Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

+ velik kao kuæa 👍

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Jebote kakva bi to novogodisnja fotka bila!! Gomila prosjecnih srpskih politicara,vise na jelci,a dupe im svjetli!!  Fakat dobro!!
jin-jang

Biker-Boy

Najlepsi poklon za gradjane Srbije, i trebale bi sve komsije iz bivse nam drzave Juge da urade isto, i da plesemo valcer dok smradovi sijaju :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

©irom Balkana isti olo¹ dr¾i vlast i bezoèno krade...

Bori¹a


Biker-Boy

Pa posle takve scene, nadam se da bi sledeca garnitura koja preuzme vlast dooobro razmislila sta radi :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

pa vlast je ta koja upravlja vojskom i policijom, branice se [rofl]

evo vucko ce da prizna kosovo do djurdjevdana, mogu da se opkladim... vec ga haradinaj pohvalio kako uspesno vodi drzavu [rofl]

mkt

od praga do bg-a 21 sat putovanja
jebeni madjari nas drzali 9 sati na granici, ovo je poslednji put da sam negde putovao autobusom

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 25 Decembar, 2017, 00:24
pa vlast je ta koja upravlja vojskom i policijom, branice se [rofl]

evo vucko ce da prizna kosovo do djurdjevdana, mogu da se opkladim... vec ga haradinaj pohvalio kako uspesno vodi drzavu [rofl]
Bio si mali da vidi¹ kako su odbranili Milo¹eviæa, nisi se ni rodio kad su vojska i javna i tajna policija uspe¹no odbranili Èauèeskua od gladne raje... Jedino ¹to nismo jo¹ dovoljno gladni...

Gledao veèeras Stado... Odlièan...

UFF

zar je moguce da i u ovoj temi serete o politici?

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Lazic

#24071
Citat: UFF poslato 25 Decembar, 2017, 01:32
zar je moguce da i u ovoj temi serete o politici?
Samo da skinemo kurtu i da dovedemo murtu i neæemo vi¹e... :D

A i ovo je skroz legitimna tema, ¹ta da radim kad me svaki dan izbace iz takta...


@Zeljkamp:
Koji je ovo nivo olo¹izma, moraæe da prijavi u mup ¹to je napao èoveka...

Ovog prvog za jaja kad krene da leti perje... Ne, ipak prvo ona na¹a dva gej bota...

Naðoh olo¹a, ajmo manijaci koji imaju fb da mu se pokenjamo na profil...
https://www.facebook.com/sasa.bezanovic.7

Biker-Boy

Ne cudi me, klasicno ponasanje klasicnog sns sabana...lazi su osnovni sastojak sns politike, ovaj se samo pridrzava sns uputstva, sto si veci lazljivi ljigavac, dalje ces dogurati, neki su cak uspevali i do predsednickog i premijerskog mesta tako...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Pla¹i se za svoju bezbednost...  I treba, mamu mu jebem govnarsku...

PECA BMW

prso mi glanc nov HDD   [veryangry]   srecom neki program za vracanje podataka ga vidi i moze nadam se da se povrati sve ali gde sad da smestim 500gb podataka ?   :'(
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

na isti takav, ili veci

preporuka za get data back

Glava Dole

Koje marke je HDD, bas me zivo interesuje?

PECA BMW

Western Digital 1TB Blue


1TB, 7200rpm, 64MB cache, Blue Cavia
Rotational Speed: 7200RPM
Buffer Size: 32MB
Transfer Rate (Buffer to Disk): 126MB/s (max)
Formatted Capacity: 1,000,204MB
Capacity: 1TB
Interface: SATA 6.0Gb/s
Height: 26.1mm
Depth: 147mm
Width: 101.6mm
Weight: 0.69kg
Acoustics: Idle: 28 dBA (average)
Acoustics: Seek Mode: 33 dBA (average)
Power: Read/Write: 6.80W
Power: Idle: 6.10W
Power: Standby: 0.70W
Power: Sleep: 0.70W
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Bas taj sam kupio skoro u gigatronu, black caviar od 2tb koji godinama radi jos od moje osnovne skole sa healtom 100% izvadio sa sve podacima jer mu ostalo svega 100-nak gb prostora a sve mi bilo zao da "bacim" pa uzeo bas taj od 1tb, prebacio osnovne podatke i nastavio njega da punim, sad je na polovini otprilike... sta znam, za sad je u redu... zato sam i pitao, bas me cudi, WD hardovi su poznati kao najkvalitetniji al jbg... nadje se i kod njih s vremena na vreme neki fals ocigledno...

PECA BMW

ovaj prso ko oblanda , napunio ga do pola i krenuo neki zip od 45gb da raspakujem , na pola je zabo komp i posle restarta ga vise nema .
vidi ga komp i kontam da posle formatiranja ima da radi opet kako treba ali mi je sad skroz nesiguran ....

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !