Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mkt poslato 15 Jul, 2017, 02:33
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
lako je vama sto vozite moderne motore

ajde bre, oprasio bi ceo forum na offu a bogami i na asvaltu afrikom realno, nego ajd nema veze  [srednjiprst] [welcome] :o [hello] [hello] [hello]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Da bar ne znam kako vozi¹... ;D :-*




Citat: kosta66 poslato 14 Jul, 2017, 22:23
mmm zvuèi pucketavo ;D mogu da legnem, pa ih ¹pricam fla¹om bezina pa zipiæ... al ne znam koj da odaberem, dal nov il onaj lepi stari ¹to sam skoro dobio u poklon :)

inaèe ovaj na slici je 5 x 3 cma bez nogu. sa nogama oko 10 cma u preèniku. ovi normalni su ko buvice pored njega :)
Kostiæu to je mu¹ko jeb'o te... !!! Ti ne piju krv, biljo¾deri su... Ali jebu pa prave male, tako da injih tamanim... ;D



Citat: megaidiot poslato 14 Jul, 2017, 20:38
mene pcela ujela jutros za obraz, uletela na putu do posla, a da stanem nisam mogao jer su pored bili panduri pa bi i oni stali sa mnom, a dozvolu nemam.
Poku¹avam da te zamislim a da se ne nasmejem, n'uspevam... :o ;D :-*

megaidiot


UFF


Kostić


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF


Glava Dole


Kostić

opet æe to da ispadne kad zakuca¹ negde, bolje zameni taj ¹tap

Lazic

Ili da se preseli u ravnije krajeve... ;D



@Uff & Kostiæ:
Zar nema tu neki osiguraè da se to ne de¹ava...?

Kostić

ako beli prsten nije osiguraè, nego je zabo domaæinski. mo¾da je i ¹tap iskrivio

Lazic


Glava Dole

Jeste prsten osigurac, to zna svako ko je bar jednom u zivotu makar video kako se menja semering na viljusci :) Zaboo jako i popustilo od pritiska jbg...

UFF

iskrivio kurac
ucukao sve to nazad i problem solved
vozim vec dva dana kragujevac krusevac obrenovac novi sad bulja mi utrnula a jos nisam stigao ni ulje da dospem koje je iscurelo
i sve i dalje radi

Kostić

¹to ne bi radilo, al opasno je kad jedan ¹tap nema ulje a drugi ima. radila je i moja kriva vilju¹ka bez problema

UFF

opasno kurac
ulje iscurelo na 250km od bg
vozio sam ga pun gas nazad do kuce po dzombama i nista mi nije falilo

osim sto se abs palio pri najmanjem kocenju jer mi je desni disk bio dobro podmazan :D

Kostić

ja bi sipo ulje u taj ¹tap, a ti nemoj jer nije opasno.

UFF

neki menjaju gumu kad se probusi jer je opasno da im kako kazu izleti cep pri 200kmh
ja kad sam sa mazijem isao po moj motor u suboticu ne secam se da li je bio januar ili decembar ali bilo je do jaja hladno nadjoh u zadnjoj gumi sraf a nijedan vulkaznizer ne radi
i sta sad da dodjem do subotice opet u ponedeljak jer je tako bezbedno? to je za retardirane amerikance, samo uzeh srafciger i usrafih ga dobro unutra
do beograda vozio 240kmh koliko je mogla da ide i kod vulkanizera pravo u ponedeljak ujutru, evo obrijao glavu srafu i nista se desilo nije nit je izleteo a neki se plase da ce ziva guma koja iznitra formira cep da im izleti?  [facepalm]


sejfti frst zbog takvih debila i postoje natpisi na kesama ne stavljajte na glavu mogucnost od gusenja kao i ne susite kucnog ljubimca u mirotalasnoj itd


http://s14.postimg.org/xmndcp6b5/Image4146.jpg
http://s14.postimg.org/moc3uihpt/Image4149.jpg

Glava Dole

Ma sta bre opasno, moj desni pisa otkad sam kupio motor pa provereno jezdi 240(po satu, GPSu naravno manje), samo cvrsto korman u ruke i teraj :) dal se meni cini da je ko ladja jer nisam vozio nista novije sa boljim ogibljenjem il ovo moje krme lepo lezi bez ulja u desnom stapu vec 13 iljada... ko ce ga znati :)

A mene danas to sto sam posle 6+2 dana najzad seo na motor, sav srecan izaso iz taxija, bacio samo ranac, uzeo kljuceve i izleteo... upalio ko mina, krenem i srecom na vreme vidim da zadnju kocnicu nemam... primetio inace da je bila nesto meksa pre nego sto sam krenuo, ali radila je i kocila sasvim solidno... proverio ulje, falilo je, dolio sam... znam i gde pusta pa nisam tome pridavao paznje, bice da je tu od stajanja uspeo da uvuce vazduh, na onom sranjcu na koje se nabode crevo na pumpi kocnice :) vec sam nosio na varenje malo nakon sto sam kupio motor, ali ocigledno ne dovoljno dobro jer je oduvek filsovao po nesto malo... ali od tad tu kocnicu nisam ozracivao svakako nikad... vreme je da se i to resi, sutra cu da ozracim samo a posle trazim il to govance za crevo samo il ceo drugi klip, videcu :) Al pored rizicne prednje da vozim bez zadnje... neka fala, ne umem preko stotke, ne osecam se sigurno :)

Lazic


Kostić

ja vozio srada sa praznom prednjom vilju¹kom bez ulja, voblovo za sve pare zbog toga, nemo sam prednje diskove, ostrugo dva puta zadnje ploèice na po milimetra, i¹o na put sa obrijanom gumom pa se iscepala na dva dela, u kavasakiju imam ¹raf il ekser iz vojske, ene jo¹ stoji vozim se na 0.6 svaki treæi dan na pumpu da doduvam, vozim motor koji kako ka¾u poznavaoci i nije motor, pun gas. plus sam se preturio u sneg i zapalio ispred kuæe i vozio u 15 000 obrtaja od ¹tajge do kuæe bez lamele. i ¹ta æemo sad, a? m?

bravo za nas :)

ali ne valja kad jedan ¹tap ima ulje a drugi nema. bolje da nema ni jedan ili da imaju oba.