Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 23 Septembar, 2016, 10:39
puèe jutros sajla od kvaèila. lagano u prvoj se vratim kuæi, uzmem ¾enin busplus, stavim svoju fotku i na tramvaj...


Ima li neko sajlu?
Znam da mo¾e da se skine, odnese, napravi, vrati... Po¹to sam lenjivac, ja bih odmah skinuo i stavio novu.
Ne zna Marko da vozi bez kvaèilaaaaa... :P :D :-*

stilgar

@mrle
Imam ja novu iz louisa placena 16.99 evra za er5   neznam dal odgovara duzina al jeftinije ti da je napravis. Pitanje je samo koja duze traje.

mrle

Citat: stilgar poslato 23 Septembar, 2016, 12:33
@mrle
Imam ja novu iz louisa placena 16.99 evra za er5   neznam dal odgovara duzina al jeftinije ti da je napravis. Pitanje je samo koja duze traje.

zvao sam ove u Dr.Ivana Ribara, rade sutra 9-14h, ko¹taæe 1000-1500, znaæe kada je vide. Ako neko zna da li pasuje ta tvoja?

mali_zmaj

Milo¹e ili ti je zveknuo koèioni,ili ¹ta..,zamjeni sisicu,naruèi set za reparaciju koèionog cilindra,novo ulje,pardon teènost,podma¾i sajle...,¹to bi se reklo odradi ih od A-®....,i rje¹i problem...,koènice i gume su bog i batina... et ja bih to tako,svakako je sezona pri kraju,ima¹ vremena za sve....
jin-jang

stilgar

Citat: mrle poslato 23 Septembar, 2016, 12:42
Citat: stilgar poslato 23 Septembar, 2016, 12:33
@mrle
Imam ja novu iz louisa placena 16.99 evra za er5   neznam dal odgovara duzina al jeftinije ti da je napravis. Pitanje je samo koja duze traje.

zvao sam ove u Dr.Ivana Ribara, rade sutra 9-14h, ko¹taæe 1000-1500, znaæe kada je vide. Ako neko zna da li pasuje ta tvoja?
https://www.louis.de/en/artikel/clutch-cable-in-original-lenght/10037400?list=220912366
evo pa pogledaj na sajtu, ne menja sliku kad izaberes zzr-a, al najbolje da se proba tj kad bih video tvoju ja bi znao dal je ko moja.



Darko


*zeka*

Ne pasuje od ER-a na tvoj, razlikuju se sifre  sajle sto znaci da nije ista.

Stefano-89

Ima cir da dobijem koliko me pojede ovaj motor sta god daa uradim jebe me paljenje odradio reparaciju karba promenio kabal za svecicu i dalje nista,danas sam se ceo dan skidao kacio gledao sta moze i opet nista,mislim da cu da ga zapalim ako ne provalim sta je prodje mi celo leto u popravkama nisam ni metar dana spojio da ga vozim..sutra ga ide do ovog sto je radio reparaciju da vidi dal je opet do karba nesto..samo me buni sto se upali i ugasi dao ja gas ili ne.

Joker

Otisao mi MyBook externi hard.. 2Tb serija i fimova mi otislo niz vodu... Boli me uvo za to, nego ne znam gde sam stao sa serijama..  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Jebeni taksista u jebenom stilu koji prica telefonom i ne gleda da li ima nekog, prvo mi izleti i naravno zadnji tocak kliza, pa onda ide na mene dok sam bio pored njega

Glava Dole

Opstina i licna karta, poludeo sam... da im neko baci bombu i da ne zali...
Cekao od 7 i nesto jutros, na red stigao tek u pola 1, otpale mi noge, smorio se ko ciganski sapun...
Jedna krenula da radi u 8, prva stranka bila kod nje do pola 9... druga pocel atek u 8:40, u pola 10 odmah pauza... bitno da su na pauzu otisle u minut a umesto u 10 otkljucale vrata i pocele da rade tek u 10:25, svi lude ispred... a vuku se, opusteno, lagano, po 20-25min otprilike po stranci, guzva, svi nervozni... znaci neverovatno, treba da odvojis ceo dan da bi te uslikali, popunili par podataka, slikali za minut i pustili to na stampu... a ono online zakazivanje kod nas tek kurcu ne vredi, to nisam ni pokusavao, vratili su nekoliko njih tako... a jos i zakazu tek za 15ak dana uglavnom kako cujem po prici a meni bi dotle istekla i ukinuli bi racun... al dobro, zivce sam izgubio al zavrsio najzad... deda od 90god koji je imao trajnu ceka za novu, jedva prica i kaze dok ja stignem na red promenice mi se licni opis, mogu da me slikaju samo za spomenik [rofl]

Stefano-89

Citat: Milos96 poslato 26 Septembar, 2016, 23:18
Opstina i licna karta, poludeo sam... da im neko baci bombu i da ne zali...
deda od 90god koji je imao trajnu ceka za novu, jedva prica i kaze dok ja stignem na red promenice mi se licni opis, mogu da me slikaju samo za spomenik [rofl]
HAhahahahahahahhahaahahhah za spomenik :D :D

UFF

Citat: Joker poslato 26 Septembar, 2016, 21:30
Otisao mi MyBook externi hard.. 2Tb serija i fimova mi otislo niz vodu... Boli me uvo za to, nego ne znam gde sam stao sa serijama..  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

zato i kazem da treba cekati da se zavrsi cela serija pa je pogledas od pocetka do kraja iz cuga ko covek, jebo sranja na kasicicu zaboravis sta si gledao do sledece seozne

jedino sto moras da nadjes sta drugo da gledas u medjuvremenu dok se sve ne pozavrsavaju


ps. donesi taj disk da probam da ti spasim podatke ili bar do koje si epizode stigao (kao znas da je crko?)

Nadalina

Citat: Joker poslato 26 Septembar, 2016, 21:30
Otisao mi MyBook externi hard.. 2Tb serija i fimova mi otislo niz vodu... Boli me uvo za to, nego ne znam gde sam stao sa serijama..  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

Skini app TV Show Time - i stikliras sve sto si odgledao! ;D
Dzukela u podznaku

Nadalina

Koliko neki ljudi glavu imaju samo kako bi isli kod frizera... vec drugi put parkiraju bukvalno na vrata... hocu im napisati obavestenje da svaki sledeci koji parkira tu moze odmah i da zakaze kod limara...


Dzukela u podznaku

mi¹ko_kolo


perlx

Sta bi tek bilo da nemas rampu na ulazu  [rofl]

DebeliZmaj

imperator: izduvaj im gumu na ventil .. posle 3-4-5 puta uzmi onaj alat pa posle ispustaja gume skini ventil unutrashnji .. smorice se
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

zmaju ovo nije u tvom stilu,vise sam verova da ces joj predloziti da mu stavi password na centralnoj bravi ili ubaciti skriptu pod haubu zabaguje odnosno da mu iscupa ram memoriju iz motora....da ga prijavi kao pedofila?osiguranjce? ....de ode onaj stari zmaj.....sve si se nesto raznezio  [rofl]

DebeliZmaj

ja sam taman ocekivo da krenesh da nam kukakas kako je kriza i koliko je skupo kad krenu deca u skolu i bla bla bla ...

( http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,6733.msg735588.html#msg735588 )

ili baljezganje neko o izbetoniranom dvoristu ...  da ne jurim link ..
ali sve je ok moguce da se ne secam dobro ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell