Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: Major poslato 24 Jun, 2017, 07:44
Kosta je u pravu.. nije kineska roba losa samo je razlika koliko novca si spreman da odvojis jer imas jako jako jeftino i lose i jako jeftino i malko manje lose kategorije koje su kod nas najzastupljenije, a naravno ima i kategoriju dultra mega kvalitetno ali mi nemamo tolike novce da platimo :D

Naravno, pa shiro je kinez... ali tu sam platio 5 i nesto i ne moze da se poredi s ovom, samo da nisam bio neiskusan i nisam uzeo XXL jer mi kao nova bila taman(a posle padala preko vidokruga kad se "razgazila" ) ne bi ni bilo potrebe da je menjam :) Nox takodje, nemam pojma iskreno ko njega prozivodi al prezadovoljan s obzirom na cenu, best buy definitivno... bitno da ima homologaciju sto garantuje da je prosla bar osnovne testove, sto se i u praksi pokazalo merodavno(sto se habanja i udobnosti tice), iznosena ihahaaaj i jos joj nista posebno ne fali :) Uzeti u ruku ovu i onu... pa kolika je razlika u ceni(7-8 puta) toliko je i u kvalitetu, ali bukvalno :) Evo, pogledajte razliku u viziru samo homologovana vs ova i sve je jasno :) kazem, nova je, velicina L i "nerazgazena" a bukvalno od shiro XXL koju sam kupio jer se zajebao je sira :) I o drugim stvarima u kvalitetu da ne govorim... i sad je opet stavio na glavu i ne vredi, i dalje se oseca blag kineski miris... a cela kada je plivala u sapunici, ribao sam do iznemoglosti, cak i sredstvom za odmascivanje motora pa posle samponom... al nebitno, sluzice po potrebi cisto zbog policije a voznja pazljiva naravno kao da je nema :) I nikad vise u zivotu ne uzimam nehomologovanu kacigu pa dzabe da mi je daju :)

! No longer available


megaidiot

Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2017, 17:49
ja u austriji kupim majicu za 2.99 a cena bilo nesto tipa 25e...kazu proslogodisnji logo hahaha
pre dve godine, u cetinjskoj kinez drzao radnju, izbacio majce sa natpisom 'srecna nova 2013' i niko ne kupuje.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: eclipse4 poslato 24 Jun, 2017, 17:49
ja u austriji kupim majicu za 2.99 a cena bilo nesto tipa 25e...kazu proslogodisnji logo hahaha
Kad si zastareo pa ne zna¹... ;D

mali_zmaj

Idioti koji se najavljuju da ce doci,ja se prilagodim,i na kraju se ne jave da nece doci,no ja im se javim preventivno, da utanacimo,i onda me obavjeste  o nedolasku...
jin-jang

El Jefe

Треба бити храбар човек па тако нешто ставити на главу. По овим нашим, наравно позитивним законима, кацига која нема хомологацију може да се продаје али не сме да се носи.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

SHIRO nije kinez, to je Spanska firma, nije vrh ali ima homologaciju i ispunjava standarde, bar onaj minimum, mada, kao i mnoge druge firme, moguce je da imaju fabriku u Kini, ali proizvodnja je pod Spanskim okom i ima kvalitet.
http://shirohelmet.com/en

Milose, realno, sta si ocekivao za 1200 din?? za te pare samo sranje moze da bude
I feel the need..... the need for speed !!!

misa-pei

Koliko sam gledao SHIRO, ima neobièan kalup, nema delova za nju (vizira), a nije lo¹a. Kupio sam je mom kumèetu, spasla mu je ¾ivot. Popila je ozbiljan udarac i lepo suljanje. Mali ostao neo¹teæen. Polomio ruku, ¹to nema veze s kacigom :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

dzimika

A opet drugar za malo stradao sa najboljim shiro modelom, bio u komi nekoliko nedelja, direktan udarac u kacigu, kazu da se raspala kao da je od najobicnije plastike

mrle

pa kada nije nosio jednu na laktu.


@misa

megaidiot

zncai te CNCD su za laktove, plus dzudo protektori za kolena i dojaja

DebeliZmaj

nije bas izbacilo iz takta al malo smorilo jeste
... od moje gajbe ka mojima ... nesto tandrknulo
i izgubih servo, upali se lampica akumulatora i
ona za temp pade na hladno al upali crveno ...
ok ... dakle altenator ne puni i neki kais je izgleda
lagano sa sva 4 dogegah se do kuce ... doci ce
drugar pogleda .. ako je samo kais super ako ne
stoji do vikenda sledeceg... nemam snage se jurim
sad sa njim .. :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Samo je kai¹, ali ako ti napaja pumpu za vodu pozdravi se sa agregatom... :( Osim ako nisi vozio manje od 10 minuta tako...

DebeliZmaj

naravno da sam vozio manje od 10 min ...
i isao jako polako ... i kad stojim stajao u ladovini ...
nemo brinesh...
koliko je gledao drugar, a bez da skidam poklopce motora,
spala je jedna remenica, dakle ceka se petak dodje drugar
slepom po njega...

lepa stvar je da od juche motor KONACNO ima i ram za tablicu
i tablicu i jebenu prvu pomoc .. :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Sad jo¹ samo da poène sezona pa da se vozi¹... ;D

DebeliZmaj

sezona pocela odavno ...
èekam samo lekarka ka¾e u sredu
da je ok oko za moped i teram za
vikend :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

klima .. pichi na ne bas prijatnih 22 ...
al daljinac mina metar ipo od mene ...
ne mogu dohvatim...
qq ... cu se ukocim ispod nje
a uskoro kraj radnog vremena...
muko moja ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Kupi telefon sa IR senzorom ko sto ima moj LG G2 :) Kad se setim mature, majko moja [rofl] Jos u fabrickom softveru podrzavao sve njihove philipse, svi bili isti a bilo ih po 4 na svakom zidu... konobari su setali sa daljinskim, na kraju pretili da ce da nas izbace sa mature koliko smo se sprdali... ovaj kaze vecera, smanje muziku, mi odvrnemo TV do daske, moj telefon setao od ruke do ruke ovi nisu znali na koju foru, mislili pokvareno nesto [rofl] [rofl] [rofl] Kad provalili umalo nas nisu izbacili :)