mogu da rade bez iste. I nema kasnjenja sa kirijama, jer ugovorno mogu da povucem jednostrano licencu kad pozelim, a za njih to znaci kljuc pod bravu istog trenutka. Nikada necu imenovati, pogotovo ne na javnom mestu, ali neki bas, bas, BAS poznati lokali na samoj obali Sene, rade na mojim licencama. Neki visak pretacem u fizicko .999 zlato, smaragde i rubine, koje cuvam u sefu, a koji posto su legalni sa racunom, sertifikatom i zavedenim serijskim brojem, mogu u slucaju bilo kakvog loma i kolapsa da pokupim kada zelim fizicki, i da odnesem i unovcim legalno u bilo koji drugi kraj sveta. Bez sverca, skrivanja u decjim pelenama i slicno. A onaj ko drzi kesh u banci, bude oshishan vec 7-og dana vanrednog stanja, odnosno suplji zapisi stoje, ali ne mozes da dodjes u posed istih. A meni je upravo to bitno, da mogu bilo kada, pod bilo kojim okolnostima uci u posed svoji aktiva. Ono sto ostane taman za burek i jogurt, i meni dobro. Tako da pare nisu problem, para nema ;)

Hattrick

Evo nekih koje sam pazario sad zadnji put kad sam bio.
















Jes da je malo pederski Ali meni to bas lepo :D




Ivicat


Lazic


zVuk

Citat: Laziæ poslato 18 Februar, 2018, 20:25
Citat: bigbad86 poslato 18 Februar, 2018, 15:25
Citat: mali_zmaj poslato 18 Februar, 2018, 09:42
Koliki idiot moras  biti za ovo!!  

Idiot je najjaci stepen mentalne zaostalosti. Idiot ovo nije uradio, ovo je uradio neko istinski zao, neko govno od coveka. Jutros kad sam se iskenjao, u WC solji je bilo bolje ljudsko bice od njega.
Da postoji pravda takav bi bio eliminisan sa lica Zemlje...

....a da vam nije mozda palo na pamet da su ti psi MOZDA napali/izujedali necije dete na primer...??  sta biste vi uradili da vidite da psi napadaju neko dete..??...a i ovi dusebriznici iz veterinarske ambulante su mogli da ih udome ako im je stalo do tih kerova.....a na kraju krajeva ni ti veterinari nemaju pojma sta ti psi rade kad se njima zavrsi smena i odu kuci....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

Te zivotinje su najmanje krive, sa vlasnicima koji ih izbacuju na ulicu se treba obracunati i lupati im astronomske kazne, da se spreci ta praksa kupovanja stenaca i izbacivanje na ulicu kad odrastu, to jest kad dosade razmazenim vlasnicima,
ali realno nazalost nema tu nekog da kazem humanog resenja, uvek neduzne zivotinje izvuku deblji kraj, u mnogim zapadno evropskim metropolama je resen taj problem i nema pasa lutalica zato sto ih pohvataju, i drze se nedelju dve dok se ne pojave vlasnici ili eventualni udomitelj, i ako se niko ne pojavi psi se uspavaju, a u slucaju da nadju psa sa cipom, vlasnik je najebo i dobija pozamasnu novcanu kaznu i vraca mu se ljubimac.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

@zVuk:
I da izujedaju moju decu, mada je to prilièno nemoguæe, ne bih ih sigurno nahranio ekserima...  [ludak] Kakvo opravdanje za opasan psihièki poremeæaj...