Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Citat: sremac poslato 11 Oktobar, 2017, 11:45
da , ali pogledaj negov auto, sponzori: NIS, MTS, GRAD PANÈEVO, jbg to mora da se odradi javnom blama¾om, ne verujem da je bilo ko od njih svojom voljom tu, nego jednostavno mora.

¹to se Sagmajstera tièe,  mene u domaæem ¹ampionatu da melju klnci sa 10x manjim budzetima bilo bi me stamota da se pojavim bilo gde u javnosti  prièam o sportu, on je za motokros ko krmaèa za konjièke trke !
Ma sprdaju se sa njim na trkama ceo zivot.

dzimika

Nas zakon o sponzorstvu je katastofalan, pogotovo za sponzora, ali ne bih mogao svoj obraz da prodam zarad malo para, mogao bih donekle da shvatim da su se prodali za ozbiljne pare ali za sicu ne shvatam

Lone Wolf

Ne verujete da to neko radi zbog para ili karijere a verujete li da to neko radi za d¾? I jo¹ on plati i ide busevima na podr¹ku i glasa za istog i taj ubedljivo pobedi?
Не може рај на земљи.

Ivicat

Citat: Hurricane poslato 11 Oktobar, 2017, 11:56
Citat: Lone Wolf poslato 11 Oktobar, 2017, 11:43
E jedino da èeka da ovaj ode pa da nastavi karijeru.
I saèuva obraz ovde na forumu i sl.
Ali to ne ide tako.

Alo zemo, ne lupaj, mogao sam i ja biti svasta u zivotu i trenutno imam neke prilike, ali boli me kurac, ja ne klecim nikom makar mi to bilo poslednje

O kretenski jutubu:

http: //youtu.be/1NV9DSykTbo?t=2m25s

misa-pei

Idealista je uvek bilo i biæe ih. Ja se divim svim onima koji su iskreno verovali u ne¹to (hri¹æanstvo, komunizam, demokratiju, pravdu, imali ideale...) i nisu ni¹ta za to dobili. Èak su i gubili materijalna dobra, uni¹tavali sopstveni ¾ivot (neretko i ¾ivote svojih porodica) i bili ubijani i proganjani jer veruju u ne¹to od gore nabrojanog.

A oni koji se prodaju za siæu, ¹to reèe D¾imika, ¹to menjaju partije sasvim razlièitih ideologija, za njih imam samo duboki prezir. Isti ti bi i "prijatelja" prodali za svoj sitni æar. To su osobe plitke, bez sopstvenog uverenja, osobe koje ne razlikuju ni dobro ni zlo. Vide samo sebe, samo svoj æar, samo svoju guzicu. Zato se trudim da se klonim takvih, da sa njima nemam nikakva kontakt.
Država je najveći neprijatelj naroda

megaidiot

sa partizanske strane familije, moja baba narodni heroj posle rata odbila da uzme veeeliku kucu na senjaku - "nismo se mi za to borili". zvuci suludo u danasnje vreme.
jebiga, da li bi mi bilo lakse da sam nasledio deo toga? verovatno, a sa druge strane kakvi smo, to bi se vec raskucilo, rasprodalo i uglavnom popilo.

misa-pei

Vidi¹, bez obzira ¹to "ne miri¹em" komunjare zbog naèina na koji su do¹li na vlast, onoga ¹to su èinili kada su do¹li i naèina na koji su vladali, za takve idealiste imam samo duboko po¹tovanje.
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 11 Oktobar, 2017, 13:56
sa partizanske strane familije, moja baba narodni heroj posle rata odbila da uzme veeeliku kucu na senjaku - "nismo se mi za to borili". zvuci suludo u danasnje vreme.
jebiga, da li bi mi bilo lakse da sam nasledio deo toga? verovatno, a sa druge strane kakvi smo, to bi se vec raskucilo, rasprodalo i uglavnom popilo.

Citat: misa-pei poslato 11 Oktobar, 2017, 04:44
Citat: Bori¹a poslato 11 Oktobar, 2017, 00:30
prosto, uclani se u sns
ja bih tako uradio da mi treba [yahoo]

Obraz, sine, obraz... A ¹ta vredi da prièam.

Ova dva posta me podsetise na cuvenog dedu koji je trebao da dobije stan kod duda u samom centru a on je rekao da nece vec da ce sam da pravi kucu i to na kredit, cela zenina plata je isla samo na kredite(do duse drugi standard u vreme komunjara zbog kojih ih on obozava, za 3god je sagradio ono sto u vreme ovih posle Tita jedva moze da okreci za to vreme), dok su drugi itekako uzimali a onda i sami pravili, on je ostavio stan koji bi u danasnje vreme vredeo mnogo :) Niko mu hvala rekao nije, uzeo je neko drugi vrlo verovatno kome je bio mozda i manje potreban ali je njemu obraz ostao cist i eto, danas se i njegov unuk ponosi njim :)

megaidiot

Citat: misa-pei poslato 11 Oktobar, 2017, 16:05za takve idealiste imam samo duboko po¹tovanje.
ma sama prica je super, plus kad vidis okolnosti: beda, pa rat, pa oslobodjenje, pa jednakost, sloboda, izgradnja - jako je tesko ne voleti tu pricu, u tom vremenu. ustvari su vise gajili veru u ljude nego u komunizam.
istovremeno, druga (ne-partizanska) polovina familije je izgubila sve sto su sticali generacijama i imali su potpuno drugi dozivljaj tog vremena.

mali_zmaj

Citat: Ivicat poslato 10 Oktobar, 2017, 21:53
Momak iz kluba gde trenira moj klinac ide na svetsko prvenstvo u karateu. Smestaj i klopa 1700e. Drzava placa 300e. Ostalo mora da nadje sam. Ej bre, milione trose na gluposti a ne mogu klincima da plate smestaj na svetskom prvenstvu.  [samoubistvo]

budala¹tina neopjevana!!!  kad su mene pitali ¹to nisi nastavio da se takmièi¹,poslije da se bavi¹ trenerskim poslom...,eto ovo je odgovor...  u najgorim ratnim godinama niti jedno takmièenje niti kotizaciju nisam platio,a ni kasnije moje kolege koje su se takmièile po italiji,maðarskoj,rusiji....  sad se sve ¾ivo plaæa,mora¹ imati plave i crvene rukavice,plavu i crvenu kacigu,suzpenzore,pièke materine po WKF-u.... ,a to ¹to im opada kvaliteta baziènog karatea to ni¹ta,izaðu u naselje,i dobiju batine,al bitno da je uzeo zlato negdje....  sad se iznervirah kad sam proèitao ovo!!!!
jin-jang

Ostoja

Jutro¹nji telefonski poziv...
Izgleda da putujem noæ petak/subota....
Ni¹ta od dolaska na roðendan, ma doæi æe Tina i sin na¹....
Do kurca... :( :( [nono]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

®ivote lutalico... :(

Bar æemo da te izogovaramo za medalju... ;D :-*

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic


UFF

zajebavas me?

a moja terasa pola dovrsena koja je cekala da se konacno vratis?

saljes mi majstora o svom trosku da zavrsi zapoceta sranja?  ccc


uspori malo, jebo strane pare kad ti zivot prodje i deca odrastose bez tebe dok ti kuci nisi jbt

Hurricane

 [rofl]

Joj a ti se sekiras za njega ne zbog terase  ;D

Ostoja brate pa ovako nema da te vole tamo, vrati se ne idi  [rofl]

UFF

pa ostavio na pola i otisao u nemacku, cekam mesecima da se vrati da zavrsi, sad se vratio i ode za rusiju  :wtf:

Lazic

Da sam znao kakva su deca u pubertetu, odavno bih zapalio da budem gastarbajter... ;D

Grof

Citat: Laziæ poslato 13 Oktobar, 2017, 09:50
Da sam znao kakva su deca u pubertetu, odavno bih zapalio da budem gastarbajter... ;D

Upravo o tome razmi¹ljam.... kako kamionske ture gde doðe¹ kuæi jednom u 6 meseci na tri dana uop¹te nisu lo¹e re¹enje :)

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...