Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2017, 16:05
Ono kad te javni tuzilac zove i kaze da je vestak utvrdio da je razlika u potrazivanju 12000 dinara iako su trazili 85000 i da bi to trebalo da e plati te bi prekinuli krivicni postupak...a kaze ti da oni svejeno mogu da te dalje tuze za ostatak.....inace posto sam odbio da platim EPS-u struju koju je obracunao pokvareni sat oni su me tuzili za kradju.....iako sam im predlagao da im odmah plati razliku koja je realno bila oko 15000....dakle postoji racun...koji neces da platis....dakle osporavas ga a oni te optuze da si lopov....i na kraju vestak kaze da si ti u pravu ali oni i dalje mogu da potrazuju nesto sto im necu platiti nikad.... idemo dalje.....ceracemo se
A samo zato ¹to na svakom odgovornom radnom mestu u zemlji sedi debil iz neke stranke... Koji u 99% sluèajeva nema blage veze o poslu koji "radi"... Kad se setim jedno 3-4 puta sam sudijama bukvalno morao da crtam(pored zapisnika) mesto nezgode, inaèe bi ja bio kriv...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 27 Novembar, 2017, 16:12
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Novembar, 2017, 16:05
Ono kad te javni tuzilac zove i kaze da je vestak utvrdio da je razlika u potrazivanju 12000 dinara iako su trazili 85000 i da bi to trebalo da e plati te bi prekinuli krivicni postupak...a kaze ti da oni svejeno mogu da te dalje tuze za ostatak.....inace posto sam odbio da platim EPS-u struju koju je obracunao pokvareni sat oni su me tuzili za kradju.....iako sam im predlagao da im odmah plati razliku koja je realno bila oko 15000....dakle postoji racun...koji neces da platis....dakle osporavas ga a oni te optuze da si lopov....i na kraju vestak kaze da si ti u pravu ali oni i dalje mogu da potrazuju nesto sto im necu platiti nikad.... idemo dalje.....ceracemo se
A samo zato ¹to na svakom odgovornom radnom mestu u zemlji sedi debil iz neke stranke... Koji u 99% sluèajeva nema blage veze o poslu koji "radi"... Kad se setim jedno 3-4 puta sam sudijama bukvalno morao da crtam(pored zapisnika) mesto nezgode, inaèe bi ja bio kriv...

To je samo zato ¹to nema odgovornosti za ¹tetu koju napravi¹ kao dr¾avni slu¾benik.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

idanijel

Royal exspres, "brza" po¹ta,majko mila ¹abana... Pa biciklom da sam otisao do Sente stigao bi.

ninja66

Citat: idanijel poslato 27 Novembar, 2017, 17:09
Royal exspres, "brza" po¹ta,majko mila ¹abana... Pa biciklom da sam otisao do Sente stigao bi.
Nemoj tako, to je firma brata od onog cijeimenesmemopominjati. :)

Biker-Boy

Jel ima neka fima koja nije njihova, ili da nisu bar donekle upleteni, a i ako nije njhova firma, neko ce na prevaru da otvori firmu u njihovo ime i uzima milione  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

goranvojska

Citat: Biker-Boy poslato 27 Novembar, 2017, 19:37
Jel ima neka fima koja nije njihova, ili da nisu bar donekle upleteni, a i ako nije njhova firma, neko ce na prevaru da otvori firmu u njihovo ime i uzima milione  [rofl]
i ne placa porez....jbg

Bori¹a

cale mi se ukocio i vozim ga do bolnice, al hoce da zapali cigaru a nije poneo upaljac
ja uzmem ono sranje sto se ubada u 12v uticnicu, i kad se zagrejalo iskoci i ode pod sediste, ja u trenutku ne kapiram sta bi samo odjednom pocinje da mi gori nesto ispod sedista [rofl][rofl] ja kocim, izlazim ne kapiram odakle gori i sta [doh]

Lazic

Eee, da pu¹i¹ imao bi upaljaè... I nezapaljen auto... ;D

dzimika

Ja ne pusim pa uvek imam upaljac sa sobom :)

Lazic

Slobodna proizvodnja vatre je znaèajno evolutivno dostignuæe... ;D

mareskin

Citat: Biker-Boy poslato 27 Novembar, 2017, 19:37
Jel ima neka fima koja nije njihova, ili da nisu bar donekle upleteni, a i ako nije njhova firma, neko ce na prevaru da otvori firmu u njihovo ime i uzima milione  [rofl]

Misli¹ da ukrade liènu kartu? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 28 Novembar, 2017, 10:37
Slobodna proizvodnja vatre je znaèajno evolutivno dostignuæe... ;D

Æuti!!! To jo¹ nije oporezovano...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

misa-pei

Kako nije? Jedino ako trlja¹ drvce o drvce. ©ibice, upaljaèi, vozilo koje ima upaljaè, acc koji ga pokreæe - 20%.
Država je najveći neprijatelj naroda

mrle

u nekim dr¾avama Amerike mora¹ da plaæa¹ ako skuplja¹ ki¹nicu.
Nije tvoja.

mareskin

Citat: mrle poslato 28 Novembar, 2017, 16:44
u nekim dr¾avama Amerike mora¹ da plaæa¹ ako skuplja¹ ki¹nicu.
Nije tvoja.

A èija je?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Postavi vetrenjaèu da proizvodi struju pa da vidi¹ kod nas sta je zakon...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ninja66

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Novembar, 2017, 17:11
Postavi vetrenjaèu da proizvodi struju pa da vidi¹ kod nas sta je zakon...
Uskoro ce da kresnu i grejanje na topltne pumpe - rudna renta.

megaidiot

znam za pricu da su u vojvodini maltretirali coveka sto trosi opstinski vetar

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Novembar, 2017, 17:11
Postavi vetrenjaèu da proizvodi struju pa da vidi¹ kod nas sta je zakon...
U jednom periodu ¾ivota sam se ne¹to lo¾io da pravim vetrenjaèe... Kakva mo¹a...

misa-pei

A ja hidrocentralicu... Malu, za kuæu. Samo nemam potok na placu. Ovo s vetrom mi je mnogo kabasto, a kvari i pogled.
Država je najveći neprijatelj naroda