Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Drugi tel u 2 mjeseca koji lomim. Pa jbt...

Ivicat

Koji sam kreten. Pre dva meseca izgubim jedan kljuc od auta, veceras drugi.  [doh]

bobangsxr

Citat: Boban_m poslato 16 Avgust, 2017, 20:26
Drugi tel u 2 mjeseca koji lomim. Pa jbt...

E zato Sam ja uzeo Cat S60 i nemam vise brige

dzimika

ja sam zato uzeo masku na aliju od $2 sa kojom tel izgleda kao CAT i do sada se pokazalo kao dobra investicija, pre neki dan dva puta mi pada na asfalt u roku od sat vremena, telefonu nista

K0le

Citat: Boban_m poslato 16 Avgust, 2017, 20:26
Drugi tel u 2 mjeseca koji lomim. Pa jbt...

Mjauknuo Z3 ?
ja ba¹ gledam neke oklope na aliju, znam da æu ga otkinuti negde ovako goli¹avog :D

Boban_m

A fino mi je baba govorila da ne citam previse. Pade tel sa vodokotlica na plocice i odeeee. Uzeo bih opet isti ali me mrzi da cekam 3 nedelje, pa cu nesto drugo.

Glava Dole


con3

Dokle vise da hejtuju motorcikliste i pisu neistinu.
http://www.blic.rs/vesti/hronika/tezak-sudar-u-valjevu-motociklista-povredio-sebe-i-dvojicu-ljudi-ispred-kioska-brze/ptvpbrx
Decku je izleteo punto na duplim trakama (vozac punta u alkoholisanom stanju,koliko sam cuo) to nigde nepise .

Boban_m

Citat: Boban_m poslato 16 Avgust, 2017, 23:05
A fino mi je baba govorila da ne citam previse. Pade tel sa vodokotlica na plocice i odeeee. Uzeo bih opet isti ali me mrzi da cekam 3 nedelje, pa cu nesto drugo.
Kupio Z4 [zvizdi]

UFF


dzimika

od jutros me krenulo bas
Idiot na skuteru koji ide u levoj traci skroz levo, doslo mi da ga oborim samo jer je idiot
a za kraj dana crko osigurac za svetla, samo sto sam navukao svu opremu i seo na motor shvatim da nema svetla, sreca u torbici raznih stvari a izmedju ostalog i spajalica :D

Lazic

Pre æe da se zapali nego ¹to æe da pregori... :D

UFF

a u kucistu osiguraca nemas rezervni?

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 16 Avgust, 2017, 22:45
ja sam zato uzeo masku na aliju od $2 sa kojom tel izgleda kao CAT i do sada se pokazalo kao dobra investicija, pre neki dan dva puta mi pada na asfalt u roku od sat vremena, telefonu nista

Daj link
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

#23494
lako je oboriti slabijeg. aj obori nekog na goldwingu. ¹ta te boli kurac kuda neko vozi, ako ti smeta obiði ga. mo¾da se nekome ne sviða kad ti vozi¹ po sred trake


nov bajs, star je 5 dana.... nekome ne treba dati ni bicikl!  ;D



ovaj je mator. ima celih skoro pa mesec dana....



ovaj se sav raspo, menjaè brlja stare koènice na ruku, al ne jebe niz stepenice boga oca ;D


monsterbnt

Kantijolo... Kineski delovi koje i kinez hteo da baci...
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: UFF poslato 23 Avgust, 2017, 08:11
a u kucistu osiguraca nemas rezervni?

Nema, ukupno 4 osiguraca ima

Lazic


PECA BMW

Citat: dzimika poslato 23 Avgust, 2017, 01:57
od jutros me krenulo bas
Idiot na skuteru koji ide u levoj traci skroz levo, doslo mi da ga oborim samo jer je idiot
a za kraj dana crko osigurac za svetla, samo sto sam navukao svu opremu i seo na motor shvatim da nema svetla, sreca u torbici raznih stvari a izmedju ostalog i spajalica :D

evo ti da imas :

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

nije lo¹ bajs al je lo¹e sklopljen. nut na spojci nije lepo stisnut. uva¾ili reklamaciju od 5 dana, poslaæe nov lanac. onaj zeleni ide niz stepenice i ni¹ta mu ne fali. al ima lo¹e koènice. diskovi na sajlu - kurac. plavi koèi za sve pare - hidraulika. dobar bajs ko¹ta par iljada evra....