Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

rado bi ti reko ¹ta mene lo¾i, no ne smem.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

koliko èovek treba nisko da padne, pa da se zaposli kao komunalni reketa¹ i da napi¹e kaznu za motor koji ne smeta, a da ne zna gde motor sme da se parkira. toliko nisko, da ga neko upuca, zgazi kolima na pe¹aèkom, da mu padne cigla sa doma zdravlja na glavu, a da porðe¹ pored njega, kao pored neprijatelja. neprijatelju bi mo¾a i pomogo, ovom jok. jo¹ bi likovao.  imali to, ne mogu da ka¾em taj jel, jer to ne mo¾e da bude èovek, karakter?

jebanje èoveka u svest nije dobra navika.

Kostić

ja parkiram motor na trotoar uz znak, tu ga ve¾em. do kolovoza ima triespet èetres santima, a tamo do livade ima metaripo i vi¹e. tako stajem, da majke sa kolicima, ne izlaze uz asfalt, pa da ih odnese bus, jer je traka uska. ovaj narod, evo jutros ba¹ gledam, ne ide tu gde mu je sigurnije, nego uz trotoar, pa neko zapne o ogledalo, neko si¹e na safalt pa se vrati. realno, ne treba mi da se èudimo, ¹to imamo te komunalne le¹inare. od deset ljudi, jedan proðe tamo gde mu je sigurno i ¹iroko, a devet ljudi udara u ogledalo i èeka da ga neko o¹amari na sfaltu.

sad ja, da bi za¹titio svoje ogledalo, treba da stanem tako, da ona veæina pogine i da me boli kurac, a majke sa kolicima da me psuju. mada i od njih, jedna ide na ulicu, a devet gde treba. èudno.

Slaninar

Puno bolida ima, barem u NS & okolini. Neverovatna koncentracija i kombinacija kretenizma i bahatosti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

trik ove memorije u tome da, með ovima ¹to zapnu o ogledalo ima i onih, koji se naljute i psuju, onaj fazon, koj æe kurac ovo tu, ovo je samo na¹e. e, takvi odu u te komunalne le¹inare, taj tip karaktera. karakter koji ne raspoznaje dobro i zlo. glup karakter. karakter koji prvo sudi, a ne vidi dalje od nosa.

Kostić

bajdvej, iznervirao me je mrle sa svojom prièom o kazni i pitanju gde sme da se parkira. meni bi verovatno tako skoèio ¾ivac, da bi me uapsila milicija, jer bi im sekirom izlupao auto, gde ga vidim da je nepropisno parkirao.

ЯЭВОЛУТИОН

parkira se u dvoriste ili u garazu....isto kao i kola....ne vidim problem

koment in DZ style
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

sef koji danas kaze od ponedeljka regularno radno vreme od 7 do 7 [samoubistvo]

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 29 Oktobar, 2016, 21:09
sef koji danas kaze od ponedeljka regularno radno vreme od 7 do 7 [samoubistvo]

sta ti je tu cudno ? u ovom preijodu to krece po svim privatnim firmama , treba odraditi sve one slobodne dane oko nove godine ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Citat: kosta66 poslato 29 Oktobar, 2016, 09:43
koliko èovek treba nisko da padne, pa da se zaposli kao komunalni reketa¹ i da napi¹e kaznu za motor koji ne smeta, a da ne zna gde motor sme da se parkira. toliko nisko, da ga neko upuca, zgazi kolima na pe¹aèkom, da mu padne cigla sa doma zdravlja na glavu, a da porðe¹ pored njega, kao pored neprijatelja. neprijatelju bi mo¾a i pomogo, ovom jok. jo¹ bi likovao.  imali to, ne mogu da ka¾em taj jel, jer to ne mo¾e da bude èovek, karakter?

jebanje èoveka u svest nije dobra navika.

I opet da se ponovim. Nabasace ne nekog penzionera, bivseg vojnog/policijskog oficira, ne daj boze bivseg UDBasa. Tako sa sobom uvek nose prangije. Ima da ih izbusi ko svajcarski sira :P

bigbad86

Citat: Bori¹a poslato 29 Oktobar, 2016, 21:09
sef koji danas kaze od ponedeljka regularno radno vreme od 7 do 7 [samoubistvo]

Kolko dana u nedelji?

Lazic


Gavrolini

Pa sta se bunis , jbt pa premijer radi duplo vise od tebe.

UFF

Citat: Laziæ poslato 29 Oktobar, 2016, 22:05
8

priznaj da si ovo napisao namerno jer zelis da ti odogvore kako zalzuzujes  [rofl]

Bori¹a

Citat: PECA BMW poslato 29 Oktobar, 2016, 21:44
sta ti je tu cudno ? u ovom preijodu to krece po svim privatnim firmama , treba odraditi sve one slobodne dane oko nove godine ...

radim na crno, nisu mi placeni slobodni dani [rofl] [rofl]

Citat: bigbad86 poslato 29 Oktobar, 2016, 21:56
Kolko dana u nedelji?

5, subota do 2 [yahoo]


PECA BMW

ja crni borisa .... normalno je da radis na crno , a naravno je da nisu placeni jer su slobodni ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

niko me ne tera [rofl] mogu da odustanem sutra ;)

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 29 Oktobar, 2016, 22:35
niko me ne tera [rofl] mogu da odustanem sutra ;)

jedina prednost rada na crno .. !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Ja radim ¹est dana nedeljno po ¹est sati. Tri varijante, od 9 do 15, od 12 do 18 i od 15 do 21. K'o trudnica :P I ne radim na crno, prvi put u ¾ivotu :D Jo¹ samo kad bih imao jo¹ jedan slobodan dan, ne bih nikada menjao posao  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D