Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..morao bi bar 10 dana da de¾uram, jer je to neka frekvencija otprilike..

jedino godi¹nji odmor da uzmem i da danju spavam a noæu èekam..

Gavrolini


BOKYBOY

E iznervira me ovaj citat o bahatim motoristima... a moze i kao nova tema pa da malo polemisemo...:P



"Stalno slusamo "NASI VOZACI NEMAJU NAVIKU DA OCEKUJU BAJKERA I NE PAZE NA NJIH".
Razmisljamo svi puno o tome i ovom prilikom trazimo od vas da postavite sebi sledeca pitanja i na njih odgovorite ISKRENO:

1. Da li se "PROVLACITE" ili se cak vozite izmedju kolona na auto putu?
2. Da li ikada pogledate na cajger KOJOM SE BRZINOM ZAPRAVO KRECETE i da li se krecete brzinom koja je po saobracajnim propisima dozvoljena?
3. Da li znate KOLIKO JE OGRANICENJE BRZINE u naseljenom i van naseljenog mesta i na auto putu?
4. Da li drzite propisno odstojanje BAS UVEK?
5. Da li UVEK prilagodjavate brzinu uslovima u saobracaju?
6. Da li ponekad zavrcete rucicu gasa radi adrenalina na saobracajnicama na kojima ima jos ucesnika u saobracaju?
7. Da li ste vecinu vremena na magistalnom putu zapravo u "preticanju"?
...
I poslednje pitanje:
8. DA LI ZAISTA MISLITE DA NEKO UOPSTE MOZE DA VAS VIDI AKO NE POSTUJETE PRAVILA U SAOBRACAJU?
...
Ne ocekujte da vas neko vidi.
JEDNOM VAS NECE VIDETI, a toliko je dovoljno.
Ne ocekujte da neko pazi umesto vas, pazite sami.
NE POMAZU AUSPUSI, NE POMAZE KILOMETRAZA koju ste do tada presli.
Tada se nadamo da vam je samo Bog u pomoci.
Cuvajte se a ostali ce vam samo jos malo pomoci u tome!"

Lazic

1. da
2. retko
3. zabole me
4. nikad
5. nikad
6. uvek
7. uvek
7+1. naravno pizda im materina æorava... ;D


@Uragan:
Vozi na plin, jebote... :D

BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 14:15
1. da
2. retko
3. zabole me
4. nikad
5. nikad
6. uveo
7. uvek
7+1. naravno pizda im materina æorava... ;D

...tema moze u stare, Laki objasnio...  [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

Citat: hurricane poslato 26 Maj, 2016, 13:38
..morao bi bar 10 dana da de¾uram, jer je to neka frekvencija otprilike..

jedino godi¹nji odmor da uzmem i da danju spavam a noæu èekam..

Pa eto , nas 10-ak po jedno dezurstvo i vatamo ga ;) ili 5 po dva dezurstva...
Proberes po forumu 5,6,7 zajebanih i eto igranke ;)

DebeliZmaj

ako postavish mrezicu da ne mogu kroz
otvor za dolivanje busice ti dole tank
bar sam ja tako u vojsci uzimao gorivo .. safciger
i udri dole ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

Citat: Gavrolini poslato 26 Maj, 2016, 13:50
Spavaj u autu koju noc.

..jedva i sedim u njemu a kamoli da spavam, ne obaraju mu se sedi¹ta...

ideja mi je za sada da spavam na terasi, II sprat nije problem, mekano je za doskok,

a na vratanca da stavim onaj alarm za bajseve i motore ¹to ima magnet na sebi, pa kad otvori da me probudi..

ili da parkiram neèiji auto u blizini pa u njemu da kuntam..

a da bi ubrzao situaciju parkiram Giæju na neki mraèniji deo parkinga, tome neæe odoleti..

DebeliZmaj

joj ... pa neko uzme vazdusharu
ili pasuljau i jebucka te celu noc :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

..  ;D ne reaguje na zvuk, mora da se prodrma da bi se aktivirao..

ovaj imam, ali se ne¹to pokvario, mora da ga otvorim:

http://i.imgur.com/M80Nd56.jpg

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 26 Maj, 2016, 14:19
Citat: Laziæ poslato 26 Maj, 2016, 14:15
1. da
2. retko
3. zabole me
4. nikad
5. nikad
6. uvek
7. uvek
7+1. naravno pizda im materina æorava... ;D

...tema moze u stare, Laki objasnio...  [rofl] [rofl] [rofl]

:-* [srce] [ljubav] :-[

Ma idi uvek mi nagaze ¾ivac sa takvim nebulozama, ne bih ni vozio motor da moram da glumim da sam auto... :o ;D

penzos

Brate, to kada zapi¹ti - oni tutanj. Nema ¹anse da ih stigne¹. I to je ok. Kupi¹ otpusni prkidaè i montira¹ ga ispod poklopca. A vezu do tebe se snaði, jbg, razvuci ¾icu  ;D Pa im lepo do¹eta¹ i objasni¹ da to nije lepo ¹to rade  [andjeo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


Hurricane

..neæe ovi u firmi da ugrade plin, ka¾u gorivo im nikad nije bilo jeftinije a sa plinom stalno kod majstora, imali su ranije..

Lazic

Gorivo im nikad nije bilo jeftinije i pored kraðe ??? Mislim da treba da poène¹ da presipa¹ u motor... ;D I jebe¹ te stare plinske ureðaje, Pikasa vozim veæ 50.000, nisam ni filter zamenio, pali radi ide... ;D

Hohštapler

Iskreno, nemoj nikog loviti, mo¾e¹ samo da najebe¹.
Ako se veæ ovim tvojima jebe za gorivo ¹to sebi da pravi¹ probleme?
Murija i da ih nahvata ¹teta je ispod 3-4 hiljade, a ti da mu samo ¹amar lupi¹ (aj sad reci da oæe¹ samo da poprièate) dobije¹ bra¹o kriviènu. Nije vredno.
I poèni da èasti¹ CBRa ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

TEEfqd

#19077
1. Da li se "PROVLACITE" ili se cak vozite izmedju kolona na auto putu?    Gotovo uvek, to je 0 rizik pod uslovom da nema mesta da se automobil prestroji iz jedne u drugu traku i time isece put.
2. Da li ikada pogledate na cajger KOJOM SE BRZINOM ZAPRAVO KRECETE i da li se krecete brzinom koja je po saobracajnim propisima dozvoljena? Ne gledam na cajger jer nije bezbedno da blejis u cajger, gledam na put. Kretanje propisanom brzinom je ravno samoubistvu.
3. Da li znate KOLIKO JE OGRANICENJE BRZINE u naseljenom i van naseljenog mesta i na auto putu? Znam za ogranicenja i ne postujem ih. Vozim onako kako treba da se vozi, bilo da li je brze od tog ogranicenja ili sporije.
4. Da li drzite propisno odstojanje BAS UVEK? Ako pod propisano odstojanje podrazumevamo to da se ja osecam bezbedno onda da.
5. Da li UVEK prilagodjavate brzinu uslovima u saobracaju? Prilagodjavam brzinu time koliko se ja licno osecam komforno.
6. Da li ponekad zavrcete rucicu gasa radi adrenalina na saobracajnicama na kojima ima jos ucesnika u saobracaju? Da, ali ne rizikujem.
7. Da li ste vecinu vremena na magistalnom putu zapravo u "preticanju"? Zavisi.
...

I poslednje pitanje:
8. DA LI ZAISTA MISLITE DA NEKO UOPSTE MOZE DA VAS VIDI AKO NE POSTUJETE PRAVILA U SAOBRACAJU? Da, jer su pravila kurac.



bigbad86

Brate nisi trebo crvena slova, jedva procitah :)

TEEfqd