Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: misa-pei poslato 28 Novembar, 2017, 22:54
A ja hidrocentralicu... Malu, za kuæu. Samo nemam potok na placu. Ovo s vetrom mi je mnogo kabasto, a kvari i pogled.
Ali ne treba potok... :D

megaidiot

pada sneg  [povracanje] a danas ne mogu da se javim na posao da sam bolestan

DraganPavlicevic

U saobraæajnoj dozvoli postoji podatak o te¾ini vozila; posle ugradnje duplih komandi, moj grande punto je te¾i 220kg! Naime, majstori u amss tvrde da se posle ugradnje duplih komandi auto toliko "ugojio"! Ko je ovde lud, pitam se sad? Ako sva ta gvo¾djurija te¾i vi¹e od tri kg, glavu dajem. I normalno, moram menjati saobraæajnu dozvolu.

Lazic


Hohštapler

E moj druze, na koliko kamiona ja malo malo menjam saobracajne zbog raznih gre¹ki nekog u SUPu..
®alio se ne ¾alio menjaæe¹ je svakako. Plati i re¹i, po¹tedi sebe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

brate gledao sam vas na raspodelama dozvola, koliko 300 vozila?

stalker92

Ja u avgustu odem na tehnièki da produ¾im registraciju na Jugu, sve super, auto praæka ispravan, ali eto imamo jedan mali problem, ne sla¾e se te¾ina na ploèici i u saobraæajnoj, i to za tipa 15kg. Reko je l me zajebavate, ne pogledaj, kad ono stvarno... A vadio sam novu saobraæajnu pre pola godine kad sam ga kupio i preveo.

Reko aj lepo recite koga treba ovde da poèastim i koliko, iz principa neæu da plaæam novu saobraæajnu za to sranje... Joj dru¾e ne smemo, elektronski sistem provere praæenje iluminati pièke materine nadziru nas, ispisa¹e mi uplatnice i sve, uplatio, odneo u SUP i jebiga, æeramo dalje :(

Biker-Boy

Ja sve mislim da to namerno rade, prave sebi biznis, prosto ne mogu da verujem da neko moze toliko biti nesposoban
I feel the need..... the need for speed !!!

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 30 Novembar, 2017, 14:27
Ja sve mislim da to namerno rade, prave sebi biznis, prosto ne mogu da verujem da neko moze toliko biti nesposoban

Nije nesposoban, nego ne odgovara za svoje gre¹ke. Kad dr¾avni slu¾benik pogre¹i u nekom dokumentu, ja moram da platim da se to ispravi. Tu je pravi problem.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mi¹ko_kolo

Ðoku bi' im platio!
  U dva navrata sam imao stuaciju sa njima: na jednom autu sam par godina zaredom menjao saobraæajnu jer sam hteo da pomerim registraciju sa 30. decembra. I odejednom, posle druge - treæe saobraæajne meni ¹alteru¹a ka¾e kako se ne sla¾u broj ¹asije u saobraæajnoj i reg. listu. I?! Pa kao, moraæete u SUP 29. da oni provere. Neæu ja sestro nigde, nego æete vi ovde da najebete jer u pro¹logodi¹njem i ovogodi¹njem listu nema razlike, a to ¹to je upisano u saobraæajnoj mo¾emo da proverimo ko je kucao, jer postoji potpis na peèatu! Zove ona preko slu¾bene linije ove u 29-om, ja ne mrdam od ¹altera, to traje i posle pola sata ona ka¾e: ukucala sam ono ¹to je u listu a ako ne¹to ne bude u redu - zvaæemo vas. Naravno da niko nije zvao.
  Drugi put, moja ¾ena vadila paso¹ posle svadbe, sutradan treba da predamo za australijsku vizu, kad pogre¹na jedna cifra u matiènom broju. I oni, kao, ok ali za par dana. Naravno, nas dvoje kao dve osice navalili: ¹upièkumaterinu, nema ni za par dana, ni sutra - sada! Za pola sata je bio novi paso¹. Ne ispravljen nego potpuno nov.  Naravno, za d¾!
Sve se de¹ava u SUP u Milana Rakiæa.

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 30 Novembar, 2017, 13:24
brate gledao sam vas na raspodelama dozvola, koliko 300 vozila?

Tu i tamo ;)
Ja kad sam ti rekao da smo najveci ti ne veruje¹ ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Citat: mareskin poslato 30 Novembar, 2017, 14:46
Nije nesposoban, nego ne odgovara za svoje gre¹ke. Kad dr¾avni slu¾benik pogre¹i u nekom dokumentu, ja moram da platim da se to ispravi. Tu je pravi problem.

Tacno tako.

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 30 Novembar, 2017, 15:12
Ðoku bi' im platio!
  U dva navrata sam imao stuaciju sa njima: na jednom autu sam par godina zaredom menjao saobraæajnu jer sam hteo da pomerim registraciju sa 30. decembra. I odejednom, posle druge - treæe saobraæajne meni ¹alteru¹a ka¾e kako se ne sla¾u broj ¹asije u saobraæajnoj i reg. listu. I?! Pa kao, moraæete u SUP 29. da oni provere. Neæu ja sestro nigde, nego æete vi ovde da najebete jer u pro¹logodi¹njem i ovogodi¹njem listu nema razlike, a to ¹to je upisano u saobraæajnoj mo¾emo da proverimo ko je kucao, jer postoji potpis na peèatu! Zove ona preko slu¾bene linije ove u 29-om, ja ne mrdam od ¹altera, to traje i posle pola sata ona ka¾e: ukucala sam ono ¹to je u listu a ako ne¹to ne bude u redu - zvaæemo vas. Naravno da niko nije zvao.
  Drugi put, moja ¾ena vadila paso¹ posle svadbe, sutradan treba da predamo za australijsku vizu, kad pogre¹na jedna cifra u matiènom broju. I oni, kao, ok ali za par dana. Naravno, nas dvoje kao dve osice navalili: ¹upièkumaterinu, nema ni za par dana, ni sutra - sada! Za pola sata je bio novi paso¹. Ne ispravljen nego potpuno nov.  Naravno, za d¾!
Sve se de¹ava u SUP u Milana Rakiæa.

Drago mi je da ste re¹ili, ali si ti onda prijatelju izuzetak :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: stalker92 poslato 30 Novembar, 2017, 14:25
Ja u avgustu odem na tehnièki da produ¾im registraciju na Jugu, sve super, auto praæka ispravan, ali eto imamo jedan mali problem, ne sla¾e se te¾ina na ploèici i u saobraæajnoj, i to za tipa 15kg. Reko je l me zajebavate, ne pogledaj, kad ono stvarno... A vadio sam novu saobraæajnu pre pola godine kad sam ga kupio i preveo.

Reko aj lepo recite koga treba ovde da poèastim i koliko, iz principa neæu da plaæam novu saobraæajnu za to sranje... Joj dru¾e ne smemo, elektronski sistem provere praæenje iluminati pièke materine nadziru nas, ispisa¹e mi uplatnice i sve, uplatio, odneo u SUP i jebiga, æeramo dalje :(
Te¹ko im bilo da malo zgazi na sajtnu za tih 15 kila... Ili da gurne rukom u vis da smanji...


@Mi¹ko:
Ja sam im nekoliko puta na to zvaæemo vas ako ne¹to ne bude u redu, davao pogre¹an broj telefona... :D Ako mogu oni da gre¹e, mogu i ja... ;D Ne znam da li su me ikad zvali... :D


@Mareskin:
Nije izuzetak, samo se ovi ubiju da uvale tebi...

mi¹ko_kolo

Zaboravio sam na situaciju kada mi je istekla prva lièna karta. De¹ava se 1993-e. U toku procedure ¹alteru¹a ka¾e kako moj matièni broj sa kr¹tenice i onaj koji oni imaju u kompjuteru nisu isti. Kako?! Umesto 2203... kod njih pi¹e 2202... I?! Pa, kao, problem je. Zabole me! To u kompjuteru su upisivali ¾ivi ljudi i uvek postoji verovatnoæa gre¹ke. Ja imam dokumenta koja potvrðuju koji je moj datum i mesec roðenja. I ne pada mi na pamet da vam ispravljam gre¹ke. Pravi liènu kartu! Napravi¹e oni ali vi¹e nemam prvobitni matièni veæ su poslednje tri cifre promenjene. Umesto 469 od tada je 413.

mrle

dvostruka licnost, znao sam cim sam te video prvi put

Lazic

'ladno si prvih 20 godina ¾ivota imao jedan matièni broj, od tada drugi... :o ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 22:52
'ladno si prvih 20 godina ¾ivota imao jedan matièni broj, od tada drugi... :o ;D
prvo je bio kolo misko, sada je misko kolo.

UFF

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 22:52
'ladno si prvih 20 godina ¾ivota imao jedan matièni broj, od tada drugi... :o ;D

[rofl]  to je moguce samo u Srbistanu

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 30 Novembar, 2017, 22:52
'ladno si prvih 20 godina ¾ivota imao jedan matièni broj, od tada drugi... :o ;D
23 godine. U radnoj knji¾ici sam tek 2016-e zamenio taj stari. U stvari su samo precrtali poslednje tri cifre, napisali nove i udarili peèat.