Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Grof poslato 10 Decembar, 2017, 10:51
Moraæu da iskopam èip iz kljuèa i nalepim u auto kod brave.... i nare¾em seljaèki (kakav mi i treba, bez daljiskog i sliènih sranja) kljuè... nije lo¹a ideja... mada mi je Brana mo¾da malo daleko  ;D
Lepo ti rekoh, rezervni ti treba samo da otkljuèa¹, mislim da mogu svi kljuèari u NS da ti nare¾u seljaèki... :D

mrle

ja sam tako na Puntu. I probam sa seljaèkim da palim... morao sam da èe¹ljam po bravi, ali sam uspeo i da ga upalim... prejebao elektroniku, ipak je to italijan.

ZEKA

Posaljem èoveku duks kao ¹to smo se dogovorili preko KP, u petak kaze nisam stigao, podiæiæu u ponedeljak. Sad ga zovem. Kaze nemoj da me smara¹ i prekine.
Kakvi ljudi postoje svaka èast zaista

idanijel

Srbija je èudo...

Lazic

E al' neverovatno, kao da je ne znam kakva snaga ili ¹ta veæ potrebno da se bude ljubazan...

UFF

pa sta ga smaras koji kurac?
ako je rekao da ce da kupi kupice
ili nece :)

nisi mu devojka da ga zivkas stalno

Lazic

Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 20:54
E al' neverovatno, kao da je ne znam kakva snaga ili ¹ta veæ potrebno da se bude ljubazan...
... [facepalm] :D

@ZEKA:
Je l' podigao ili nije...? :D









Smorio me neki kabl na klepetalu, kisne kad god pada ki¹a, al' posle celog dana ki¹e ispred posla doðoh kuæi na 1 i po cilindru... Tek je pred kuæom ispario vodu i proradio... A posle svake ki¹e i snega normalno upali na pola kljuèa i teraj... I sad je upalio na dva, al' èim sam krenuo, ode jedan... A promenio sam kablove... Moraæe da padne neko podmazivanje oko sveæica... Pre proleæa... ;D





PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2017, 18:41
Smorio me neki kabl na klepetalu, kisne kad god pada ki¹a, al' posle celog dana ki¹e ispred posla doðoh kuæi na 1 i po cilindru... Tek je pred kuæom ispario vodu i proradio... A posle svake ki¹e i snega normalno upali na pola kljuèa i teraj... I sad je upalio na dva, al' èim sam krenuo, ode jedan... A promenio sam kablove... Moraæe da padne neko podmazivanje oko sveæica... Pre proleæa... ;D


Izgubice se taj problem naprolece sam od sebe , bolje ne pipaj nista !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ma znam, ali i leti æe da stoji na ki¹i... Fakat br¾e isparava voda kad je toplo, al' ¹ta æu mu ja, sigurno neæu da ga parkiram zbog malo ki¹e, snega, leda... ;D A do posla 4km, mora da radi kako treba odmah... U povratku obièno imam 10ak, 15, 20 km... :D

PECA BMW

Sto to ? vracas se kuci preko slavije   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


ZEKA


Lazic

Citat: PECA BMW poslato 13 Decembar, 2017, 18:47
Izgubiæe se taj problem na proleæe sam od sebe, bolje ne pipaj ni¹ta !

Igubio se veæ sinoæ oko 10... :o ;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Kakav posao... Kad se setim da smo kukali na korupciju i kraðu pre 2012-te...

milomir22

Jbg sposoban mali, ne sedi on dzabe u lozi na Vimbldonu sa Hilari Svonk i zaliva jagode sampanjcem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

da su sposobni, tek bi ih neki snowden godinama posle mandata 'otkrio javnosti', kao na zapadu. ovo je samo krajnje bahato.

Hohštapler

Dzabe.
Da sam ja u mogucnosti ja bi uzo duplo.
#konasjebekadsmostoka
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Decembar, 2017, 10:52
Dzabe.
Da sam ja u mogucnosti ja bi uzo duplo.
#konasjebekadsmostoka

ja sam skromniji od tebe, ja bih uzeo koliko i oni [yahoo]

Biker-Boy

Treba naci neku jos vecu jelku, i sve ih obesiti na nju umesto ukrasa, i nabiti im sijalice (one velike od minimum 100w) u supke i pustiti struju, pa da se jednom i narod veseli :D
I feel the need..... the need for speed !!!