Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

Citat: Bori¹a poslato 19 Oktobar, 2014, 23:36
i ja videh prognozu i shvatam da ce da mi istekne i lekarsko i da cu poloziti na prolece :( :(
slusaj, ja sam voznju za motor polagao u februaru, po snegu. zato cuti tu, ne seri i idi polazi, ako ti je uopste stalo do motora ili si samo jedan obican razmazenko koji ce motor vozi samo na suncu

mali_zmaj

pederi!! istièe mi oru¾ani list i nova dozvola,tj. oru¾ani list ko¹ta sto evra!! od toga ljekarski 50 evra!! pi¹tolj koji imam ne vrijedi toliko!! pretjera¹e!! èekiæ,slupat æu pi¹tolj i vratit im sa sve starim oru¾anim listom! i odoh za 50 ak evra kupit neki na crno!! aniti narkomanski!! antiprovalni!!
jin-jang

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 19 Oktobar, 2014, 13:27
Ako pricate za mene familije se vec poznaju i nece da ga gone privatno, za sluzbenu tuzbu ne znam kako ide./
Citat: Joker poslato 19 Oktobar, 2014, 14:24
Mora da ide krivicna jbg.. Olaksavajuca okolnost je da nema dodatnog tereta od dedine familije... Ako nije imao nekih problema ranije, moze to i sa uslovom..
Citat: bigbad86 poslato 19 Oktobar, 2014, 16:04
Nadamo se tome, mada i ako izgubi dozvolu opet se sjebo jer je profesionalni vozac... Al bolje ista nego nista. Nije imao problema, uzoran decko, nikad alkohol i kola i tako to.
Ako imate sreæe da ve¹tak nije nesposoban(kao ¹to mnogi jesu), alav na pare(kao ¹to mnogi jesu) ili podmiæen(kao ¹to mnogi jesu), ima realnu ¹ansu da ne bude kriv... Ako bude kriv, èak i ako dobije uslov, dozvola ide...








Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 18:03
Citat: Bori¹a poslato 19 Oktobar, 2014, 23:36
i ja videh prognozu i shvatam da ce da mi istekne i lekarsko i da cu poloziti na prolece :( :(
slusaj, ja sam voznju za motor polagao u februaru, po snegu. zato cuti tu, ne seri i idi polazi, ako ti je uopste stalo do motora ili si samo jedan obican razmazenko koji ce motor vozi samo na suncu
Htedoh reæi da je najlak¹e polo¾iti po nekom kijametu...


Citat: penzos poslato 15 Oktobar, 2014, 21:08
Meni se danas lik umalo presavio preko rezervoara. Stao sam na pe¹aèkom jer se dekici ispred ugasio jugiæ, èekam da krene, pe¹acima crveno. Nailazi omladinac, slu¹kice, neka marama oko gu¹e, karirana ko¹ulja, naoèare ko one talijanske iz 80-ih, frizurica i opaaaaaa. Ja ga pogledam i onako u mestu po gasu  ;D kako je odskoèioooooo [panic] . Lud narod skroz!
Najgora sorta gej hipster pe¹ak, verovatno vegetarijanac/nepu¹aè(osim ako ne pu¹i)... Ako ikada nekoga omlatim biæe neki od tih retarda... Kad ih samo vidim sa onim atomski mrav naoèarima, debile...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2014, 01:22
Najgora sorta gej hipster pe¹ak, verovatno vegetarijanac/nepu¹aè(osim ako ne pu¹i)... Ako ikada nekoga omlatim biæe neki od tih retarda... Kad ih samo vidim sa onim atomski mrav naoèarima, debile...

[clapp]     [thumb_up]


Konaèno neko ko me razume!    [ljubav]    :-*
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake

Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 18:03
Citat: Bori¹a poslato 19 Oktobar, 2014, 23:36
i ja videh prognozu i shvatam da ce da mi istekne i lekarsko i da cu poloziti na prolece :( :(
slusaj, ja sam voznju za motor polagao u februaru, po snegu. zato cuti tu, ne seri i idi polazi, ako ti je uopste stalo do motora ili si samo jedan obican razmazenko koji ce motor vozi samo na suncu

sta ti rekoooooooooooooooooooooooooooooooooooo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

teske reci [prebicute]
nije meni problem da polozim, siguran sam u sebe :P

srbac


mareskin

Citat: njanja poslato 21 Oktobar, 2014, 09:27
Citat: Plazma Keks poslato 20 Oktobar, 2014, 18:03
Citat: Bori¹a poslato 19 Oktobar, 2014, 23:36
i ja videh prognozu i shvatam da ce da mi istekne i lekarsko i da cu poloziti na prolece :( :(
slusaj, ja sam voznju za motor polagao u februaru, po snegu. zato cuti tu, ne seri i idi polazi, ako ti je uopste stalo do motora ili si samo jedan obican razmazenko koji ce motor vozi samo na suncu

sta ti rekoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Slu¹aj ti njanja i ja sam polagao po kijametu i smrzo se ko zec (zamalo rekoh pièka) i polo¾io :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

26.11.2009 A....samo pravi muskarci polazu zimi za A  :D

BOKYBOY


misa-pei

Ja sam zaboravio kad sam polagao :( :( :(
Znam samo da je bio lep dan, hladan i da je popodne padala kisa. I pivo je bilo hladno tog dana. Ladno i mlogo :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Bori¹a

hahahaahhe pa i ja cu 11og u mesecu da polozim, valja da se celicim hahaha

Kostić


ranko


clutch&brake

Citat: ranko poslato 21 Oktobar, 2014, 16:27
20cm

8)

sta ti je uletelo 20cm pa te izbacilo iz takta? ocekivao si manje??  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  :P :P :P  [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a


Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 20 Oktobar, 2014, 23:32
pederi!! istièe mi oru¾ani list i nova dozvola,tj. oru¾ani list ko¹ta sto evra!! od toga ljekarski 50 evra!! pi¹tolj koji imam ne vrijedi toliko!! pretjera¹e!! èekiæ,slupat æu pi¹tolj i vratit im sa sve starim oru¾anim listom! i odoh za 50 ak evra kupit neki na crno!! aniti narkomanski!! antiprovalni!!

Kad si èuo da je neko provalio u stan dok nekog ima u njemu? Posebno ako je to odrastao mu¹karac, da zanemarimo stanove starih ljudi. U NS se to ne de¹ava, pored sveg sranja i kriminala. Lepo vrati¹ pi¹tolj, ili pokloni¹ lovaèkom dru¹tvu (ili klubu za sportsko gaðanje). Oni æe rado uzeti, mislim da su osloboðeni poreza (barem u Srbiji).

Pi¹tolj na crno ti je robija. I regularan je sranje, a na crno samo problem - ako nisi kriminalac. Jedino ako je tvoje mesto puno opasnije od NS i realno je da oèekuje¹ da neko upadne i napadne te dok si u stanu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ranko

hahahah

koje ste Cke beogradsko cacanske kako ste mi ubili foru  :'(  :'(  :'(

hahahha

kraljevi !!!  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

+ obojci


bigbad86

Danas zamalo da udarim skuterasa, mojom krivicom :/