Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Kalesin poslato 25 Januar, 2015, 00:48
A sta me je danas (jutros u 8 ) izbacilo iz takta...debili koji kao bikovi na brvnu izigravaju ne znam ni ja sta i trube mi u ulici pod prozorom jer im je tesko da jedan ubaci u rikverc i pusti onog sto je presao vise od pola ulice da prodje...jebem ti budaletine...

Kad nema¹ neke stare saksije na prozoru...;D

Hohštapler

 ...postoji nebeska pravda.
sve se vrati.
ne mora¹ da veruje¹,  al kad do¾ivi¹ shvati¹.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


UFF

gvozden je jedan od retkih moralnih i postenih ljudi koje znam...
kad razmislim sve bre sto je severno i po malo istocno od bg dobri ljudi....

gvozden, havarisani, andjelo.... gasa... jes da nije majstor al je dobar :D

balcan girl

ajdeee a mi juzno a???? mi nismo dobri ljudi jel? sta koje pièke materine??? :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Januar, 2015, 02:36
ajdeee a mi juzno a???? mi nismo dobri ljudi jel? sta koje pièke materine??? :D :D :P

Tako je balcan. Mi smo pristojni, uètivi i lepo vaspitani!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

bogami kalesin, ti treba klinca da nauèi¹ ne samo da odr¾ava ravnote¾u, nego i kako da zajebe pandure i pobegne bezbedno, jer, kako stvari stoje, Majka zorana i onaj ¹to jo¹ ne ume da se obrije, su uzeli na zub, ne samo auto ¹kole, nego i one koji nemaju dozvolu, pa æe shodno tom jako velikom i nebezbednom prekr¹aju, da oduzimaju vozila, èitaj otimaju imovinu, jer je vozilo kao i vatreno oru¾je, oru¾je u rukama piajnaca i tih bez dozvole. kad ga nauèi¹ da uspe¹no odmagli uz srednji prst, al bezbedno, da se ne zalomi, onda si mu saèuvala ¾ivot. uz to, treba i da ga nauèi¹ da razlikuje pendure od normalnog sveta na ulici i da staje na pe¹aæki, da ne divlja tamo gde se ne divlja i svemu onome, ¹to ni jedna auto ¹kola pa ni Majka zorana lièno, nikad neæe da ga nauèe, jer oni od toga nemaju pare u kasu.


Kostić

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Januar, 2015, 00:56
...postoji nebeska pravda.
sve se vrati.
ne mora¹ da veruje¹,  al kad do¾ivi¹ shvati¹.


ne postoji pravda. ni nebeska ni ovozemaljska. pravda je samo materijal za pravljenje filmova. ne postoji ni karma, postoji samo sreæa i pogre¹an trenutak. za ovozemaljski ¾ivot ti trebaju samo pare, jer pare kupuju i nebesko i podzemno. ako ih nema¹, sreæa ti uspe¹no okrene leða, osim u retkim sluèajevima, kad je pogre¹an trenutak zauzet ugabljenim plenom.

MIGE


Slaninar

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 02:57
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Januar, 2015, 00:56
...postoji nebeska pravda.
sve se vrati.
ne mora¹ da veruje¹,  al kad do¾ivi¹ shvati¹.


ne postoji pravda. ni nebeska ni ovozemaljska. pravda je samo materijal za pravljenje filmova. ne postoji ni karma, postoji samo sreæa i pogre¹an trenutak. za ovozemaljski ¾ivot ti trebaju samo pare, jer pare kupuju i nebesko i podzemno. ako ih nema¹, sreæa ti uspe¹no okrene leða, osim u retkim sluèajevima, kad je pogre¹an trenutak zauzet ugabljenim plenom.

Verujem da postoji karma i da sve vremenom doðe na svoje. Moja baba je govorila: "sve ¹to radi¹, sebi radi¹". I tako je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

...ne znam za karmu, ja volim sarmu....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kostić

sve je to ok, ali kad dobar èovek umre pre vremena, ljudi ka¾u, eto, i bog bira ili ni bog neæe lo¹e. sa druge strane, kad lo¹ èovek umre pre vremena, ljudi ka¾u, bog ga je kaznio i tako dalje. ja verujem da postoji sreæa i nesreæa i da ne postoji matematika, koja to mo¾e da izraèuna unapred. mnogi, koji su za ¾ivota bili lo¹i ljudi, umrli su od starosti, a da im ni¹ta nije falilo, osim mo¾da napad savesti. ali to im nije smetalo da za ¾ivota unesreæuju druge, a da svoj ¾ivot lepo pro¾ive.

ako ta karma postoi, za¹to milioni ljudi ¹irom sveta stradaju? ma da li je moguæe da su svi ti ljudi ne¹to lo¹e uradili za ¾ivota, pa stradali? jedna ¾enska je kao mala, ukrala tre¹nju sa tezge na pijaci. posle recimo dvaes godina, dobije rak. jel to lo¹a karma?

na svetu postoje dobri i lo¹i ljudi. po prirodi svi ljudi su lo¹i, ali ono ¹to mi imamo nas izdvaja, a to je razum i intelekt, koji nam tu na¹u lo¹ost potisnu, jer nauèimo ¹ta je dobro, a ¹ta ne, ali je ne obri¹u. ona je zauvek prisutna i nikad se ne zna, kad mo¾e da iskoèi i zajebe razum.

verovati u ne¹to je dobra stvar. ako je to ne¹to dobro, naravno. tako èovek mo¾e ceo ¾ivot da ¾ivi u nesreæi i da se te¹i da postoji to ne¹to. dal je karma, dal je bog, dal je ovo dal je ono.

Hohštapler

...¹to bi reko Njanja "¹to zraèi¹ to privlaèi¹".
Ja to vidim i do¾ivljavam svaki dan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 11:45
kad lo¹ èovek umre pre vremena, ljudi ka¾u, bog ga je kaznio i tako dalje.
A ja sam cuo ono >>o pokojniku sve najlepse<<

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 11:45
sve je to ok, ali kad dobar èovek umre pre vremena, ljudi ka¾u, eto, i bog bira ili ni bog neæe lo¹e. sa druge strane, kad lo¹ èovek umre pre vremena, ljudi ka¾u, bog ga je kaznio i tako dalje. ja verujem da postoji sreæa i nesreæa i da ne postoji matematika, koja to mo¾e da izraèuna unapred. mnogi, koji su za ¾ivota bili lo¹i ljudi, umrli su od starosti, a da im ni¹ta nije falilo, osim mo¾da napad savesti. ali to im nije smetalo da za ¾ivota unesreæuju druge, a da svoj ¾ivot lepo pro¾ive.

ako ta karma postoi, za¹to milioni ljudi ¹irom sveta stradaju? ma da li je moguæe da su svi ti ljudi ne¹to lo¹e uradili za ¾ivota, pa stradali? jedna ¾enska je kao mala, ukrala tre¹nju sa tezge na pijaci. posle recimo dvaes godina, dobije rak. jel to lo¹a karma?

na svetu postoje dobri i lo¹i ljudi. po prirodi svi ljudi su lo¹i, ali ono ¹to mi imamo nas izdvaja, a to je razum i intelekt, koji nam tu na¹u lo¹ost potisnu, jer nauèimo ¹ta je dobro, a ¹ta ne, ali je ne obri¹u. ona je zauvek prisutna i nikad se ne zna, kad mo¾e da iskoèi i zajebe razum.

verovati u ne¹to je dobra stvar. ako je to ne¹to dobro, naravno. tako èovek mo¾e ceo ¾ivot da ¾ivi u nesreæi i da se te¹i da postoji to ne¹to. dal je karma, dal je bog, dal je ovo dal je ono.

Ne verujem da su ljudi po prirodi lo¹i. Po prirodi mo¾e¹ biti gladan, napaljen, upla¹en. Dobro i zlo su ljudske, crno-bele kalup podele. A realnost je siva. Kad stvarno razume¹ neke ljude, stavi¹ se u njihov polo¾aj, uz sve ¹to su ranije pro¾iveli, mnoge stvari deluju manje crno-bele. Jednostavno ih skapira¹.

Sve ¹to mi sad radimo æe biti potpuno nebitno veæ za 50, a kamo li za 500 godina. Koliko stvari znamo da su se radile pre 1000 godina? Par bitnih zakona, vojnih dogaðaja, poneki izum i to je to. Stotinak ljudi, ako i toliko, od miliona koji su ¾iveli, radili, bili po¹teni i nepo¹teni, dolazili na vreme i kasnili....  :)     Ostaje na kraju samo ono ¹to svi ljudi ¾ele u ¾ivotu, a svi ¾ele jednu istu stvar: da budu sretni. Neko je sretan kad vozi motor, neko kad peca. Neko misli da je sretan kad uradi ne¹to ru¾no, ali ga to posle jebe (sem retkih izuzetaka), pa pati i vuèe to sa sobom i u sebi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

evo opet me zabola ta lo¹a karma. na ovo crevo curi ulje na mrazu, na toplom neæe. sad gledam ulje i vidim da je low i milimetar ispod. da nema neko sa dobrom karmom jedmo trista grama 10 40 sintetika (motul je unutra) na doðem ti jenog dana, na zajam?

sve se sla¾em sa tebe slaninar i sa ostalima, al mene je ovo danas izbacilo iz takta, jer mi dobra karma ne da pare pa ne mogu da kupim litar ulja :)

http://s13.postimg.org/rolnnqyvb/Capture.jpg

mareskin

Citat: kosta66 poslato 25 Januar, 2015, 11:45
sve je to ok, ali kad dobar čovek umre pre vremena, ljudi kažu, eto, i bog bira ili ni bog neće loše. sa druge strane, kad loš čovek umre pre vremena, ljudi kažu, bog ga je kaznio i tako dalje. ja verujem da postoji sreća i nesreća i da ne postoji matematika, koja to može da izračuna unapred. mnogi, koji su za života bili loši ljudi, umrli su od starosti, a da im ništa nije falilo, osim možda napad savesti. ali to im nije smetalo da za života unesrećuju druge, a da svoj život lepo prožive.
...
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Januar, 2015, 11:54
...što bi reko Njanja "što zračiš to privlačiš".
Ja to vidim i doživljavam svaki dan.

Meni je fascinantno kako su najveći diktatori i ratni nacistički zločinci umrli od bolesti zvana smrt, a i ta bolest je dugo trajala sve do 90-100-e godine.
Valjda se duže živi kad živiš život sa minimumom stresa?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

a pomrli matori po ju¾nim amerikama, a tamo ¾enske lepe preplanule... sunce kokteli masline. ma idi bre, raj za lo¹u karmu :)

Hurricane

Citat: Slaninar poslato 25 Januar, 2015, 10:05


Verujem da postoji karma i da sve vremenom doðe na svoje. Moja baba je govorila: "sve ¹to radi¹, sebi radi¹". I tako je.
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Januar, 2015, 11:54
...¹to bi reko Njanja "¹to zraèi¹ to privlaèi¹".
Ja to vidim i do¾ivljavam svaki dan.

..." nemoj, pa se ne boj "

Kostić

ovo je lo¹a karma. voziti ovo. kad su ga dovezli, bio je mrak. ni¹ta se nije videlo. menjali smo se kljuè za kljuè, zadovoljan sam jer mogu da se vozim za manje pare u datom trenutku, a nezadovoljan jer nisu rekli sve o njemu. i ne zameram im na tome, èak ¹tavi¹e, fala im, ¹to su i to ponudili za mrtav motor. sad, kad znam svu tu lo¹u karmu, trudim se da je preinaèim u dobru i ne prizovem nesreæu ili sreæu, tj lo¹u ili dobru karmu, nego koristim razum.