Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: kosta66 poslato 19 Novembar, 2014, 19:24
ne dirajte ukija, uki je car, više voli suzuki nego kavasaki :)

19 januar, prva reg. na bg - suzuki gsxr 750 2000 - 170 e, pa 19 novembar, prva reg. na bg - suzuki gsxr 600 1997 - 200 e. majku ih jebem pohlepnu.
meni je za cbf sa prevodom 28k bilo :(

Joker

Kosta, to je jedino ako si za za ovog drugog uzimao novu saobracajnu, tablice i nalepnicu.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Darko

ja ne znam da li se ovakve stvari samo meni desavaju ali ja ove godine definitivno imam problam sa vulkanizerima...

krenem malopre na svirku i krece nesto da mi lupa u trapu...dok ubrzavam nista- pustim gas i krece...zastrasujuce...okreci , budi ljude,majstore,drugare..auto mi u kvaru , sutra idem na put.  pretpostavke , nosac motora , neki kais , trap ok , nema lufta - to mi rece neki baja koji mi juce prekjuce montirao zimske gume na autu...

dolazim na parking... ma rekoh , cek da vidim i ja , mozda nesto i vidim.... BATICA - VULKANIZER KOJI MI JE STAVLJAO ZIMSKE GUME NE STEGNE SRAFOVE NA PREDNJEM LEVOM TOCKU...brezoni se drze na milimetar , dva ?!!?!!

hteo sam da vas pitam , sta sutra da mu uradim kad odem kod njega, ajde , sta ? jel da ga upucam , ili da ga osasavim sa nekom motkom , ili da mu jebem zenu , ajde , sta ?
alo , dvoje dece , mogao sam da krenem za zajecar za vikend na slavu !!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Tatica


Darko


Joker

Da bi tvoja reakcija imala nekog smisla i uticaja zaista je potrebno nesto radikalno kao gore pomenuto, nista drugo sem toga ili velike novcane kazne i ne moze da utice na svest danasnjeg prosecnog coveka.. Pojam osecaja krivice se zavrsava sa "ne kukaj nije ti se nista desilo" i tu realno ne mozes mnogo da promenis...
Sto znaci dve opcije. Prvo, odustajes od svega posto ne zelis da pored krivicne prijave za nanosenje teskih telesnih povreda ili iznude novca da dozivis i razocarenje u njegovoj "boli me q" reakciji. I drugo, kazes sebi smireno, ovo mu nije trebalo i bez objasnjenja udjes, uzmes kljuc za zavrtanje tockova i isti nabijes u dupe.. Bukvalno...

A ima i ona treca opcija, odes tamo i popricas sa covekom, objasnis mu sta je moglo da se desi i da ti se covek izvini za svoju nemarnost.. Iskreno naravno, inace ako nije iskreno onda dolazi ona prva opcija i sve uz nju... Mislim ne mora ali onda si pussy i dzabe si i isao tamo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

Jebi njega i tuci mu zenu.
To ce vise da ga sjebe nego obrnuto.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Darko

vala bas...

moram sutra da skinem tocak i pogledam da se nisu ostetili navoji na brezonima ...

Tatica

Citat: Taraba poslato 22 Novembar, 2014, 00:14
Jebi njega i tuci mu zenu.
To ce vise da ga sjebe nego obrnuto.
А шта ако се идиоту свиди ова комбинација?

Ostoja

Pre pola sata sednem u auto, upalim, stisnem kvaèilo, ubacim u brzinu, krenem, auto poène poskakivati, kvaèilo propade, zasmrdi i gotovoooo. Neæe u brzinu...  [pop] Sutra tra¾im set kvaèila pa sistemom "ubaci u drugu pa gasi-pali na svakom semaforu" isem lagano do majstora.... Lepotinja.  [djavo] [doh]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Darko poslato 22 Novembar, 2014, 00:16
vala bas...

moram sutra da skinem tocak i pogledam da se nisu ostetili navoji na brezonima ...

i ubuduce da ih gledas dok rade ili da sam sve proveris kad zavrse kao ja

misa-pei

Darko, dobro pregledaj konuse na felni, jer ako su oni osteceni, mogu da ti cvikuju srafove. Desilo mi se vise puta.
Država je najveći neprijatelj naroda

goranvojska


Hohštapler

UFF je ovu ¹kolu platio sa CBom ako se dobro se dobro seæam... mono vilju¹ka na motoru... brrr...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


Darko

jok...kanarevo brdo .. preko puta cacanina , izlaz iz one male jednosmerne ulice

Kostić

i ¹ta bi sa toèkom? mene danas izbacilo iz takta to ¹to je NS prazan i niko me nije umalo oborio, a vozio sam 40 - 50, zimaaa ;D

Darko

pa nista , danas skinuo tocak , pogedao brezone , pogledao felnu , sve ok , nista se nije ostetilo , vratio tocak , stegao , probao auto , nista ne lupa sve ok...

onda otisao kod batice na kanarevom brdu , pozvao ga da porazgovaramo , porazgovarali , i to je to... ;)

goranvojska