Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Jecko

Pa plazmice suuuunce to su biznet tarife :D Nisi rezidencijalni korisnik....sto dalje implicira da ti je svaki poziv, poruka i bit van biznet mreze kao roaming :D

Plazma Keks

do sada mi je mesecno racun oko 1500din, a zovem koga stignem, sada je eto 17000din

Jecko

Nema veze, cim ti imas umrezen telefon, platice firma racun :D

Plazma Keks


Jecko

Izvini malkice te zezam... Ali sad ti u principu nista drugo ne preostaje nego da iskuliras i da probas da nadjes nesto smesno u celoj situacijil... :*

Plazma Keks

pa smejem se od muke i platicu racun

eclipse4

#11027
ja bi ti platio racun i vodio bih te jos i na prasetinu samo da si bio ove veceri umesto mene da lopataras ;)

salim se......

od 1h nocas pa eto do sada u 5h lopataram zemlju,iskopao sam rupu oko temelja da ubacim crevo za vodu,duzina 15 metara.zemlju sam nabacao do druge zgrade i oko 12h nocas krenu kisa,a voda nema kud vec dole na temelj kuce.....ubio sam se ko siroce da iskopam kanal da protice voda na ulicu.....em zemlja mokra i teska em visina metar.ja neznam dal ima jos nesto sto moze da me strefi.

elem danas me  5 sekundi delilo od toga da mi postavite citulju ovde jer se obrusilo mozda tona betona u rupu a ja iz nje izasao bukvalno 5 sekundi pre....nisam stigao ni da se ispravim i ode sve u kurac.....razbi mi 4 metara cevi fi 75 2 metara fi 100 i jedna krivina....


isto sedim danas pored rumuna i SAM kaze "e,ovde moramo polak....." tuuup i razbije asovom cevku.....reko sad vise ne moras polako....

isto danas opet rumun: "gazdo sto se ova ploca krivi tako" (ploca za secenje betona) ja mu kazem zato sto ne seces pravo sa njom,vodi racuna ako se polomi ubice te....opet on "a sto izlazi zelena vatra iz ploce?" koja crna zelena vatra ja odem tamo iza gde on sece pa detetu da sam dao da isece iseko bi bolje,sve sama krivina do krivine,zubci ispolomljeni skoro svi,izgoreo je ma sta izgoreo otopio a plocu sam sad doneo nova ganc 150e sam dao za nju  [doh] [doh] [veryangry] [veryangry]

Jonele daj da razbijemo i ovu plocu...ma jok gazda drzi se ona nema sanse da padne....tras pade umalo me ubi,razbi mi cevi.....
Jonele ne bacaj zemlju do zida mozda padne kisa.....nema kisa gazda nocas ja sam slusao,Jonel spava kuci u toplo a ja mokar i u dupe lopatara.

e tako je to kad stigo da me uci neko da radim koji sem lopate nije nista u zivotu drugo video.....
i sledeci put kad resim da poslusam nekog drugog sta da radim,sam cu sebi razvaliti zube pesnicom.

to be continued....

Hohštapler

Brate eklipse, evo ti plus, da te odobrovolji... :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Ah znam te muke... Samo sto sam ja to radio na vrelom suncu u sred leta...

Vale

Odvojim ceo dan za njih dve,za jednu 4h za drugu 5h,da se polomim od posla ali i Uzmem lepe pare.....odbije u medjuvremenu njih 5 jer nemam kad da ih zakazem.....dve glupace se niti pojave niti jave!!!!.....mislim da c poceti da uzimam kaparu za takve stvari..... [ljutko]

pittatore

A ako se desi da ti moras da otkazes vracas duplu kaparu ;D

Vale

Drugo je otkazati drugo ispaliti
Ako otkaze ja joj.vratim  imam vremena da zakazem drugu....

Joker

Aj da cujem, ko nam je naljutio Lazica!?!?!  [bejzbolka]  Nema ga odavno, mora da ga je neko naljutio!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

smislja sta pametno da napise za svoju 20000tu poruku

mkt


bigbad86


Plazma Keks

super, prosto super, danas mi ispadne jebeni telefon koji je fabricki podesen da mi nakuca racun, novac kojim sam platio racun je od viljuske koju sam juce prodao pre nego sto mi je stigao racun. sa tim novcem sam trebao da kupim drugu viljusku, sad nemam, telefon, viljusku, pare, bajs, pada kisa...

Andreja

Citat: mkt poslato 16 April, 2014, 19:19
7 dinara u dzepu  :'(

Daj ih 'vamo, da te ne nerviraju vi¹e :D
  :-*
Ajde Laziæu, fali¹ nam, mo'¹ ti da smi¹lja¹ kol'ko hoæe¹, ni¹ta pametno neæe¹ reæi, garantujem  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx

Citat: Plazma Keks poslato 16 April, 2014, 20:46
super, prosto super, danas mi ispadne jebeni telefon koji je fabricki podesen da mi nakuca racun, novac kojim sam platio racun je od viljuske koju sam juce prodao pre nego sto mi je stigao racun. sa tim novcem sam trebao da kupim drugu viljusku, sad nemam, telefon, viljusku, pare, bajs, pada kisa...
Ajde, de, evo ti moja viljuska dok se ne snadjes a telefon bachi u morachu, vidis da ti je baksuzan od kako si ga pipnuo.