Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Kako dobro i izdasno daje, eto nje predsednik vrhovnog suda ii ministar pravosudja u roku od 5 godina.  :)
Jos nije kasno ko hoce da prihefta bod, svako vece je u Kasini sa silikoniranim drugaricama.  :)

Biker-Boy

Citat: mareskin poslato 01 Decembar, 2017, 17:42
Citat: Hattrick poslato 01 Decembar, 2017, 17:21
Pravni.

Dobro je... ja se upla¹io da nije ETF.


Al najpre je zavr¹ila ni¾u kurcopu¹aèku i vi¹u kurcoprimaèku i brzi gutaèki kurs...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Skapirala na vreme kako stvari ustvari funkcionisu.  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

a za sve su krivi muskarci....i onaj zakon gravitacije...lake padaju brze ali se brze i penju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

#24006
1000 i nesto dinara ode, 513 na vreme stornirano, sva sreca da sam na vreme reagovao...

! No longer available

... i to preko paypala za neku jbnu prevarantsku kompaniju ode... krenula je da stize poruka za porukom sama od sebe sa sumama koje su skinute sa racuna... nisam stipsa kad znam za sta sam dao al da nekom dam kilo pecenja na konto prevare... uzas, razgovarao sa bankom, uputili me da se zalim paypalu i da sacuvam sve screenshotove pa mi se MOZDA vrate pare... bar je internet bankarstvo privremeno blokirano pa sad da ovo resavam polako... sreca u nesreci je da je otislo smao toliko s obzirom da sam odmah odreagovao a moglo je i mnogo vise... poludeo sam znaci jutros [ljutko]

POUKA: dobro pripazite sa online bankarstvom i sa cim sve povezujete svoju karticu ;)

Hattrick

Verovatno si se pretplatio na nesto, odnosno kupio nesto, gde je u opstim uslovima bilo da pored te sume skidaju i x sumu mesecno.

Glava Dole

Sajtu sa nekim debilskim igricama, nekom my.com ja da se pretplatim? Toliko lud nisam :) Sad samo kad bih znao kako to da storniram, imam rok max 15 dana a onda prelazi u trajnu naplatu i nema vise pomoci... na paypalu cak pise kao da je skinuto pa refundirano a meni para nema, isparile sa racuna... uzas... koliko vidim od te crvene mogu da se oprostim i najpametnije bi mi bilo, sto pre zaboravim na nju bice mi lakse :) Bar sam relativno bezbolno naucio na gresci, ne verujem vise nijednom sajtu... lepo jedna kartica koja sluzi samo za transfer novca, druga za online bakarstvo na koju prebacujem samo odredjenu svotu po potrebi i sluzi samo za to i kraj :)

Hattrick


Bori¹a

#24010
meni skinuli sa aliexpressa 30e za nesto sto nisam ja narucio... i darku isto to :D jbg zivot ide dalje a ovi ako vrate vrate

p.s

gde su nestali oni sajtovi youtube to mp3???

sad krenuo da skinem neku muziku da narezem za auto, prosli cd sam iznerviran bacio kroz prozor jer je poceo da preskace  [bejzbolka]

i nema, svaki na koji sam usao nesto spamuje i gluposti izlaze

Zeljkamp

Potrebno je da prodje par dana da bi se refundiran iznos sa Paypala video na racunu. Isto tako je i sa Aliexpressom.
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

zeljkamp jel ima naci da se vrate pare ili zaustavi posiljka sta ti ja znam......na primer

ja narucio pre 4 dana sa jednog nemackog sajta opremu za dete za trening vrednost 203e.......vec ta cetri dana pise da"naruceno" jos nije obradjeno ....pare sa mog racuna skinute,preko paypal,na paypal sajtu vidim da su im pustili pare.....oni ne odgovaraju ni na tel ni na mail....

ako me razumes.....sta mislim......dakle da ja jednostavno,zahtevam svoje pare nazad i cao djaci.....ili kako cu ja moci da povratim te pare ako ovi ne budu slali za sta ja znam nedelju dana recimo robu???

Glava Dole

Citat: Zeljkamp poslato 07 Decembar, 2017, 01:04
Potrebno je da prodje par dana da bi se refundiran iznos sa Paypala video na racunu. Isto tako je i sa Aliexpressom.

Videcemo da li si u pravu, nadam se da jesi :) Samo sto je sad internet bankarstvo iskljuceno, pa ne znam da li ce moci u tom slucaju da legne novac ukoliko stvarno budu hteli da refundiraju? Inace evo screenshota situacije:


hteli oni i jos 513din plus(to je bilo trece skidanje) al su popusili karinu sva sreca, poruka naplaceno pa stornirano dok sam zvao podrsku banke... mamu im jebem lopovsku


clutch&brake

Pa sta mislis od cega zivi pay pal izmedju ostalog nego sto vrte tvoje pare.
Eclipse.... pisi pay palu dirketno. Oni ce otvoriti disaput i odrediti jednog iz podrake da prati prepisku. U 99% slucajeva prevarant vrati pare odmah bez i da rec kaze. Meni bar 3–4x bilo tako
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Poljanac92

Citat: Bori¹a poslato 06 Decembar, 2017, 23:12
meni skinuli sa aliexpressa 30e za nesto sto nisam ja narucio... i darku isto to :D jbg zivot ide dalje a ovi ako vrate vrate

p.s

gde su nestali oni sajtovi youtube to mp3???

sad krenuo da skinem neku muziku da narezem za auto, prosli cd sam iznerviran bacio kroz prozor jer je poceo da preskace  [bejzbolka]

i nema, svaki na koji sam usao nesto spamuje i gluposti izlaze

Imas onaj flvto.biz koristim ga vec dugo, a ako skidas preko telefona onda mozes preko ovog convert2mp3.net jer preko fona nekad nece flvto da radi :D a to da li iskacu gluposti, to nzm, koristim ad blocker, proveri, moguce je da na flvto iskace nesto
Preticao sam i kad nisam morao :D

Glava Dole

Citat: Ukii poslato 07 Decembar, 2017, 12:18
Citat: Bori¹a poslato 06 Decembar, 2017, 23:12
meni skinuli sa aliexpressa 30e za nesto sto nisam ja narucio... i darku isto to :D jbg zivot ide dalje a ovi ako vrate vrate

p.s

gde su nestali oni sajtovi youtube to mp3???

sad krenuo da skinem neku muziku da narezem za auto, prosli cd sam iznerviran bacio kroz prozor jer je poceo da preskace  [bejzbolka]

i nema, svaki na koji sam usao nesto spamuje i gluposti izlaze

Imas onaj flvto.biz koristim ga vec dugo, a ako skidas preko telefona onda mozes preko ovog convert2mp3.net jer preko fona nekad nece flvto da radi :D a to da li iskacu gluposti, to nzm, koristim ad blocker, proveri, moguce je da na flvto iskace nesto

Moze i sa programcicem free youtube to mp3 converter, mislim da se tako otprilike zove :) Moze mislim takodje i sa programom itube, a takodje je odlicna fora dodati ss ispred "youtube" u samom linku(znaci posle onog https), ali to radi samo u slucaju skidanja snimka... pise i mp3 ali to ne radi, ali i ovako moze za nuzdu muzika pa onda uz freemake converter npr pretvoriti u mp3 i eto ga :) Nacina ima koliko hoces :)

eclipse4

Citat: clutch&brake poslato 07 Decembar, 2017, 07:24
Pa sta mislis od cega zivi pay pal izmedju ostalog nego sto vrte tvoje pare.
Eclipse.... pisi pay palu dirketno. Oni ce otvoriti disaput i odrediti jednog iz podrake da prati prepisku. U 99% slucajeva prevarant vrati pare odmah bez i da rec kaze. Meni bar 3–4x bilo tako

zapravo me kontaktirali oviiz prodavnice,
radi se o tome da je jedan artikal vec bio prodat koji sam nrucio (nije mi jasno kako,ako je bio u moju korpu) i da su moralida cekaju da im dostave drugi iz magacina.
posiljka danas poslata DHL-om tako da bi sutra trebala biti na adresu,eventualno prekosutra.

UFF

tako sto im se stanje u radnji ocigledno ne sinhronizuje u realnom vremenu sa bazom za online prodaju

PECA BMW

 nesto se sjebala mozila pa sam popizdeo i instaliro hrom , a ono govno ne pusta zvuk u 5.1   [doh]  sad mi explorer deluje kao dobra opcija !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !