Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


Kostić

opa, vitezovi na delu. mene svaki dan deru pa me boli dupe  8)

Slaninar

Dame & gospoda iz veterinarske stanice u Novom Sadu, u Futo¹koj. Treba da uspavam psa (da se ne muèi), koji se vodi na ¾enu, koja doji malo dete.

Ka¾u mora vlasnik lièno doæi da potpi¹e saglasnost. Pitao sam da uzmem formular, da ga ona potpi¹e, pa da doðem sa na¹im liènim kartama - iste su adrese i prezimena. Objasnio da ¾ena doji malo dete i da ne mo¾e sad proæi kroz to (pre 3 godine smo uspavali prethodnog psa - dobio neki rak).

"®ao nam je, gospodine, propisi su propisi".

HILJADU IM MAJKI JEBEM.


Naravno, posle sam na¹ao da se to isto uradi, bez pitanja, ali za puno vi¹e para. Kao i sve u Srbiji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jbg "uspavaj" ga sam
isto ti dodje, podjednako si odgovoran, samo ljudima lakse da plate pa da kazu kako ga nisu oni ubili

Slaninar

Citat: UFF poslato 22 Jul, 2014, 12:56
jbg "uspavaj" ga sam
isto ti dodje, podjednako si odgovoran, samo ljudima lakse da plate pa da kazu kako ga nisu oni ubili

To sam prvo pomislio - kao Ivana Stamboliæa, na Fru¹ku. Meni to isti kurac, jedino kontam da je ta injekcija najbezbolnije moguæe - samo zaspi. Znam sa prethodnim kerom da je tako bilo. Pretpostavljam da je metak u èelo slièno, ali opet sam za ovo siguran. Plus ¹to stvarno ne znam kako bih reagovao u tom stanju da mi u ¹umi naiðe neki drkad¾ija i krene kenjati kad skonta ¹ta radim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

pa onda pojuri kod nekog veterinara tu inekciju ili saznaj za njen sastav pa je sam smuckaj i onda sa njom na frusku

Slaninar

Citat: UFF poslato 22 Jul, 2014, 13:03
pa onda pojuri kod nekog veterinara tu inekciju ili saznaj za njen sastav pa je sam smuckaj i onda sa njom na frusku

Bez brige, re¹iæu to. Samo sam popizdeo zbog drkad¾ija koji se "dr¾e procedure". Koliko poznajem ljude, mogu da potpi¹em i kladim se u gajbu piva da je to bilo èisto preseravanje i izdrkavanje da se uzmu pare. Jebem im mater.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Plazma Keks

Citat: Slaninar poslato 22 Jul, 2014, 11:45
Dame & gospoda iz veterinarske stanice u Novom Sadu, u Futo¹koj. Treba da uspavam psa (da se ne muèi), koji se vodi na ¾enu, koja doji malo dete.

Ka¾u mora vlasnik lièno doæi da potpi¹e saglasnost. Pitao sam da uzmem formular, da ga ona potpi¹e, pa da doðem sa na¹im liènim kartama - iste su adrese i prezimena. Objasnio da ¾ena doji malo dete i da ne mo¾e sad proæi kroz to (pre 3 godine smo uspavali prethodnog psa - dobio neki rak).

"®ao nam je, gospodine, propisi su propisi".

HILJADU IM MAJKI JEBEM.


Naravno, posle sam na¹ao da se to isto uradi, bez pitanja, ali za puno vi¹e para. Kao i sve u Srbiji.
sad zamisli osecaj kada ti akumulatorska kiselina uleti u oci, jedva vidis a idiot u domu zdravlja nece da te primi jer nemas zdravstvenu knjizicu... propisi su propisi...

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 22 Jul, 2014, 17:47

jer nemas zdravstvenu knjizicu...

a ja maloletan jos mesec i po dana... [panic]
posle nema osiguranja :(

OKi

#11909


Ajde desilo se , nije strasno, najbitnije da mi je sin ok. Narucim ja od lika far,= stigne bez problema preko AKS-a. Maglenka je vec imala problema, stize preko BEKSA-a. Poslao covek u ponedeljak pre podne, meni ne stize do 16 h u utorak(a majstor pizdi jer mi auto zauzima mesto u njegovoj garazi). Nazovem Ja i pitam ???>> Zasto<<, gospodjica koja zvuci kao robot, pita za sve generalie, objanjava mi da je posiljka u mome gradu, ali da cu je dobiti sutra. Pokusava da mi objasni gde se nalazi skladiste, ali ne zna. Pitah je da mi da broj kurira koji raznosi, rece mi da to ne sme. Kako ne smete pa kada me kurir nazove na mob imacu njegov broj na mom mobilnom. Auuuu , ko koga ovde hebe. Na kraju slucajno vozeci se motorom nadjoh kombi BEX-a u gradu. Jebem ti KOLONIJU, jer drugo ova zemlja i nije.


mi¹ko_kolo

Citat: Bori¹a poslato 22 Jul, 2014, 18:38
Citat: Plazma Keks poslato 22 Jul, 2014, 17:47

jer nemas zdravstvenu knjizicu...

a ja maloletan jos mesec i po dana... [panic]
posle nema osiguranja :(
Nema to veze, ako se redovno ¹koluje¹ ima¹ osiguranje preko roditelja.

Bori¹a

ima veze, ne mogu da imam osiguranje  preko roditelja ako su oboje nezaposleni

mi¹ko_kolo

Ko ka¾e?! Oni mogu da budu osigurani preko biroa a samim tim i ti. Druga je prièa ako se vode kao poljoprivrednici pa nisu plaæali doprinose dr¾avi. ;)

makinjo

Ostavim danas nekoj devojcici u poslasticarnici baksis i kasnije saznam da im nije dozvoljeno da imaju baksis i da to gazda uzima za sebe.
Ufff kako bi ima glavu alavu odvrnuo [djavo] [bejzbolka]

balcan girl

to ni kod mene nije bilo dozvoljeno pa sam ja uredno svima prièala da ne ostavljaju baksis :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Jul, 2014, 23:55
Ko ka¾e?! Oni mogu da budu osigurani preko biroa a samim tim i ti. Druga je prièa ako se vode kao poljoprivrednici pa nisu plaæali doprinose dr¾avi. ;)

tako nekako, samo sto se gazdinstvo vodi na mamu a tata nema ni kuceta ni maceta.. mada nebitno je, snadjem se ja uvek :D

Tatica

Citat: Bori¹a poslato 23 Jul, 2014, 02:55
Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 Jul, 2014, 23:55
Ko ka¾e?! Oni mogu da budu osigurani preko biroa a samim tim i ti. Druga je prièa ako se vode kao poljoprivrednici pa nisu plaæali doprinose dr¾avi. ;)

tako nekako, samo sto se gazdinstvo vodi na mamu a tata nema ni kuceta ni maceta.. mada nebitno je, snadjem se ja uvek :D

Има тата породицу, то је важније од свих кучића и мачића. Ти лепо буди здрав и весео, па да ти здравствена књижица никад не затреба.

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 23 Jul, 2014, 01:39
Ostavim danas nekoj devojcici u poslasticarnici baksis i kasnije saznam da im nije dozvoljeno da imaju baksis i da to gazda uzima za sebe.
Ufff kako bi ima glavu alavu odvrnuo [djavo] [bejzbolka]
Citat: balcan girl poslato 23 Jul, 2014, 02:43
to ni kod mene nije bilo dozvoljeno pa sam ja uredno svima prièala da ne ostavljaju baksis :D

Al bukvalno to....
Ako su tolko glupe, ko ih j383...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 23 Jul, 2014, 11:13
Citat: makinjo poslato 23 Jul, 2014, 01:39
Ostavim danas nekoj devojcici u poslasticarnici baksis i kasnije saznam da im nije dozvoljeno da imaju baksis i da to gazda uzima za sebe.
Ufff kako bi ima glavu alavu odvrnuo [djavo] [bejzbolka]
Citat: balcan girl poslato 23 Jul, 2014, 02:43
to ni kod mene nije bilo dozvoljeno pa sam ja uredno svima prièala da ne ostavljaju baksis :D

Al bukvalno to....
Ako su tolko glupe, ko ih j383...

Ne kapiram na ¹ta taèno misli¹ - znam da u nekim radnjama snimaju unutra radnike i ako stavi bak¹i¹ u d¾ep, ima problem. Plus ¹to gazda ima obièno nekog ko druka, pa zaziru i jedni od drugih, èak i tamo gde kamera ne pokriva. Tako da te¹ko ide sa bak¹i¹om. Debilno po meni, ne kapiram poentu. 
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 23 Jul, 2014, 12:01
Plus ¹to gazda ima obièno nekog ko druka,

moderan naziv : Mistery shoper.