Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2017, 23:20
tako sto im se stanje u radnji ocigledno ne sinhronizuje u realnom vremenu sa bazom za online prodaju

kazu da toliko imaju kupaca da je nemoguce sve postici.....(kazu forumi itd)

u svakom slucaju,zajsta nije ok takav vid poslovanja da ti nestaju artikli.

prvu korpu dok sam napravio i u odeljku gde se placa,javljaju mi da su neki artikli vec prodati...a oni u moju korpu.....nisam verovao.

UFF

pa ako ostane jedan artikal na stanju ti mozes da ga ubacis u korpu, kao i svaki drugi online kupac ili onaj sto placa na kasi, kad prvi od vas kupi on se skida sa stanja tako da su ga ostali ispusili bio im on u korpi ili ne dzaba

Zeljkamp

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2017, 01:29
Citat: UFF poslato 07 Decembar, 2017, 23:20
tako sto im se stanje u radnji ocigledno ne sinhronizuje u realnom vremenu sa bazom za online prodaju

kazu da toliko imaju kupaca da je nemoguce sve postici.....(kazu forumi itd)

u svakom slucaju,zajsta nije ok takav vid poslovanja da ti nestaju artikli.

prvu korpu dok sam napravio i u odeljku gde se placa,javljaju mi da su neki artikli vec prodati...a oni u moju korpu.....nisam verovao.
Da citiram moj odgovor koji sam ti dao kada si me kontaktirao preko Vibera. ;)

"moguce da ne salju jer mozda trenutno nemaju tu stvar na stanju pa cekaju da je donesu iz magacina."

Izgleda da sam bio u pravu. ;)
TwinZ Auto & Moto

eclipse4


Gavrolini


Lazic


Grof

Zakljuèao sam jedini kljuè od auta u gepeku i 40minuta obijao sopstveni auto [samoubistvo] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko]

mali_zmaj

Jebaj ga,ja imam samo jedan,i tolika me prpa da ga necu negdje posijati...,a kljuc i nije skup,al kodiranje istog...!!
jin-jang

Lazic

I ja imam samo jedan, al' nemam daljinski tako da sigurno ne mogu da ga zakljuèam u kolima...

Grof

Glupi Opel se sam zakljuèao a ja genije zatvorio gepek a kljuè ostao unutra...a naravno da sam prekr¹io ono ¹to sam rekao nakon lanci-e da me vi¹e auto sa jednim kljuèem neinteresuje.... jebeni kljuè za jebenog opela 150eura [veryangry] [veryangry] [veryangry] 

Hattrick


Grof

Ma nebitno.... mo¾da mo¾e i za 120 da se nadje ali mi je to nekako psihièki neprihvatljivo za prokleti kljuè... prosto te¹ko prihvatam neke gluposti modernih vozila (dvozonska klima npr ... ¹ta sa jedne strane je 17 a sa druge 35 jeste kako da nije... ) ili jebeni CANBUS koji komplikuje ¾ivot.... 

Lazic

Èekaj al' tebi ne treba drugi kljuè za paljenje, samo da otkljuèa¹, mo¾e da ti nare¾e bilo ko za male pare... ;D

Nego, ne mogu na celom internetu da naðem kako da zakljuèam zadnja vrata na Pikasu kad je skinut akumulator...

mi¹ko_kolo

Citat: Grof poslato 09 Decembar, 2017, 21:54
Ma nebitno.... mo¾da mo¾e i za 120 da se nadje ali mi je to nekako psihièki neprihvatljivo za prokleti kljuè... prosto te¹ko prihvatam neke gluposti modernih vozila (dvozonska klima npr ... ¹ta sa jedne strane je 17 a sa druge 35 jeste kako da nije... ) ili jebeni CANBUS koji komplikuje ¾ivot.... 
Elektronika je skupa, a maè sa kuæi¹tem ima¹ na oglasima za 600-700 kinti.

UFF


Lazic


mali_zmaj

Ja imam jedan narezani,i mozes sa njim da otkljucas auto,al da upalis jok. A te opcije da se sam zakljucava su mi pogasene u meniju. Zajebi,ima malo govno opciju da se otkljcava i zakljucava cim mu pridjes. Zajebi to sranje!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Ne mo¾e¹ da upali¹ jer nema tansponder èip, bar je tako kod Opela.




Grof

Moraæu da iskopam èip iz kljuèa i nalepim u auto kod brave.... i nare¾em seljaèki (kakav mi i treba, bez daljiskog i sliènih sranja) kljuè... nije lo¹a ideja... mada mi je Brana mo¾da malo daleko  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11